שירותי גריסה – מה מציע השירות? איך זה עוזר לסביבה?

שירותי גריסה

הבלגן המוכר כל כך למי שהיה במשרדים, היום הולך ופוחת באופן משמעותי. למה? בגלל מהפכת המחשוב והענן. כיום כל חברה שמכבדת את עצמה מחזיקה את החומר בענן וכך היא חוסכת מעצמה, מעובדיה ומלקוחותיה את ההתעסקות עם דפים לבנים מלאים בכתב צפוף.

בלחיצת כפתור העובדים יכול לגשת למה שהם רוצים ומורשים וכך גם הלקוחות.

אולם ישנם משרדים שעדיין חייבים להחזיק ניירת עצומה כמו למשל תיקי לקוחות חתומים בכתב יד מהעבר, של ביטוחים נאמר, אלו תחומים שהנייר עדיין שימושי מאוד ואין הרבה מה לעשות.

אולם גם הם צריכים לפנות מידי פעם והדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא על ידי שירותי גריסה והשמדת מדיה, איך זה קורה ואיך זה עוזר לסביבה? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

שירותי גריסה ואיך זה עוזר לסביבה:

במשרדים גדולים שמנהלים תיקי לקוחות כמות הניירת יכולה להיות מדהימה. מדובר בערמות על גבי ערמות של דפים ששוכבים במקומות שונים ברחבי המשרד וגורמים תחושה של בלגן, דברים נעלמים ואז מגלים שהם בעצם קבורים מתחת לערמת דפים, ברור שזה לא מצב אידיאלי בדיוק לכן צריך לבצע פינוי מסיבי לכל מה שמיותר. 

אולם בגלל הכמות העצומה זה לא תמיד אפשרי. בנוסף, יש הרבה מידע חסוי או אישי, החברה אינה יכולה פשוט לזרוק את הדפים, הם יכולים להתגלגל לידיים הלא נכונות שיעשו בהם שימוש לרעה. במקום זה, שירותי גריסה קוצצים את כל הדפים דק דק, ומוודאים שאף אות לא תישאר שלמה.

בנוסף, שירותי גריסה ומיחזור פסולת אלקטרונית עוזרים לאיכות הסביבה. כל הניירת שנשלחת למחזור עוברת את תהליך הגריסה ומשם עוד כמה תהליכים עד המחזור המלא. אז זה פתרון מצוין אם אתם רוצים גם להיפטר מהדפים המיותרים וגם לעזור לסביבה. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי צריך לבנות אתר מכירות באינטרנט ומי פחות?
בעידן התפוצה הדיגיטלית, בניית אתרים לעסקים קטנים הפכה לאסטרטגיה המומלצת עבור עסקים הצופים בהתרחבות...
קרא עוד »
ספט 01, 2023
סרטי תדמית לעסקים קטנים – למה זה חשוב?
עסקים רבים, קטנים וגדולים כאחד, בוחרים לעשות שימוש בכלי פרסום בשם סרטי תדמית. אם עד לפני מספר שנים על...
קרא עוד »
נוב 09, 2020
טכנולוגיות של שוברי תשלומים
מי שמנהל אוניברסיטה, מי שמנהל מכללה, מוסד גדול, ארגון ואפילו בנקים מסחריים - חשוב שייחשף אל טכנולוגיה...
קרא עוד »
אוק 31, 2019