שיווק באינטרנט – היכן להשקיע את מירב התקציב והמאמצים שלנו?

אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור בעל עסק המגיע לראשונה לפגישה עם חברת פרסום היא להחליט בסיום הפגישה איך כדאי להשקיע את הכסף והמשאבים שלו. עולם השיווק הדיגיטלי הינו מפותח וממשיך להתפתח בקצב מהיר. פלטפורמות חדשות לשיווק קמות והולכות, אינספור אתרים קמים בכל תחום והתחרות הולכת וגוברת. מכאן קמפיין הפרסום צריך להיות יותר ויותר ממותג ולעבוד בדרך כלל בצורה רחבה יותר על המותג. כלומר שאיננה רק ממוקדת לפרסום אלא גם תורמת למיתוג העסק. בחברת ג'נסיס תזכו לליווי צמוד החל משלבי האפיון הראשונים ולאחר פגישה אחת בלבד כבר תדעו בדיוק לאן פניכם מועדות. 

אפשרויות פרסום פופולריות כיום:

כאשר אתם באים לבחון היכן כדאי לשים את הכסף, הזמן והמשאבים שלכם כדי להביא לקוחות מהאינטרנט, לטפח את המותג שלכם ולהגדיל את החשיפה לעסק – אתם צריכים קודם כל לאפיין את העסק שלכם ואת קהל היעד שלכם. אפיון קהל היעד הוא בנייה מפורטת ומתוארת של הלקוח הממוצע שלכם: מגדר, גיל, אזור מגורים אפשרי, תחומי עניין, מהם הצרכים שלו שאתם יכולים לפתור ועוד. שיווק באינטרנט כולל עשרות אפשרויות פרסום טובות אבל יש כמה שהן הטובות ביותר והן מוצגות כאן:

  • קידום אורגני – טכניקת הפרסום המובילה כיום עוסקת בקידום אתרים במנועי החיפוש ובראשם גוגל. מטרת הקמפיין היא להביא את האתר לתוצאות הראשונות בגוגל לביטויי מפתח רלוונטיים בתחום העסק. מדובר בעשרות פרמטרים שצריך לדאוג להם ולכן חשוב לעבוד עם מקדם אתרים מקצועי או חברת פרסום מובילה ומנוסה בתחום.
  • פרסום ממומן – לגוגל יש טכניקת פרסום מובילה נוספת והיא מערכת הפרסום הממומן שלה גוגל אדס. באמצעות המערכת בעלי עסקים משלמים לגוגל כדי להופיע בתוצאות הראשונות כמודעות (לא תוצאות אורגניות) וכן להופיע באתרי שותפים בגוגל ברחבי הרשת. היתרון של הפרסום הממומן הוא בקבלת תוצאות מהירות במיוחד והחיסרון העיקרי הוא שברגע שתפסיקו להזרים כסף לקמפיין גם התנועה לאתר שלכם תיעצר.
  • רשתות חברתיות – אם בעבר הפרסום לעסקים היה פופולרי רק בפייסבוק הרי שכיום פייסבוק היא רק חלק מהתוכנית ויש רשתות חברתיות נוספות העשויות להיות רלוונטיות כמו אינסטגרם, טיקטוק, לינקדאין ואחרות.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי חנות וירטואלית
כמעט כל אתר אינטרנט היום, בוודאי אתרים של עסקים ובעלי מקצוע בתחומים שונים, מכיל חנות וירטואלית, חנות...
קרא עוד »
ינו 24, 2019
ניהול ידע – מה זה וכיצד זה יכול לשרת אותנו
ידע זה כוח. משפט זה עובר מדור לדור ונלמד בכל פקולטה וחוג, בכל יחידה צבאית ובכל מקום עבודה. מי שיש לו ידע...
קרא עוד »
מרץ 26, 2023
מהפיכת האינטרנט החכם של טריפל סי
האינטרנט הוא שירות טכנולוגי חשוב מאוד המשרת אותנו במגוון רחב של תחומים בחיים. אם אתם שואלים אותנו כל...
קרא עוד »
מרץ 17, 2021