מה תפקידו של יועץ בטיחות באש?

מערך שירותי הכיבוי בישראל תופס מקום מרכזי במתן אישורים לאכלוס מבנים ולפתיחת עסקים. לגורם פרטי שחסר ידע בנושא ואף לגורמים קבלניים ומוסדיים, אין את כל הכלים ליישם את כל הדרישות המפורטות שמועלות או עשויות להיות מועלות על ידי מערך הכבאות ושירותי ההצלה.

במקום הזה נכנס יועץ בטיחות באש! זהו הגורם שיכול לייצג אתכם, אנשים פרטיים, אדריכלים, קבלנים ואחרים, בהתאמת המבנה החדש או בהכנסת שיפורים למבנה קיים, שיהפכו אותו לתקין מבחינה בטיחותית.

להגן עליכם או על הלקוחות שלכם

יועץ בטיחות באש מכיר היטב את כל הנהלים, התקנות והחוקים שעוסקים בבטיחות אש. אילו אמצעים יש להתקין במבנים פרטיים, אילו אמצעים נדרשים במבנים עסקיים, מה נדרש בענף התעשייה, מסעדות, אירוח וכדומה. אך מעבר לכך, אין הוא עוסק אך ורק במתן המלצות ליישום על פי תקנים כאלה ואחרים.

מטרתו לסייע לכם להגן על עצמכם, על הרכוש שלכם או העסק שלכם. כאשר נוקטים בצעדים המתאימים בשלב הנכון, אתם שומרים על עצמכם, על היקרים לכם, העובדים שלכם או הלקוחות שלכם. זהו שלב חיוני גם מבחינה הביטוח.

ייעוץ עכשיו או לשלם ביוקר אחר כך

מעבר לתפקידו הרשמי של יועץ בטיחות אש במגוון פרויקטים של בניה חדשה למגורים ועסקים, פינוי בינוי ורישוי עסקים, הוא גם מרכיב חשוב ביעילות הכלכלית. כן, זה ללא ספק נחוץ ומוסרי לנקוט במה שנדרש על מנת להתקין אמצעי בטיחות ומניעת אש ועשן. אך מעבר לכך, יועץ בטיחות באש מאפשר לכם להיערך מראש עם תוכנית עבודה מסודרת שמקטינה עלויות.

ככל שהכנסת האמצעים הנדרשים נעשית בשלב מאוחר יותר, כך עלות הביצוע גבוהה יותר. בשלבי תכנון, הייעוץ אפקטיבי ונכון יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות של דיסק און קי ממותג כמתנה לכנס
יש היום קושי אדיר ליצור נאמנות בין חברה ללקוחות שלה. עקב המתחרים הרבים בשוק ועקב העובדה כי לקוחות הם...
קרא עוד »
יונ 17, 2019
מה צריך כדי לבנות אולפן ביתי
אנשים רבים חולמים על אולפן ביתי מקצועי, אולפן שבו הם יוכלו להקליט את עצמם שרים או מדובבים סדרות או...
קרא עוד »
מרץ 25, 2019
המדריך לבחירת דיסק און קי
דיסק און קי, הידוע בדרך כלל ככונן הבזק מסוג USB או כונן אצבע, הוא התקן אחסון נתונים נייד המשתמש בזיכרון...
קרא עוד »
יול 26, 2023