סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מהו גרניק לשטיפה והאם אתם יכולים לשטוף באמצעות גרניק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

תחום מכונות השטיפה הוא רחב מאוד ומשמש אותנו עבור מטרות שונות ומגוונות. ישנן מכונות שטיפה אשר יספקו לנו לחץ מים גבוה ויתאימו לשטיפת משטחים עמידים עם חומרים מאוד קשים לניקוי, כמו מוסכים למשל. ישנן אמנם מכונות שטיפה שתפקידן יהיה לנקות רצפות עדינות יותר אשר הלכלוכים עליהן יהיו עדינים וקלים לניקוי, כמו מכונות שטיפה בסופרים למשל. אז מהו גרניק לשטיפה ואילו מכונות שטיפה יתאימו לאילו רצפות? כל המידע הרלוונטי יוגש לכם פה בהמשך המאמר.

גרניק לשטיפה – איזו מכונה תתאים לאילו מטרות?


כפי שהסברנו קודם לכן, ישנן מכונות שטיפה אשר בנויות מלכתחילה בהתאמה למטרות שטיפה שונות, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולהימנע מטעויות שונות חשוב מאוד לוודא כי אנחנו משתמשים במכונות השטיפה השונות בהתאמה למטרה שלשמה נועדו.

סוגי מטרות ניקוי שונות:

  • שטיפת רצפות עם לכלוך עדין – ישנן מכונות ניקיון המיועדות לריצוף עדין יותר והן משתמשות בטכניקות ניקוי שונות. אלו מכונות שלרוב נוכל לראות בסופרים או מרכזי קניות שונים. ברוב המקרים נראה מכונות שטיפה רכובות אותן מפעיל האדם היושב עליהן.
  • שטיפת רצפת מוסך – במוסך נעשה שימוש רב בחומרים מאוד קשים לניקוי כמו שמנים שונים ועוד וישנו צורך במכונת שטיפה הרבה יותר חזקה המשתמשת בלחץ מים גבוה הרבה יותר, ולכן יש דבר כזה שנקרא גרניק לשטיפת רכב. ישנן מכונות שטיפה המספקות לחץ מים גבוה מאוד המאפשר לנו לנקות משטחים עם חומרים מאוד קשים לניקוי.
  • שטיפת שבילי גישה לבתים או מבנים שונים – לא מעט שבילי גישה לבתים או למבנים שונים נוטים עם השנים לצבור לכלוך שלא יורד בעזרת צינור או קרצוף. באמצעות שימוש בגרניק ניתן יהיה להוריד שכבת לכלוך רצינית ולחשוף מחדש את צבע שביל הכניסה.

פוסטים אחרונים

חדרי חזרות

חדרי חזרות הם מקום שאליו הולכים שחקנים כדי לתרגל את השורות, השירים והריקודים שלהם. החזרות הן אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך התיאטרון.

שיעורים פרטיים באנגלית

כולם מכירים את האימרה ידע שווה כוח. ומסתבר שזה נכון מאוד. כאשר יש לכם ידע בתחום מסויים או ידע בהרבה תחומים יש

על היעילות של מייבשי לחות

מסיר לחות חיוני כדי לשמור על הבית או המשרד קריר ונוח. אבל אפשר להשתמש בהם גם בדרכים אחרות. לדוגמה, ניתן להשתמש בהם