סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

סדנאות הנעת עובדים – משפרים מוטיבציה בכיף

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

סדנאות המיועדות למנהלים ובעלי תפקידים בכירים וצוותי העובדים של חברות וארגונים ציבוריים ופרטיים שונים, אשר מעוניינים לקבל כלים לניהול יחסי עובד מעביד אשר בנויים על אמון וכבוד הדדי, שיפור יכולות אישיות וצוותיות וקבלת ארגז כלים בנושאים חשובים כגון ניהול זמן, העברת משוב, כיצד להוות דוגמא אישית ומנהיגות ערכית, עמידה ביעדים ועוד.

מגוון הנושאים הממוקדים הוא רחב וניתן לבחירה והתאמה מדויקת לצרכי מנהלים וצוות העבודים.

 

חשיבות מוטיבציה בקרב העובדים

כל מנהל יודע – עובד טוב זה עובד שעושה זאת מרצון. אך לא כל מנהל מחזיק בכלים הנדרשים להוציא מכל עובד את המקסימום שלו. עובדים בעלי מוטיבציה הם גם בעלי ההספק הגבוה והטוב ביותר, ולכן מנהלים רבים פונים לקבלת הכלים הנדרשים ליצירת עבודה יעילה.

 

הרצאה חד פעמית פעמית או סדנה?

סדנאות והרצאות בנושא גיבוש ויצירת מוטיבציה בקרב העובדים, אשר נפרסות לאורך מספר מפגשים בני מספר שעות, יאפשרו לייצר אווירת גיבוש, למידה, הנאה וחיבור בין מנהלים וצוות העובדים באופן המרבי ביותר.

כאשר הסדנא מתפרסת למספר טיפולים, כך יכולות רכישת הכלים משתפרות וניתן ליצור שינוי מתמשך

ולאורך זמן.

 

באילו נושאים מתמקדות הרצאות מוטיבציה?

ישנן הרצאות וסדנאות למנהלים ובעלי תפקידים בכירים אשר מעוניינים לשפר יכולות העברת משוב,

סדנאות למנהלים כיצד להעביר משוב בצורה הנכונה ביותר, כיצד להציב יעדים ולעקוב אחר קצב ההתקדמות בעבודה, כיצד ליצור הנעה ומוטיבציה בקרב העובדים, חשיבות תקשורת בין אישית מכבדת וכיצד לייצרה, כיצד לעבוד בצורה מירבי כצוות מנצח ועוד.

 

מי מעביר סדנאות הנעת עובדים?

לרוב, המרצים הינם מנהלי צוותים ותיקים ומיומנים של חברות הייטק וארגונים גדולים, בעלי מיומנויות וכישורי חיים בנושאי ניהול ועבודה ויכולות הופעה מרשימות.

פוסטים אחרונים

מכשיר להצערת העור

מכשיר להצערת העור – איך זה עובד?

לעור צעיר יש כמה מאפיינים, שנותנים לו את המראה הבריא, הגמיש והמושך שלו, אשר למרבה הצער, נעלמים ומשתנים עם הזמן והגיל. כדי

חשמל חכם

מה זה חשמל חכם?

מערכת חשמל חכם זוהי מערכת שמעניקה את השליטה על מערכות החשמל השונות בבית דרך אפליקציה בטלפון. כל זה קורה באמצעות בקרים מיוחדים