החשיבות בתוכנה לזיהוי לוחיות רישוי

השימוש בתוכנה לזיהוי לוחיות רישוי הפך נפוץ יותר בשנים האחרונות. הוא משמש את רשויות אכיפת החוק כדי לזהות מכוניות גנובות ולתפוס פושעים. חברות מסוימות כבר משתמשות בטכנולוגיה זו ביישומים שלהן, כגון על ידי זיהוי הונאה או מוצרים מזויפים.

תוכנה שפועלת עם בינה מלאכותית

תוכנת זיהוי לוחיות רישוי (LPR) היא סוג של עיבוד תמונה דיגיטלי שיכול לזהות ולזהות אוטומטית לוחיות רישוי. בעזרת תוכנת זיהוי לוחיות רישוי נוכל לזהות ולזהות רכב בזמן אמת. ניתן להשתמש בו לאיתור רכבים שנגנבו או ננטשו ולזיהוי רכב שהיה מעורב בתאונה. תוכנת זיהוי לוחיות רישוי משמשת גם לזיהוי אובייקטים, מעקב ומיפוי.

קורא לוחיות רישוי הוא מכשיר הקורא את לוחיות הרישוי של כלי רכב העוברים לידו. תוכנה זו משמשת יצרני רכב לזיהוי לוחיות רישוי בזמן אמת. הוא פותח על ידי צוות חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה, ברקלי ונבדק כעת על בסיס מוגבל. התוכנה מסוגלת לזהות לוחיות רישוי ממרחק של עד 30 מטר וניתן להשתמש בה גם לזיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי (ALPR) וגם לקריאת לוחיות ידנית.

שימוש בתוכנה שרק הולך וגובר

השימוש הגובר בתוכנת זיהוי לוחיות רישוי העלה את השאלה עד כמה היא יעילה עבור אכיפת החוק. האבולוציה של תעשיית הרכב הובילה לפיתוח של מספר רב של מערכות זיהוי לוחיות רישוי (LPR). מערכות אלו משמשות למטרות רבות כגון מעקב כבישים, מעקב אחר רכב ואכיפת חניה. המטרה העיקרית של מערכות אלו היא לזהות רכבים שאינם עומדים בכללים והתקנות. החשיבות של תוכנת זיהוי לוחיות רישוי ניכרת בהרבה יישומים כמו בקרת תעבורה, זיהוי פשע וכדומה. זוהי תוכנה שעושה הבדל של ממש בדרך שבה רשויות אכיפת החוק עושות את העבודה שלהן.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://toplines.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה erp ולמה כדאי להשתמש בה בעסק?
אופן הניהול של העסקים כיום שונה באופן מהותי מדרכי ההתנהלות בשנים עברו. ובכל עת מתפתחות תוכנות חדשות...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018
מקרר תדיראן VS מקרר ג'נרל אלקטריק
המקרר בבית הוא הפינה הכי חמה בבית. זה אולי נשמע כמו קלישאה של 'הפוך על הפוך' אבל אם תבדקו את עצמכם ואת...
קרא עוד »
מאי 06, 2019
לפטופ לא נדלק, למי פונים?
בחברה שלנו, אנחנו מבינים כמה זה יכול להיות מתסכל כשהמחשב הנייד שלך לא נדלק, במיוחד כשאתה זקוק לו...
קרא עוד »
פבר 22, 2023