מי יכול להשתמש בחתימה דיגיטלית?

כנראה שהתשובה למי יכול להשתמש בחתימה דיגיטלית היא כמעט כולם. כל פרילנסר, בעל עסק, בעל ארגון, עובדת או מנהל בגוף מסוים, פרטי, ציבורי, עסקי וכו'. כולם יכולים להשתמש במסמכים לחתימה דיגיטלית והיא טומנת בחובה יתרונות רבים למשתמש וגם חוויית לקוח איכותית וטובה יותר. על היתרונות של חתימה דיגיטלית אין עוררין אבל כיצד זה מתבצע? באיזו מערכת ניתן להפיק מסמכים כאלה? ואילו עוד פיצ'רים יהיו אפשריים לשימוש? להלן כל התשובות.

כיצד מפיקים מסמכים לחתימה דיגיטלית ומי משתמש בזה?

את המסמכים ניתן להפיק באמצעות מערכת ייעודית כמו מערכת powerdoc המשמשת להפקת מסמכים דיגיטליים מתקדמים, חוזים, הסכמים ועוד. גופים שונים מכל תחומי החיים עושים כיום שימוש במערכת זו להפקת מסמכים דיגיטליים: בתחום הרפואה, המשפטים, הביטוח, הרכב, הפיננסיים, ייעוץ מס, ראיית חשבון ואינספור תחומים אחרים. הפקת המסמך מתבצעת בקלות ובכמה לחיצות כפתור דרך המערכת. במערכת החכמה של powerdoc ניתן גם להגדיר שדות חובה/רשות למילוי, להוסיף שדות מיוחדים למילוי כמו העלאת תמונות, סימון תיבות אישור ועוד. 

כיצד מקבלים את הטופס בחזרה חתום? למי ניתן לשלוח ובאילו דרכים?

את המסמכים ניתן לשלוח בSMS, בוואטסאפ, במייל ואפילו לפתוח אותם ישירות מול הלקוח במידת הצורך. הנמען מקבל קישור לפתיחת המסמך ובלחיצה עליו יכול לפתוח אותו בקלות וביעילות ובכך יכול לחסוך זמן ומאמץ בהגעה פיזית לפגישה עם הגורם עמו צריך לחתום על המסמך. לאחר מילוי הטופס והחתימה עליו הוא לוחץ על כפתור השליחה והטופס יוחזרמלא וחתום דיגיטלית לשלוח.

שימוש במערכת powerdoc להפקת מסמכים ויתרונותיה של המערכת:

מערכת powerdoc מאפשרת לך ליהנות מיתרונות רבים בשימוש במערכת. לדוגמה: הפצה לרשימת נמנעים במקום לאדם אחד בלחיצת כפתור. למערכת אשף חכם המלווה את הלקוח במהלך מילוי החתימה ומספק לו חווית מילוי גדולה מהחיים. כל אלה לצד יתרונות רבים אחרים הופכים את השימוש במערכת זו למומלצת לכל בעל עסק, פרילנסר וארגון. למידע נוסף אודות חתימה דיגיטלית על מסמכים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה מיוחד בכבל תקשורת מסוג דאטה CAT7?
כבל תקשורת נתונים CAT7 הוא סוג של כבל המשמש להעברת נתונים. הוא נועד לתמוך בדרישות רוחב הפס הגבוהות יותר...
קרא עוד »
יונ 16, 2022
סוגים של בידוד אקוסטי
רעש הוא דבר לא נעים אשר ממנו מנסים עד כמה שיותר להימנע, גם עבור אזורים אשר עשויים להיות די רועשים...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
מכונות קידוח – כיצד בוחרים מכונה בצורה נכונה
אחד הכלים והאמצעים החשובים ביותר לצורך תהליכי בנייה, הן של מבנים רגילים, מבני מגורים או עסקים, והן...
קרא עוד »
מרץ 19, 2021