סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

ד"ר קובי שגיא: כל היתרונות במכשור למניעת הרטבת לילה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מכשור למניעת הרטבת לילה הוא מכשור ייעודי שמיוצר במטרה לגרום לילד מרטיב להשיג שליטה על גופו. מדובר על כלים שונים אשר כולם חותרים לעבר מטרה אחת: לגרום לילד להתעורר כאשר גופו מאותת על צורך להתפנות מסביר ד"ר קובי שגיא. המכשירים הללו משמיעים קול או מזמזמים וכך מעירים את הילד. הלה מבין מדוע מעירים אותו והוא אכן הולך לשירותים.

ד"ר קובי שגיא: מהם היתרונות של מכשור למניעת הרטבה?

  • יעילות ואמינות – אמנם יש בשוק מכשירים שונים שזו המטרה שלהם. אבל במידה ונבחר מכשיר איכותי אנחנו עתידים להיות מרוצים ממכשיר אמין שעושה היטב את העבודה. הוא לרוב אכן יעיר את הילד ויגרום לו ללכת לשירותים. כך תימנע הודות למכשיר ההרטבה הבלתי רצויה.
  • טיפול עצמי – בעוד שיש הורים שלוקחים אחריות על הילד. וקמים כדי להעיר אותו ולהפנות אותו לחדר השירותים. המכשירים הללו חותרים להקנות לילד את העצמאות המינימלית מסביר ד"ר קובי שגיא. כך שגם אם הילד לא חש בעצמו כי עליו ללכת לשירותים באמצע הלילה, ההורים שלו לא אמורים לקום ולנסות להעיר אותו.
  • אחריות אישית – הילד לוקח אחריות אישית. הוא קיבל סיוע חיצוני שהמטרה שלו הוא לתת לו כלי לחוש בעת הצורך. אבל מעבר לכך הוא עצמאי ומטפל בעצמו לבד. הוא דואג לפנות לשירותים בעת הצורך. ההישג של הלילות היבשים הם שלו בלבד.
  • זמינות ומחיר – מדובר על מכשירים לא מאוד יקרים שלא קשה להשיג אותם. הם קטנים ונוחים לשימוש, ובהחלט עשויים להיות פתרון נהדר עבור ילדים רבים שרוצים להיגמל מהרטבת הלילה, אבל בגלל השינה העמוקה שלהם הם לא מצליחים.

ד"ר קובי שגיא: שילוב הפן ההתנהגותי

אם כי חשוב לציין שכדי להשיג הישגים טובים יש לשלב יחד עם המכשיר המיוחד גם פן התנהגותי. שכן חשוב לנו להקנות לילד את היכולת לקום בעצמו. כי המכשיר נועד לשמש אותו תקופת מה בה הוא אמור להתאמן ולרכוש את המסוגלות לחוש בעת הצורך, ולקום בלי סיוע חיצוני. לכן מציע ד"ר קובי שגיא טיפול ממוקד בו הילד יקבל משוב והעצמה, והלילות שלו יהפכו להיות יבשים ללא כל עזרה.

פוסטים אחרונים

הדמיות תלת מימד מחיר

הדמיות תלת מימד מחיר

הדמיה בתלת מימד היא טכניקה בגרפיקה ממוחשבת לייצור ייצוג דיגיטלי תלת ממדי של כל אובייקט או משטח. אם אתם מתכוונים ללמוד הדמיה

מיסוי רילוקיישן

מיסוי רילוקיישן, על מי הוא חל ?

תושבי הארץ, המעוניינים לבצע מגוון רחב של פעולות בחוץ לארץ, הקשורות לעסקאות במקום מגוריהם נתקלים במגוון רחב של בעיות, הקשורות בעיקר למיסים