סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

שירותי גריסה – מה מציע השירות? איך זה עוזר לסביבה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הבלגן המוכר כל כך למי שהיה במשרדים, היום הולך ופוחת באופן משמעותי. למה? בגלל מהפכת המחשוב והענן. כיום כל חברה שמכבדת את עצמה מחזיקה את החומר בענן וכך היא חוסכת מעצמה, מעובדיה ומלקוחותיה את ההתעסקות עם דפים לבנים מלאים בכתב צפוף.

בלחיצת כפתור העובדים יכול לגשת למה שהם רוצים ומורשים וכך גם הלקוחות.

אולם ישנם משרדים שעדיין חייבים להחזיק ניירת עצומה כמו למשל תיקי לקוחות חתומים בכתב יד מהעבר, של ביטוחים נאמר, אלו תחומים שהנייר עדיין שימושי מאוד ואין הרבה מה לעשות.

אולם גם הם צריכים לפנות מידי פעם והדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא על ידי שירותי גריסה והשמדת מדיה, איך זה קורה ואיך זה עוזר לסביבה? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

שירותי גריסה ואיך זה עוזר לסביבה:

במשרדים גדולים שמנהלים תיקי לקוחות כמות הניירת יכולה להיות מדהימה. מדובר בערמות על גבי ערמות של דפים ששוכבים במקומות שונים ברחבי המשרד וגורמים תחושה של בלגן, דברים נעלמים ואז מגלים שהם בעצם קבורים מתחת לערמת דפים, ברור שזה לא מצב אידיאלי בדיוק לכן צריך לבצע פינוי מסיבי לכל מה שמיותר. 

אולם בגלל הכמות העצומה זה לא תמיד אפשרי. בנוסף, יש הרבה מידע חסוי או אישי, החברה אינה יכולה פשוט לזרוק את הדפים, הם יכולים להתגלגל לידיים הלא נכונות שיעשו בהם שימוש לרעה. במקום זה, שירותי גריסה קוצצים את כל הדפים דק דק, ומוודאים שאף אות לא תישאר שלמה.

בנוסף, שירותי גריסה ומיחזור פסולת אלקטרונית עוזרים לאיכות הסביבה. כל הניירת שנשלחת למחזור עוברת את תהליך הגריסה ומשם עוד כמה תהליכים עד המחזור המלא. אז זה פתרון מצוין אם אתם רוצים גם להיפטר מהדפים המיותרים וגם לעזור לסביבה. 

פוסטים אחרונים

מכשיר להצערת העור

מכשיר להצערת העור – איך זה עובד?

לעור צעיר יש כמה מאפיינים, שנותנים לו את המראה הבריא, הגמיש והמושך שלו, אשר למרבה הצער, נעלמים ומשתנים עם הזמן והגיל. כדי

חשמל חכם

מה זה חשמל חכם?

מערכת חשמל חכם זוהי מערכת שמעניקה את השליטה על מערכות החשמל השונות בבית דרך אפליקציה בטלפון. כל זה קורה באמצעות בקרים מיוחדים