סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

טסלה מודל 3 – כל מה שחדש

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הדגם הרביעי של החברת נקרא בשם טסלה מודל 3. ביחס לשוק הרכבים החשמליים המחיר של הרכב נחשב לזול יחסית. הרכב מציע שיפורים שונים. הן במהירות ההאצה, באפשרויות הטעינה ועוד. החברה טוענת כי לרכב סטנדרט בטיחותי גבוה. כמו כן יש לרכב מרחב פנימי המאפשר נסיעה נוחה עבור חמישה נוסעים. גם מבחינת המטען יש לרכב מענה נוח – שני תאים אשר אחד מהם ממוקם בקדמת הרכב והשני מאחור.

תא הנוסעים של הרכב

התא המיועד לנוסעים מעוצב בנימה מינימליסטית ולו מסך ענק אשר נועד לשמש כמרכז מידע או בידור לנוסעים. בנוסף יש לכלי רכב ממודל 3 תשתית לנהיגה אוטונומית. מדובר על פתרון טכנולוגי אשר עודו בתהליכי פיתוח והוא עתיד לצאת לשוק בהמשך. מסתבר כי מדובר בכלי רכב מבוקש מאוד אשר בארצות שונות ברחבי העולם לקוחות מעוניינים לרכוש אותו ולנסוע בו בקביעות. במקום ברכב מונע בדלק.

טסלה בישראל

הביקוש הגובר לכלי הרכב של חברה tesla ובייחוד לדגם המבוקש טסלה מודל 3 קיים גם בישראל. אכן, כלי רכב זה מציע פתרון נהדר והוא נחשב לכלי רכב זול וחדשני ביותר. לא פלא שבישראל כמו גם בארצות אחרות ברחבי העולם זה דגם מבוקש ונחשק. אם כי החברה משווקת כלי רכב במספר מדינות ברחבי העולם ולא משווקת אותם בכל מקום.

מעבר לרכב חשמלי

בין אם מדובר על טסלה מודל 3 ובין אם מדובר על כלי רכב חשמלי אחר יש במעבר חשיבות רבה. ראשית בגין העובדה כי הרכב החשמלי חוסך את השימוש בדלק. ולחסכון זה יש משמעות רבה בעניין זיהום האוויר הסביבתי. שכן כולנו יודעים ששימוש בדלק גורם לפליטת גזים רעילים שפוגעים באנושות ובעולם כולו. כמו כן הרכבים החשמליים אמורים להוזיל את עלויות הנסיעה בגלל העובדה שהם אינם צורכים דלק.

אתגר הטעינה

אם כי אי אפשר להתעלם מכך שרכב חשמלי מעמיד את בעליו מול אתגר בכל מה שקשור לטעינה. היות וסוללת הליתיום אמנם איכותיות ומכילות כמות גדולה של אנרגיה. אך יחד עם זאת הן עדיין לא מתאימות לנסיעות ארוכות מאוד.

עוד מידע תוכלו למצוא בכתובת https://www.evm.co.il/

פוסטים אחרונים

מרכזיה לעסק

מידע על מרכזיה לעסק וכל מה שכרוך בזה

עד כמה אתם רוצים להשאיר את העסק שלכם חזק בעניינים? ככל שהטכנולוגיה מתקדמת זוהי בהחלט משימה לא פשוטה, שכן האפשרויות הופכות להיות

מחשוב ענן

מחשוב ענן – שימושים נפוצים

אנו עדים היום לעידן טכנולוגי אדיר, הכול משתנה והופך להיות מהיר יותר, נגיש יותר, יעיל יותר, אם פעם בשביל להעביר קבצים, מידע

תרגום פטנטים

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר מתרגמים פטנט?

המאמר באדיבות GTS global בעולם ישנם מיליארדי פטנטים והמצאות שנשלחות בכל שעה אל מרכזי הפטנטים בכל רחבי העולם! בעוד שמשרדי פטנטים מקצועיים: מסייעים