מה צריך לדעת בעיצוב ביתנים לאירועים

אירועים ותערוכות המושכים כמויות גדולות של אנשים מספקים לבעלי עסקים ומשווקים הזדמנות פז להגיע להיקף של אנשים אליו הם לא היו יכולים להגיע ללא אירוע או תערוכה בסדר גודל מסחרי, ולכן צריך עיצוב ביתנים לאירועים.

אבל עד כמה שמדובר על הזדמנות חשובה, בסופו של דבר לא מספיק רק להשתתף בתערוכה, צריך לדעת כיצד לעשות את זה בצורה יעילה ומקצועית, על מנת למשוך לקוחות פוטנציאליים ולהפוך אותם ללקוחות משלמים.

אז מה צריך לדעת בעיצוב ביתנים לאירועים?

  • הקפידו על אינטראקטיביות – כאשר לקוחות פוטנציאליים חולפים על פני אינספור ביתנים במסגרת האירוע, אין לכם יותר מדי הזדמנויות למשוך את תשומת הלב שלכם. לכן חשוב שתנצלו את שביב תשומת הלב שהם מעניקים לכם על מנת לחשוף אותם למוצר או לשירות שאתם מציעים, וזאת ניתן לעשות באמצעות התנסות חוויתית ישירה: הדגמה של המוצר או של השירות הלכה למעשה.
  • הקפידו על מיתוג עקבי – כפי שצוין קודם לכן, כאשר אתם מגיעים להציג את המוצר והשירות שלכם במסגרת תערוכה, אין לכם יותר מדי זמן להתחרות על תשומת הלב של המבקרים. לכן חשוב שתקפידו להשתמש במיתוג המוכר שלכם, על מנת שלקוחות יוכלו לקשר ביניכם לבין פרסומים קודמים שלכם שהם ראו וכמובן גם בין פרסומים עתידיים אליהם הם ייחשפו לאחר האירוע.
  • תפנו לקהל יעד מסוים – פעמים רבות בעלי עסקים אשר בוחרים להשתתף בתערוכה או באירוע חושבים שרק מעצם ההגעה שלהם למקום, והחשיפה בפני קהל גדול, הם ינחלו הצלחה עסקית. בעוד שהשתתפות אכן תניב לכם רווחים מסוימים, אם תגדירו מראש את קהל היעד המסוים שלכם, יהיה לכם קל יותר למקד את מאמצי השיווק שלכם, כך שהם יהיו יעילים ומדויקים יותר ויניבו לכם רווחים גדולים יותר.

להפקת אירועים עסקיים צרו איתנו קשר >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי כוכבי, סופטבנק משקיעה בסטארטאפים ישראלים
ישראלים רבים שמקימים סטארטאפים, חולמים על הרגע בו הם יוכלו לפנות אל משקיעים בינלאומיים, להציג את...
קרא עוד »
מאי 07, 2020
מסכי הקרנה
מקרנים איכותיים מצד אחד עם מסכי הקרנה מצד שני, הם הולכים נהדר ביחד זה עם זה. בזכות מסך מתאים אפשר...
קרא עוד »
נוב 16, 2021
מדפסת מדבקות תעשייתית
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה...
קרא עוד »
מאי 13, 2020