סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

די ללילות רטובים – טיפול טבעי בהרטבת לילה לילדים ד"ר קובי שגיא

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ילדים שמגיעים לגיל חמש ועדיין מרטיבים בכל לילה או בחלק מהלילות, מרגישים חוסר נוחות רבה מהעובדה שהם קמים רטובים משתן ולכן הם מתקלחים על הבוקר, לפני היציאה לגן הילדים או לבית הספר. פותח ד"ר קובי שגיא.

הקשיים בעקבות ההרטבה הלילית

מעבר לקושי שלהם, קיים קושי גם לבני המשפחה האחרים אשר מתעוררים לריח הבלתי נסבל בבית. ההורים אשר צריכים בכל יום להפעיל מכונת כביסה עם המצעים, השמיכה והפיזמה. גם כאשר יש בבית מייבש כביסה, זהו עומס רב על חיי היום יום של ההורים, במיוחד כשהם ממהרים בבוקר לעבודה וכשהם חוזרים הם צריכים להניח שוב מצעים נקיים. 

הקושי של הילד כולל את הבושה וחוסר הנעימות ובנוסף לכך העובדה שאינו יכול לישון אצל חבר או קרוב משפחה לאור הבעיה הסודית. בנוסף לכך ההתנהלות המסורבלת בבית בעקבות ההרטבה הלילית, מובילים את המשפחה לחפש פתרון יעיל כמו של ד"ר טל שגיא לתופעה מכבידה זו.

טיפול טבעי בהרטבת לילה לילדים 

מכשיר חדשני אשר פותח בישראל, יכול לסייע מאד במקרים הללו. פיפי מון הוא מכשיר המונח על השידה בצד המיטה ומחובר בחיישן לילד. אין מדובר בחוטים אשר מקושרים לילד ועלולים לסכן אותו אלא חיבור למכשיר בלבד. הילד ישן כרגיל בלילה אך אם הוא מתחיל להטיל שתן הזמזם משמיע קול והילד מבין שעליו לקום לשירותים. במקרים הללו הילד מפנים זאת, לוחץ על שלפוחית השתן כדי להתאפק עד ההגעה לאסלה והוא קם לשירותים.

הייחוד של מכשיר זה מוסיף ד"ר טל שגיא הוא בעובדה שהוא מלמד את הילד כיצד לבצע תרגילי ההתאפקות ותרגילים להפעלת השרירים הטבעתיים וכך הוא מתחיל להתרגל בהדרגה לכך באופן טבעי ולכן בחלק מהלילות הוא קם יבש לחלוטין.

פוסטים אחרונים

מחשוב ענן

מחשוב ענן

מרבית החברות והארגונים כיום מעוניינים לעבור אל מחשוב ענן. המונח ענן כיום מהווה מונח דומיננטי וחשוב מאוד בעולם המחשוב. מדובר על מושג