החשיבות בתוכנה לזיהוי לוחיות רישוי

השימוש בתוכנה לזיהוי לוחיות רישוי הפך נפוץ יותר בשנים האחרונות. הוא משמש את רשויות אכיפת החוק כדי לזהות מכוניות גנובות ולתפוס פושעים. חברות מסוימות כבר משתמשות בטכנולוגיה זו ביישומים שלהן, כגון על ידי זיהוי הונאה או מוצרים מזויפים.

תוכנה שפועלת עם בינה מלאכותית

תוכנת זיהוי לוחיות רישוי (LPR) היא סוג של עיבוד תמונה דיגיטלי שיכול לזהות ולזהות אוטומטית לוחיות רישוי. בעזרת תוכנת זיהוי לוחיות רישוי נוכל לזהות ולזהות רכב בזמן אמת. ניתן להשתמש בו לאיתור רכבים שנגנבו או ננטשו ולזיהוי רכב שהיה מעורב בתאונה. תוכנת זיהוי לוחיות רישוי משמשת גם לזיהוי אובייקטים, מעקב ומיפוי.

קורא לוחיות רישוי הוא מכשיר הקורא את לוחיות הרישוי של כלי רכב העוברים לידו. תוכנה זו משמשת יצרני רכב לזיהוי לוחיות רישוי בזמן אמת. הוא פותח על ידי צוות חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה, ברקלי ונבדק כעת על בסיס מוגבל. התוכנה מסוגלת לזהות לוחיות רישוי ממרחק של עד 30 מטר וניתן להשתמש בה גם לזיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי (ALPR) וגם לקריאת לוחיות ידנית.

שימוש בתוכנה שרק הולך וגובר

השימוש הגובר בתוכנת זיהוי לוחיות רישוי העלה את השאלה עד כמה היא יעילה עבור אכיפת החוק. האבולוציה של תעשיית הרכב הובילה לפיתוח של מספר רב של מערכות זיהוי לוחיות רישוי (LPR). מערכות אלו משמשות למטרות רבות כגון מעקב כבישים, מעקב אחר רכב ואכיפת חניה. המטרה העיקרית של מערכות אלו היא לזהות רכבים שאינם עומדים בכללים והתקנות. החשיבות של תוכנת זיהוי לוחיות רישוי ניכרת בהרבה יישומים כמו בקרת תעבורה, זיהוי פשע וכדומה. זוהי תוכנה שעושה הבדל של ממש בדרך שבה רשויות אכיפת החוק עושות את העבודה שלהן.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://toplines.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תשמרו על המדפסת שלכם
אם בעבר לצורך הדפסת מסמך כזה או אחר, היה צורך לפנות לבית הדפוס ולשלם מחיר מופקע עבור מספר עמודים...
קרא עוד »
יונ 30, 2019
גיוס עובדים בהייטק 3 המלצות להשלים את המשימה בקלות
בכדי שתוכלו להשלים את הגיוס שלכם אחר עובדים מעולים בהייטק בתוך זמן קצר, נמליץ לכם לעקוב אחר 3 המלצות...
קרא עוד »
אוק 19, 2018
סדנאות ODT לעובדים מגובשים יותר
בתור בוסים, אתם יכולים לזהות די בקלות כאשר הצוות לא מסתדר בתוכו. מספיק להיכנס לחדר בו אנשים לא מסתדרים...
קרא עוד »
מרץ 13, 2021