סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מה צריך לדעת בעיצוב ביתנים לאירועים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אירועים ותערוכות המושכים כמויות גדולות של אנשים מספקים לבעלי עסקים ומשווקים הזדמנות פז להגיע להיקף של אנשים אליו הם לא היו יכולים להגיע ללא אירוע או תערוכה בסדר גודל מסחרי, ולכן צריך עיצוב ביתנים לאירועים.

אבל עד כמה שמדובר על הזדמנות חשובה, בסופו של דבר לא מספיק רק להשתתף בתערוכה, צריך לדעת כיצד לעשות את זה בצורה יעילה ומקצועית, על מנת למשוך לקוחות פוטנציאליים ולהפוך אותם ללקוחות משלמים.

אז מה צריך לדעת בעיצוב ביתנים לאירועים?

  • הקפידו על אינטראקטיביות – כאשר לקוחות פוטנציאליים חולפים על פני אינספור ביתנים במסגרת האירוע, אין לכם יותר מדי הזדמנויות למשוך את תשומת הלב שלכם. לכן חשוב שתנצלו את שביב תשומת הלב שהם מעניקים לכם על מנת לחשוף אותם למוצר או לשירות שאתם מציעים, וזאת ניתן לעשות באמצעות התנסות חוויתית ישירה: הדגמה של המוצר או של השירות הלכה למעשה.
  • הקפידו על מיתוג עקבי – כפי שצוין קודם לכן, כאשר אתם מגיעים להציג את המוצר והשירות שלכם במסגרת תערוכה, אין לכם יותר מדי זמן להתחרות על תשומת הלב של המבקרים. לכן חשוב שתקפידו להשתמש במיתוג המוכר שלכם, על מנת שלקוחות יוכלו לקשר ביניכם לבין פרסומים קודמים שלכם שהם ראו וכמובן גם בין פרסומים עתידיים אליהם הם ייחשפו לאחר האירוע.
  • תפנו לקהל יעד מסוים – פעמים רבות בעלי עסקים אשר בוחרים להשתתף בתערוכה או באירוע חושבים שרק מעצם ההגעה שלהם למקום, והחשיפה בפני קהל גדול, הם ינחלו הצלחה עסקית. בעוד שהשתתפות אכן תניב לכם רווחים מסוימים, אם תגדירו מראש את קהל היעד המסוים שלכם, יהיה לכם קל יותר למקד את מאמצי השיווק שלכם, כך שהם יהיו יעילים ומדויקים יותר ויניבו לכם רווחים גדולים יותר.

להפקת אירועים עסקיים צרו איתנו קשר >>>

פוסטים אחרונים

למה צריך יועץ בינה מלאכותית?

הרבה בעלי עסקים ומנהלים פונים כעת ליועצי בינה מלאכותית לעזרה באסטרטגיית השיווק שלהם. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שבעלי עסקים ומנהלים פונים