סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

עולם הסייבר על קצה המזלג

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בעשור האחרון התחלנו להיחשף יותר ויותר לעולם הסייבר ולהגדיר בו תפקידים שונים, הכשרות מקצועיות שונות וצרכים שונים. התקפות סייבר הופכות להיות מאוד נפוצות כיום עד כדי כך שהם הפכו לסוג של חזית מלחמה קרה בין מדינות. ארגוני פשע של האקרים מכל רחבי העולם פורצים מדי יום לאתרים שונים במדינות שונות (ישראל היא נתח גדול מאותם יעדי פריצה) במטרה לשעבד אתרים ונתונים לטובת תשלום כופר וכך אותם האקרים מנסים לסחוט מידע, למכור אותו למרבה המחיר או לקבל דמי כופר שאין לדעת אם בכלל באמת יגרום לאותם האקרים לשחרר את האתר שלכם והמידע בו. במילים אחרות – עולם הסייבר הולך ותופס תאוצה מיום ליום וכך גם גובר הביקוש לאנשי סייבר המועסקים על ידי חברות, ארגונים ואפילו על ידי מוסדות ממשלתיים על מנת להגן על נתונים, אתרים, מערכות ועוד. 

לימוד סייבר ואבטחת מידע:

קורס סייבר הפופולרי ביותר הוא סוג של קורס המחבר בין עולם הסייבר למתחילים לבין אבטחת מידע. הרעיון הוא להעניק כלים לתלמידים המעוניינים ללמוד כיצד לזהות ולמנוע פריצות וגישה בלתי מורשית לנתונים וליישומים שונים של המערכת. הקורס מתאים גם למתחילים בתחום וגם לאנשי IT מנוסים ומלומדים המעוניינים בהכשרה נוספת. להמשך קריאה אודות קורס הגנת סייבר

מה לומדים בקורס אבטחת סייבר?

בדרך כלל לומדים תכנות או מבוא לתכנות, לומדים על תקשורת נתונים, אבטחה של רשתות תקשורת ומערכות הפעלה, טכנולוגיות אבטחת מידע וסייבר, פיתוח מנגנוני אבטחה ועוד. 

תפקידים רבים ושונים בתחום הסייבר:

עולם הסייבר הוא עולם מפותח כיום והוא ממשיך להתפתח ולהתקדם מדי יום. יש מגוון רחב של תפקידים שניתן ללמוד ולאייש בארגונים שונים ובצוותים שונים האחראים על אבטחת מידע בארגון. להלן כמה מהתפקידים המדוברים: מיישם סייבר, מגן סייבר, מנהל רשתות, תמיכה טכנית, אנליסט סייבר, ארכיטקט סייבר, בודק חדירות, מנהל אבטחת מידע ועוד.

פוסטים אחרונים

חדרי חזרות

חדרי חזרות הם מקום שאליו הולכים שחקנים כדי לתרגל את השורות, השירים והריקודים שלהם. החזרות הן אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך התיאטרון.

שיעורים פרטיים באנגלית

כולם מכירים את האימרה ידע שווה כוח. ומסתבר שזה נכון מאוד. כאשר יש לכם ידע בתחום מסויים או ידע בהרבה תחומים יש

על היעילות של מייבשי לחות

מסיר לחות חיוני כדי לשמור על הבית או המשרד קריר ונוח. אבל אפשר להשתמש בהם גם בדרכים אחרות. לדוגמה, ניתן להשתמש בהם