סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מאגרי תמונות מומלצים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

האם אתה מחפש תמונות מלאי באיכות גבוהה בחינם לאתר או לבלוג שלך? אם כן, יש לך מזל! ישנם מספר מאגרי תמונות מומלצים שבהם תוכלו למצוא תמונות מדהימות הזמינות לשימוש תחת רישיונות Creative Commons. בפוסט זה בבלוג, נמליץ על כמה מארכיוני התמונות האהובים עלינו המציעים תמונות תחת רישיונות Creative Commons. אז בלי להתעסק יותר, בואו נתחיל!

מאגרי תמונות מומלצים

אחד המקומות המועדפים עלינו למצוא תמונות מלאי בחינם לצורך הקמת נכס דיגיטלי הוא Unsplash. הם מציעים מבחר גדול של תמונות יפות ברזולוציה גבוהה. כל התמונות ב-Unsplash זמינות לשימוש תחת רישיון Creative Commons Zero (CC0), מה שאומר שאתה יכול להשתמש בהן לכל מטרה – אפילו למטרות מסחריות – מבלי לבקש רשות או לתת קרדיט לצלם.

אפשרות מצוינת נוספת למציאת תמונות מלאי בחינם היא Pixabay. יש להם מבחר עצום של תמונות, איורים ווקטורים – כולם זמינים בחינם תחת רישיונות Creative Commons. אתה יכול להשתמש בכל אחת מהתמונות ב-Pixabay למטרות מסחריות או לא מסחריות מבלי לבקש רשות או לתת קרדיט לאמן.

אם אתה מחפש תמונות מיוחדות יותר, FreeImages.com היא אפשרות מצוינת. יש להם מבחר גדול של תמונות מלאי המאורגנות בקטגוריות שונות, מה שמקל על מציאת התמונה המושלמת לפרויקט שלך. כל התמונות באתר FreeImages.com זמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתה צריך תמונות של אנשים, Unsplash היא אפשרות מצוינת. יש להם מבחר גדול של תמונות באיכות גבוהה של אנשים מכל תחומי החיים. כל התמונות ב-Unsplash זמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתם מחפשים תמונות וינטג', לספריית הקונגרס יש אוסף גדול של תמונות הזמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתה צריך תמונות מלאי של טבע, בעלי חיים או נופים, Pexels היא אופציה נהדרת. יש להם מבחר גדול של תמונות באיכות גבוהה הזמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

פוסטים אחרונים

היכן מומלץ למקם מפסקים בחדרים

הכנסת מפסק לחדר נעשית לרוב על ידי התקנת "בולם אש" בתקרה או בראש קיר. הבולם עשוי מתכת ובעל פתח המאפשר יציאת עשן

מכונות ארקייד

מכונות ארקייד הן סוג של משחק וידאו. הם צורת בידור פופולרית והם צורת הבידור הנפוצה ביותר בעולם, עם יותר מ-6 מיליארד יחידות