סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מה תפקידו של יועץ בטיחות באש?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מערך שירותי הכיבוי בישראל תופס מקום מרכזי במתן אישורים לאכלוס מבנים ולפתיחת עסקים. לגורם פרטי שחסר ידע בנושא ואף לגורמים קבלניים ומוסדיים, אין את כל הכלים ליישם את כל הדרישות המפורטות שמועלות או עשויות להיות מועלות על ידי מערך הכבאות ושירותי ההצלה.

במקום הזה נכנס יועץ בטיחות באש! זהו הגורם שיכול לייצג אתכם, אנשים פרטיים, אדריכלים, קבלנים ואחרים, בהתאמת המבנה החדש או בהכנסת שיפורים למבנה קיים, שיהפכו אותו לתקין מבחינה בטיחותית.

להגן עליכם או על הלקוחות שלכם

יועץ בטיחות באש מכיר היטב את כל הנהלים, התקנות והחוקים שעוסקים בבטיחות אש. אילו אמצעים יש להתקין במבנים פרטיים, אילו אמצעים נדרשים במבנים עסקיים, מה נדרש בענף התעשייה, מסעדות, אירוח וכדומה. אך מעבר לכך, אין הוא עוסק אך ורק במתן המלצות ליישום על פי תקנים כאלה ואחרים.

מטרתו לסייע לכם להגן על עצמכם, על הרכוש שלכם או העסק שלכם. כאשר נוקטים בצעדים המתאימים בשלב הנכון, אתם שומרים על עצמכם, על היקרים לכם, העובדים שלכם או הלקוחות שלכם. זהו שלב חיוני גם מבחינה הביטוח.

ייעוץ עכשיו או לשלם ביוקר אחר כך

מעבר לתפקידו הרשמי של יועץ בטיחות אש במגוון פרויקטים של בניה חדשה למגורים ועסקים, פינוי בינוי ורישוי עסקים, הוא גם מרכיב חשוב ביעילות הכלכלית. כן, זה ללא ספק נחוץ ומוסרי לנקוט במה שנדרש על מנת להתקין אמצעי בטיחות ומניעת אש ועשן. אך מעבר לכך, יועץ בטיחות באש מאפשר לכם להיערך מראש עם תוכנית עבודה מסודרת שמקטינה עלויות.

ככל שהכנסת האמצעים הנדרשים נעשית בשלב מאוחר יותר, כך עלות הביצוע גבוהה יותר. בשלבי תכנון, הייעוץ אפקטיבי ונכון יותר.

פוסטים אחרונים

חדרי חזרות

חדרי חזרות הם מקום שאליו הולכים שחקנים כדי לתרגל את השורות, השירים והריקודים שלהם. החזרות הן אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך התיאטרון.

שיעורים פרטיים באנגלית

כולם מכירים את האימרה ידע שווה כוח. ומסתבר שזה נכון מאוד. כאשר יש לכם ידע בתחום מסויים או ידע בהרבה תחומים יש

על היעילות של מייבשי לחות

מסיר לחות חיוני כדי לשמור על הבית או המשרד קריר ונוח. אבל אפשר להשתמש בהם גם בדרכים אחרות. לדוגמה, ניתן להשתמש בהם