סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

שיווק באינטרנט – היכן להשקיע את מירב התקציב והמאמצים שלנו?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור בעל עסק המגיע לראשונה לפגישה עם חברת פרסום היא להחליט בסיום הפגישה איך כדאי להשקיע את הכסף והמשאבים שלו. עולם השיווק הדיגיטלי הינו מפותח וממשיך להתפתח בקצב מהיר. פלטפורמות חדשות לשיווק קמות והולכות, אינספור אתרים קמים בכל תחום והתחרות הולכת וגוברת. מכאן קמפיין הפרסום צריך להיות יותר ויותר ממותג ולעבוד בדרך כלל בצורה רחבה יותר על המותג. כלומר שאיננה רק ממוקדת לפרסום אלא גם תורמת למיתוג העסק. בחברת ג'נסיס תזכו לליווי צמוד החל משלבי האפיון הראשונים ולאחר פגישה אחת בלבד כבר תדעו בדיוק לאן פניכם מועדות. 

אפשרויות פרסום פופולריות כיום:

כאשר אתם באים לבחון היכן כדאי לשים את הכסף, הזמן והמשאבים שלכם כדי להביא לקוחות מהאינטרנט, לטפח את המותג שלכם ולהגדיל את החשיפה לעסק – אתם צריכים קודם כל לאפיין את העסק שלכם ואת קהל היעד שלכם. אפיון קהל היעד הוא בנייה מפורטת ומתוארת של הלקוח הממוצע שלכם: מגדר, גיל, אזור מגורים אפשרי, תחומי עניין, מהם הצרכים שלו שאתם יכולים לפתור ועוד. שיווק באינטרנט כולל עשרות אפשרויות פרסום טובות אבל יש כמה שהן הטובות ביותר והן מוצגות כאן:

  • קידום אורגני – טכניקת הפרסום המובילה כיום עוסקת בקידום אתרים במנועי החיפוש ובראשם גוגל. מטרת הקמפיין היא להביא את האתר לתוצאות הראשונות בגוגל לביטויי מפתח רלוונטיים בתחום העסק. מדובר בעשרות פרמטרים שצריך לדאוג להם ולכן חשוב לעבוד עם מקדם אתרים מקצועי או חברת פרסום מובילה ומנוסה בתחום.
  • פרסום ממומן – לגוגל יש טכניקת פרסום מובילה נוספת והיא מערכת הפרסום הממומן שלה גוגל אדס. באמצעות המערכת בעלי עסקים משלמים לגוגל כדי להופיע בתוצאות הראשונות כמודעות (לא תוצאות אורגניות) וכן להופיע באתרי שותפים בגוגל ברחבי הרשת. היתרון של הפרסום הממומן הוא בקבלת תוצאות מהירות במיוחד והחיסרון העיקרי הוא שברגע שתפסיקו להזרים כסף לקמפיין גם התנועה לאתר שלכם תיעצר.
  • רשתות חברתיות – אם בעבר הפרסום לעסקים היה פופולרי רק בפייסבוק הרי שכיום פייסבוק היא רק חלק מהתוכנית ויש רשתות חברתיות נוספות העשויות להיות רלוונטיות כמו אינסטגרם, טיקטוק, לינקדאין ואחרות.

 

פוסטים אחרונים

היכן מומלץ למקם מפסקים בחדרים

הכנסת מפסק לחדר נעשית לרוב על ידי התקנת "בולם אש" בתקרה או בראש קיר. הבולם עשוי מתכת ובעל פתח המאפשר יציאת עשן

מכונות ארקייד

מכונות ארקייד הן סוג של משחק וידאו. הם צורת בידור פופולרית והם צורת הבידור הנפוצה ביותר בעולם, עם יותר מ-6 מיליארד יחידות