מהו גרניק לשטיפה והאם אתם יכולים לשטוף באמצעות גרניק

תחום מכונות השטיפה הוא רחב מאוד ומשמש אותנו עבור מטרות שונות ומגוונות. ישנן מכונות שטיפה אשר יספקו לנו לחץ מים גבוה ויתאימו לשטיפת משטחים עמידים עם חומרים מאוד קשים לניקוי, כמו מוסכים למשל. ישנן אמנם מכונות שטיפה שתפקידן יהיה לנקות רצפות עדינות יותר אשר הלכלוכים עליהן יהיו עדינים וקלים לניקוי, כמו מכונות שטיפה בסופרים למשל. אז מהו גרניק לשטיפה ואילו מכונות שטיפה יתאימו לאילו רצפות? כל המידע הרלוונטי יוגש לכם פה בהמשך המאמר.

גרניק לשטיפה – איזו מכונה תתאים לאילו מטרות?


כפי שהסברנו קודם לכן, ישנן מכונות שטיפה אשר בנויות מלכתחילה בהתאמה למטרות שטיפה שונות, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולהימנע מטעויות שונות חשוב מאוד לוודא כי אנחנו משתמשים במכונות השטיפה השונות בהתאמה למטרה שלשמה נועדו.

סוגי מטרות ניקוי שונות:

  • שטיפת רצפות עם לכלוך עדין – ישנן מכונות ניקיון המיועדות לריצוף עדין יותר והן משתמשות בטכניקות ניקוי שונות. אלו מכונות שלרוב נוכל לראות בסופרים או מרכזי קניות שונים. ברוב המקרים נראה מכונות שטיפה רכובות אותן מפעיל האדם היושב עליהן.
  • שטיפת רצפת מוסך – במוסך נעשה שימוש רב בחומרים מאוד קשים לניקוי כמו שמנים שונים ועוד וישנו צורך במכונת שטיפה הרבה יותר חזקה המשתמשת בלחץ מים גבוה הרבה יותר, ולכן יש דבר כזה שנקרא גרניק לשטיפת רכב. ישנן מכונות שטיפה המספקות לחץ מים גבוה מאוד המאפשר לנו לנקות משטחים עם חומרים מאוד קשים לניקוי.
  • שטיפת שבילי גישה לבתים או מבנים שונים – לא מעט שבילי גישה לבתים או למבנים שונים נוטים עם השנים לצבור לכלוך שלא יורד בעזרת צינור או קרצוף. באמצעות שימוש בגרניק ניתן יהיה להוריד שכבת לכלוך רצינית ולחשוף מחדש את צבע שביל הכניסה.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון מחשב נייד – מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מה עושים כאשר המחשב מתקלקל ?! תיקון כל סוגי התקלות במחשבים ניידים פירוט
ישנם מכשירים, מוצרים, אשר אנחנו לא יכולים להסתדר בלעדיהם בשום צורה שהיא. אם הם מתקלקלים, אנחנו עלולים...
קרא עוד »
אפר 10, 2021
קניית עוקבים בטיקטוק – זה משתלם גם לטווח הארוך?
טיקטוק היא אחת מהרשתות החברתיות המצליחות והאהובות ביותר בעולם, עם מיליוני משתמשים שעושים בה שימוש...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
מדידת לולאה קצרה
מתקני חשמל בעלי זרם מתח חשמל נמוך, בדומה למתקני חשמל בעלי זרם מתח גבוה, חייבים להיבדק באמצעות מכשירי...
קרא עוד »
נוב 04, 2019