סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים פורטל ארגוני

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בבחירת פורטל ארגוני, חשוב לקחת בחשבון את התכונות והיכולות שלו, התמחור והאופן שבו הוא יתבצע.

פורטלים ארגוניים מציעים מערך שירותים חזק הכולל כלי שיתוף פעולה, יכולות בינה עסקית ואינטגרציה עם מערכות אחרות. הם בדרך כלל מתומחרים על סמך מספר המשתמשים ורמת האינטגרציה עם הארגון. חלק מהפורטלים הארגוניים נפרסים באופן פנימי בעוד שאחרים משמשים כאתר פונה לציבור עבור לקוחות לגשת לשירותים מהארגון שלך. קלות השימוש היא גורם מרכזי בבחירת פורטל. אם העובדים שלכם יצטרכו לעבור תהליך ארוך רק כדי להזין את המידע שלהם, הם יהיו מתוסכלים והפורטל יאבד מערכו. חשוב שחווית המשתמש תהיה חיובית מתחילתה ועד סופה כדי שהמשתמשים ימשיכו להשתמש בה והיא תוכל לצמוח עם החברה שלך.

פורטלים ארגוניים הם מערכות מורכבות בעלות תכונות רבות ושונות. 

חשוב להעריך את הפורטל הארגוני על בסיס תכונותיו, העלות, המורכבות והשילוב שלו עם מערכות אחרות. פורטלים ארגוניים הם כלים רבי עוצמה שניתן להשתמש בהם כדי לנהל את קשרי הלקוחות בצורה יעילה יותר. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת פורטל ארגוני הוא התאמתו לצרכי העסק שלך.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להעריך את הצרכים הספציפיים של החברה שלך ולהבין אם המערכת מספקת אותם או לא. למשל, אם אתם רוצים מערכת למידה מרחוק למשל שתאפשר למשתמשים העסקיים שלכם ליצור תוכן ללקוחות אז חשוב שתבחרו בפורטל עם יכולות יצירת תוכן. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אינטגרציה עם מערכות אחרות אשר יקל עליך לעבוד עם עסקים אחרים

הפורטל הארגוני הוא חלק מכריע בכל עסק. זה עוזר להם להתחבר לחברי הצוות שלהם, לעבוד על פרויקטים ולשתף פעולה עם צוותים אחרים בארגון. בחירת הפורטל הארגוני המתאים לצרכי העסק שלך אינה תמיד קלה. לחברות שונות יש צרכים שונים, אז כדאי שתתחיל בקבלת מושג איזה סוג של תכונות אתה צריך בפורטל שלך. כדאי גם להסתכל על תכונות האבטחה הזמינות לחברה שלך וכיצד תכונות אלו ישפיעו על מערכות ה-IT של החברה.

אם אתה רוצה לדעת יותר על איך פורטל ארגוני יכול להועיל לעסק שלך, צור איתנו קשר עוד היום.

פוסטים אחרונים

טיפים לבחירת מסך למחשב

רוצים להתחדש במסך מחשב חדש? מחפשים מסך גדול יותר או קטן יותר מכפי שהיה לכם עד כה? אנחנו כאן עם כל ההדרכה

מה תפקידו של יועץ בטיחות באש?

מערך שירותי הכיבוי בישראל תופס מקום מרכזי במתן אישורים לאכלוס מבנים ולפתיחת עסקים. לגורם פרטי שחסר ידע בנושא ואף לגורמים קבלניים ומוסדיים,