סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מה זה SLPR

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

העולם שלנו הופך עם הזמן לטכנולוגי יותר ויותר. זאת, לצד הצורך בפתרונות אבטחה והגנה. כי העולם של היום מעמיד בפנינו אתגרים רבים יותר מכל מה שהיה בעבר. זאת בשל האירועים הביטחוניים כמו גם הפליליים שאנחנו עדים להם יותר בשנים האחרונות. בדיוק לצורך זה יש לנו את מערכת LPR.

מהי המערכת הזו? מה היא מציעה וכיצד היא פועלת?

S.L.P.R. היא מערכת חכמה המציעה ניהול ושליטה כאשר מדובר בנושא של כניסת כלי רכב. בדרך כלל מדובר בחניונים שם נדרשת השליטה והבקרה על הנכנסים למקום. הטכנולוגיה אשר על פיה פועלת המערכת היא סריקה של מספרי הרכב בלוחיות הרישוי.

מה מציעה המערכת?

למעשה יש לנו כאן פתרון מקיף המציע כמה וכמה יתרונות.

  • התאמה לצרכי הלקוח – המערכת בנויה באופן כזה שניתן למעשה להתאים אותה לדרישותיו של הלקוח. ניתן לשנות את המערכת ולהתאים אותה כפתרון עבור כל דרישה כמעט מצדו של הלקוח.
  • בסיס נתונים עדכני – המערכת פועלת עם בסיס נתונים אשר מתעדכן כל הזמן. כך שהלקוח מקבל מידע אמין וזמין ישירות מהמצלמה בכל זמן נתון. הוא יכול לדעת בדיוק מי נכנס למקום, יש לו את תיעוד המספר, את שם המנוי ולמעשה בעזרת השליטה מרחוק ניתן לקבוע ולשלוט על הנעשה בשטח.
  • פעילות גם בתנאים קשים – גם כאשר חשוך או כשמזג האוויר אינו מאפשר ראות טובה, המערכת לא תזייף ולא תסלף את הנתונים. היא מסוגלת לתפקד היטב גם בתנאי ראות קשים וכך נשמרת האבטחה משך כל היממה ובכל חודשי השנה.
  • זיהוי כל לוחיות הרישוי – המערכת תומכת בכל הסוגים של לוחיות הרישוי הקיימות, קראו בהרחבה באתר https://toplines.co.il. זה כולל גם לוחיות רישוי בעלות שמונה ספרות המקובלות באזורים שונים. היא גם יכולה להתממשק לתוכנות צד ג' של הלקוח.

מה אנחנו מרוויחים מהמערכת?

היתרונות שמציעה המערכת הן:

  1. חיסכון במשאבי אנוש כאשר אין צורך בשומר שיעמוד בפתח.
  2. אנחנו נהנים ממידע מקיף ואמין סביב היממה.
  3. תמיכה ושירות לאורך כל הדרך.
  4. אינטגרציה לשקילה של משאיות.
  5. אפשרות של שליטה על החניות המוקצות לנו.

ישנן עוד יתרונות רבים ותקצר היריעה מלפרט. אבל דבר אחד ברור. מדובר בכלי איכותי ויעיל מכל כיוון שרק נסתכל עליו.

פוסטים אחרונים

windows defender

הכל על windows defender

בתחום התוכנה יש תוכנות רבות שיש לשלם עליהן מחיר מלא כדי להתקין אותם על המחשב או בסמארט פון. אבל לעומת תוכנות אלו

מרכזיה לעסק

מידע על מרכזיה לעסק וכל מה שכרוך בזה

עד כמה אתם רוצים להשאיר את העסק שלכם חזק בעניינים? ככל שהטכנולוגיה מתקדמת זוהי בהחלט משימה לא פשוטה, שכן האפשרויות הופכות להיות

מחשוב ענן

מחשוב ענן – שימושים נפוצים

אנו עדים היום לעידן טכנולוגי אדיר, הכול משתנה והופך להיות מהיר יותר, נגיש יותר, יעיל יותר, אם פעם בשביל להעביר קבצים, מידע