מאגרי תמונות מומלצים

האם אתה מחפש תמונות מלאי באיכות גבוהה בחינם לאתר או לבלוג שלך? אם כן, יש לך מזל! ישנם מספר מאגרי תמונות מומלצים שבהם תוכלו למצוא תמונות מדהימות הזמינות לשימוש תחת רישיונות Creative Commons. בפוסט זה בבלוג, נמליץ על כמה מארכיוני התמונות האהובים עלינו המציעים תמונות תחת רישיונות Creative Commons. אז בלי להתעסק יותר, בואו נתחיל!

מאגרי תמונות מומלצים

אחד המקומות המועדפים עלינו למצוא תמונות מלאי בחינם לצורך הקמת נכס דיגיטלי הוא Unsplash. הם מציעים מבחר גדול של תמונות יפות ברזולוציה גבוהה. כל התמונות ב-Unsplash זמינות לשימוש תחת רישיון Creative Commons Zero (CC0), מה שאומר שאתה יכול להשתמש בהן לכל מטרה – אפילו למטרות מסחריות – מבלי לבקש רשות או לתת קרדיט לצלם.

אפשרות מצוינת נוספת למציאת תמונות מלאי בחינם היא Pixabay. יש להם מבחר עצום של תמונות, איורים ווקטורים – כולם זמינים בחינם תחת רישיונות Creative Commons. אתה יכול להשתמש בכל אחת מהתמונות ב-Pixabay למטרות מסחריות או לא מסחריות מבלי לבקש רשות או לתת קרדיט לאמן.

אם אתה מחפש תמונות מיוחדות יותר, FreeImages.com היא אפשרות מצוינת. יש להם מבחר גדול של תמונות מלאי המאורגנות בקטגוריות שונות, מה שמקל על מציאת התמונה המושלמת לפרויקט שלך. כל התמונות באתר FreeImages.com זמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתה צריך תמונות של אנשים, Unsplash היא אפשרות מצוינת. יש להם מבחר גדול של תמונות באיכות גבוהה של אנשים מכל תחומי החיים. כל התמונות ב-Unsplash זמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתם מחפשים תמונות וינטג', לספריית הקונגרס יש אוסף גדול של תמונות הזמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

אם אתה צריך תמונות מלאי של טבע, בעלי חיים או נופים, Pexels היא אופציה נהדרת. יש להם מבחר גדול של תמונות באיכות גבוהה הזמינות בחינם תחת רישיונות Creative Commons.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך יועץ בינה מלאכותית?
הרבה בעלי עסקים ומנהלים פונים כעת ליועצי בינה מלאכותית לעזרה באסטרטגיית השיווק שלהם. ישנן שלוש...
קרא עוד »
מרץ 24, 2023
לפטופ לא נדלק, למי פונים?
בחברה שלנו, אנחנו מבינים כמה זה יכול להיות מתסכל כשהמחשב הנייד שלך לא נדלק, במיוחד כשאתה זקוק לו...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
הגנה מוירוס כופר
תוכנת כופר היא סוג של תוכנה זדונית שמצפינה קבצי מחשב ולאחר מכן מנסה לסחוט כסף מהקורבן עבור מפתח...
קרא עוד »
אוק 21, 2022