מהו גרניק לשטיפה והאם אתם יכולים לשטוף באמצעות גרניק

תחום מכונות השטיפה הוא רחב מאוד ומשמש אותנו עבור מטרות שונות ומגוונות. ישנן מכונות שטיפה אשר יספקו לנו לחץ מים גבוה ויתאימו לשטיפת משטחים עמידים עם חומרים מאוד קשים לניקוי, כמו מוסכים למשל. ישנן אמנם מכונות שטיפה שתפקידן יהיה לנקות רצפות עדינות יותר אשר הלכלוכים עליהן יהיו עדינים וקלים לניקוי, כמו מכונות שטיפה בסופרים למשל. אז מהו גרניק לשטיפה ואילו מכונות שטיפה יתאימו לאילו רצפות? כל המידע הרלוונטי יוגש לכם פה בהמשך המאמר.

גרניק לשטיפה – איזו מכונה תתאים לאילו מטרות?


כפי שהסברנו קודם לכן, ישנן מכונות שטיפה אשר בנויות מלכתחילה בהתאמה למטרות שטיפה שונות, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולהימנע מטעויות שונות חשוב מאוד לוודא כי אנחנו משתמשים במכונות השטיפה השונות בהתאמה למטרה שלשמה נועדו.

סוגי מטרות ניקוי שונות:

  • שטיפת רצפות עם לכלוך עדין – ישנן מכונות ניקיון המיועדות לריצוף עדין יותר והן משתמשות בטכניקות ניקוי שונות. אלו מכונות שלרוב נוכל לראות בסופרים או מרכזי קניות שונים. ברוב המקרים נראה מכונות שטיפה רכובות אותן מפעיל האדם היושב עליהן.
  • שטיפת רצפת מוסך – במוסך נעשה שימוש רב בחומרים מאוד קשים לניקוי כמו שמנים שונים ועוד וישנו צורך במכונת שטיפה הרבה יותר חזקה המשתמשת בלחץ מים גבוה הרבה יותר, ולכן יש דבר כזה שנקרא גרניק לשטיפת רכב. ישנן מכונות שטיפה המספקות לחץ מים גבוה מאוד המאפשר לנו לנקות משטחים עם חומרים מאוד קשים לניקוי.
  • שטיפת שבילי גישה לבתים או מבנים שונים – לא מעט שבילי גישה לבתים או למבנים שונים נוטים עם השנים לצבור לכלוך שלא יורד בעזרת צינור או קרצוף. באמצעות שימוש בגרניק ניתן יהיה להוריד שכבת לכלוך רצינית ולחשוף מחדש את צבע שביל הכניסה.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך משתמשים בדוד קיטור בתעשיה?
דודי הקיטור משמשים היום במרבית המפעלים. וזאת בגלל סיבה פשוטה – דוד הקיטור מאופיין ביתרונות רבים והוא...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018
איטום קירות חיצוניים בסנפלינג
הרבה פעמים מדברים על איטום גגות אבל שוכחים לדבר על הדבר שהוא באמת לא פחות חשוב, זה איטום הקירות...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
תיקון מחשב נייד – מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מה עושים כאשר המחשב מתקלקל ?! תיקון כל סוגי התקלות במחשבים ניידים פירוט
ישנם מכשירים, מוצרים, אשר אנחנו לא יכולים להסתדר בלעדיהם בשום צורה שהיא. אם הם מתקלקלים, אנחנו עלולים...
קרא עוד »
אפר 10, 2021