מי יכול להשתמש בחתימה דיגיטלית?

כנראה שהתשובה למי יכול להשתמש בחתימה דיגיטלית היא כמעט כולם. כל פרילנסר, בעל עסק, בעל ארגון, עובדת או מנהל בגוף מסוים, פרטי, ציבורי, עסקי וכו'. כולם יכולים להשתמש במסמכים לחתימה דיגיטלית והיא טומנת בחובה יתרונות רבים למשתמש וגם חוויית לקוח איכותית וטובה יותר. על היתרונות של חתימה דיגיטלית אין עוררין אבל כיצד זה מתבצע? באיזו מערכת ניתן להפיק מסמכים כאלה? ואילו עוד פיצ'רים יהיו אפשריים לשימוש? להלן כל התשובות.

כיצד מפיקים מסמכים לחתימה דיגיטלית ומי משתמש בזה?

את המסמכים ניתן להפיק באמצעות מערכת ייעודית כמו מערכת powerdoc המשמשת להפקת מסמכים דיגיטליים מתקדמים, חוזים, הסכמים ועוד. גופים שונים מכל תחומי החיים עושים כיום שימוש במערכת זו להפקת מסמכים דיגיטליים: בתחום הרפואה, המשפטים, הביטוח, הרכב, הפיננסיים, ייעוץ מס, ראיית חשבון ואינספור תחומים אחרים. הפקת המסמך מתבצעת בקלות ובכמה לחיצות כפתור דרך המערכת. במערכת החכמה של powerdoc ניתן גם להגדיר שדות חובה/רשות למילוי, להוסיף שדות מיוחדים למילוי כמו העלאת תמונות, סימון תיבות אישור ועוד. 

כיצד מקבלים את הטופס בחזרה חתום? למי ניתן לשלוח ובאילו דרכים?

את המסמכים ניתן לשלוח בSMS, בוואטסאפ, במייל ואפילו לפתוח אותם ישירות מול הלקוח במידת הצורך. הנמען מקבל קישור לפתיחת המסמך ובלחיצה עליו יכול לפתוח אותו בקלות וביעילות ובכך יכול לחסוך זמן ומאמץ בהגעה פיזית לפגישה עם הגורם עמו צריך לחתום על המסמך. לאחר מילוי הטופס והחתימה עליו הוא לוחץ על כפתור השליחה והטופס יוחזרמלא וחתום דיגיטלית לשלוח.

שימוש במערכת powerdoc להפקת מסמכים ויתרונותיה של המערכת:

מערכת powerdoc מאפשרת לך ליהנות מיתרונות רבים בשימוש במערכת. לדוגמה: הפצה לרשימת נמנעים במקום לאדם אחד בלחיצת כפתור. למערכת אשף חכם המלווה את הלקוח במהלך מילוי החתימה ומספק לו חווית מילוי גדולה מהחיים. כל אלה לצד יתרונות רבים אחרים הופכים את השימוש במערכת זו למומלצת לכל בעל עסק, פרילנסר וארגון. למידע נוסף אודות חתימה דיגיטלית על מסמכים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה גיבוי אתר בענן ומדוע צריך אותו?
אם בעבר שמרנו את המידע שלנו באמצעות דפים מודפסים, כיום אנו שומרים את המידע דרך הפלטפורמה הדיגיטלית....
קרא עוד »
יול 23, 2020
אז והיום, איך השתנו לנו החיים מאז המצאת מכונת הכביסה
בגדים הם דבר נהדר. עם בגד יכולים להתלבש בהתאם למעמד חברתי ויכולים להביע דעה. עם בגד יכולים להבין האם...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019
לקשר על אותו אנקור – כמה זה מזיק?
כאשר אנו באים לבנות תמהיל קישורים לאתר מסוים אנו צריכים לתכנן היטב כיצד יראו הקישורים, מאיזה אנקורים...
קרא עוד »
פבר 27, 2022