מאגרי תמונות מומלצים

האם אתה מחפש תמונות מלאי באיכות גבוהה בחינם לאתר או לבלוג שלך? אם כן, יש לך מזל! ישנם מספר מאגרי תמונות מומלצים שבהם תוכלו למצוא תמונות מדהימות הזמינות לשימוש תחת רישיונות Creative Commons. בפוסט זה בבלוג, נמליץ על כמה מארכיוני התמונות האהובים עלינו המציעים תמונות תחת רישיונות Creative Commons. אז בלי להתעסק יותר, בואו נתחיל!

מאגרי תמונות מומלצים

אחד המקומות המועדפים עלינו למצוא תמונות מלאי בחינם לצורך הקמת נכס דיגיטלי הוא Unsplash. הם מציעים מבחר גדול של תמונות יפות ברזולוציה גבוהה. כל התמונות ב-Unsplash זמינות לשימוש תחת רישיון Creative Commons Zero (CC0), מה שאומר שאתה יכול להשתמש בהן לכל מטרה – אפילו למטרות מסחריות – מבלי לבקש רשות או לתת קרדיט לצלם.

אפשרות מצוינת נוספת למציאת תמונות מלאי בחינם היא Pixabay. יש להם מבחר עצום של תמונות, איורים ווקטורים – כולם זמינים בחינם תחת רישיונות Creative Commons. אתה יכול להשתמש בכל אחת מהתמונות ב-Pixabay למטרות מסחריות או לא מסחריות מבלי לבקש רשות או לתת קרדיט לאמן.

אם אתה מחפש תמונות מיוחדות יותר, FreeImages.com היא אפשרות מצוינת. יש להם מבחר גדול של תמונות מלאי המאורגנות בקטגוריות שונות, מה שמקל על מציאת התמונה המושלמת לפרויקט שלך. כל התמונות באתר FreeImages.com זמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתה צריך תמונות של אנשים, Unsplash היא אפשרות מצוינת. יש להם מבחר גדול של תמונות באיכות גבוהה של אנשים מכל תחומי החיים. כל התמונות ב-Unsplash זמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתם מחפשים תמונות וינטג', לספריית הקונגרס יש אוסף גדול של תמונות הזמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתה צריך תמונות מלאי של טבע, בעלי חיים או נופים, Pexels היא אופציה נהדרת. יש להם מבחר גדול של תמונות באיכות גבוהה הזמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית חכם – כמה זה עולה והאם מומלץ?
המאמר בשיתוף Big Systems הנושא של בית חכם הולך וצובר תאוצה. אנחנו מוצאים כי עם השנים שחולפות, הולך הדבר...
קרא עוד »
מרץ 19, 2019
מה זה erp ולמה כדאי להשתמש בה בעסק?
אופן הניהול של העסקים כיום שונה באופן מהותי מדרכי ההתנהלות בשנים עברו. ובכל עת מתפתחות תוכנות חדשות...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018
עולם הסייבר על קצה המזלג
בעשור האחרון התחלנו להיחשף יותר ויותר לעולם הסייבר ולהגדיר בו תפקידים שונים, הכשרות מקצועיות שונות...
קרא עוד »
דצמ 29, 2021