סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

אילו קוראי ברקודים קיימים כיום?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

קוראי ברקוד הם כלי נהדר לעסקים. הם יכולים לעזור להם לגלות מה יש במחסן שלהם, אילו מוצרים נמכרים היטב וכמה מלאי יש להם בהישג יד.

הם קיימים כבר עשרות שנים אבל הטכנולוגיה השתפרה משמעותית בשנים האחרונות עם התקדמות האלגוריתמים של למידת מכונה.

כיום ישנם הרבה סוגים שונים של קוראי ברקוד שקיימים. 

חלק מהנפוצים ביותר כוללים:

– קורא ברקוד כף יד

– סורק ברקוד

– מדפסת תווית ברקוד

קוראי ברקוד משמשים במגוון יישומים, כולל ניהול מלאי, מכירות קמעונאיות ותשלומים אלקטרוניים. הם משמשים גם לצורכי זיהוי וניתן למצוא אותם במגוון מוצרים מבגדים ועד מכוניות.

קורא ברקוד הוא מכשיר אלקטרוני הקורא ומפענח ברקודים. הוא יכול לקרוא את נתוני הברקוד מהמטריצה הדו-ממדית של פסים ורווחים המודפסים על תווית או אובייקט אחר. קוראי ברקוד משתמשים בדרך כלל בחיישן אופטי כדי לסרוק את הברקוד, ולאחר מכן שולח את המידע למחשב או למדפסת לעיבוד.

קוראי ברקוד נמצאים כעת בשימוש במגוון יישומים. הם משמשים בתעשיית הייצור, בחנויות מכולת, וגם בחנויות קמעונאיות אחרות.

לרכישת קופה ממוחשבת >>>

למה משמשים קוראי ברקוד?

בימים הראשונים של קוראי ברקוד, הם שימשו בעיקר לבקרת מלאי. בשנים האחרונות הם צברו פופולריות כחלופה למערכות ניהול מלאי מסורתיות.

קוראי ברקוד הם מכשירים כף יד שיכולים לסרוק ולקרוא ברקודים. הם משמשים עסקים לזיהוי מוצרים ולמיון מלאי.

קוראי ברקוד הם כלי שניתן להשתמש בו בכל תעשייה לשיפור היעילות והפרודוקטיביות. הם עוזרים לעסקים לעקוב אחר המלאי שלהם ולהפחית את העלויות הכרוכות בזיהוי שגוי של מוצרים.

כאמור, קוראי ברקוד משמשים למגוון מטרות, כולל ניהול מלאי, איסוף נתונים ומעקב אחר מוצרים מייצור ועד משלוח. קוראי ברקוד הם מכשירים שיכולים לקרוא ברקודים ולסרוק פריטים. הם משמשים לזיהוי מוצרים ולקבלת מידע עליהם.

פוסטים אחרונים

למה צריך יועץ בינה מלאכותית?

הרבה בעלי עסקים ומנהלים פונים כעת ליועצי בינה מלאכותית לעזרה באסטרטגיית השיווק שלהם. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שבעלי עסקים ומנהלים פונים