שלטים לסוני 5

עם שחרורו של ה-Playstation 5, סוני הודיעו שהם יוציאו שלט חדש לקונסולה. השלט החדש יכלול משטח מגע וחיישני תנועה שיעזרו בניווט. השלטים החדשים ל-Playstation 5 יצאו ב-2020. השלטים החדשים יהיו עם משטח מגע, רמקול מובנה ושקע אוזניות. יהיו להם גם מצלמה ומיקרופון מובנים. השלטים גם יוכלו לשלוט במשחקי ה-Playstation 5 מבלי להיות נשלטים על ידי הנגן. שלטים לסוני פלייסטיישן 5 ללא ספק מהווים מהפכה בתחום.

קונסולה מדהימה יחד עם שלטים לסוני 5 מהדור הבא

ה-Playstation 5 הוא הדור הבא של קונסולת המשחקים הפופולרית שקיימת מאז 1994. היא יצאה ב-2020. השלט החדש של סוני יכלול עוזר מובנה שיכול לגשת לנתונים האישיים ולהעדפותיך כך שלעולם לא תצטרך לדאוג אם תשכח את ההגדרות שלך או שתצטרך להזין אותן מחדש. השלט גם יוכל ללמוד איך אתה אוהב לשחק משחקים, באילו בקרים אתה משתמש ובאילו משחקים אתה מעדיף.

לקונסולה יהיו מספר פיצ'רים שיבלטו אותה מקונסולות אחרות. לשלטי ה-PS5 יהיו מספר תכונות, כגון פקודות קוליות ופקדים דמויי משטח מגע. למסך המגע תהיה גם רזולוציה משופרת וצבעים נוספים. השלטים של ה-Playstation 5 צפויים לצאת בשנת 2020 והם יגיעו עם מספר פיצ'רים. החברה טרם חשפה את פרטי הקונסולה הקרובה הזו אך ידוע כי היא תגיע עם מסך מגע וטכנולוגיית זיהוי קולי.

מחפשים גם אוזניות לסוני 5? אצלנו תמצאו>>>

שינוי דרסטי של השלטים

החברה הודיעה כי היא תהיה תואמת גם לאוזניות PS4 וגם ל-PSVR. יהיה לו גם משטח מגע בחזית הבקר, שיאפשר לשחקנים לנווט בתפריטים ומשחקים ללא צורך להשתמש בעכבר או מקלדת. השלטים של מערכת המשחקים הזו צפויים להשתנות באופן דרסטי ממה שראינו עד כה עם השלטים של הפלייסטיישן 4. אומרים שהעיצוב החדש הוא "אינטואיטיבי" ו"קל יותר לשחקנים" ממה שחווינו עד כה. שלטים לסוני 5 ללא ספק זה דבר שכל אחד מכם ירצה לבחון!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גילוי יתרונות נסתרים: ריהוט מיוחד וחכם עשוי
בתחום עיצוב וייצור רהיטים, רהיטים מיוחדים וחכמים שנעשו מציעים אינספור יתרונות שלעיתים מתעלמים מהם...
קרא עוד »
פבר 20, 2024
קניית עוקבים – איך זה עובד?
קניית עוקבים ולייקים נחשבת לאחד השירותים הפופולאריים והנפוצים ביותר, עבור כל מי שמעוניין להפוך את...
קרא עוד »
ספט 25, 2020
סדנאות ODT לעובדים מגובשים יותר
בתור בוסים, אתם יכולים לזהות די בקלות כאשר הצוות לא מסתדר בתוכו. מספיק להיכנס לחדר בו אנשים לא מסתדרים...
קרא עוד »
מרץ 13, 2021