סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

ייעוץ לסטארט אפ – מה זה אומר בעצם?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

פעם הורים חלמו שהילדים שלהם יהיו רופאים או עורכי דין. היום הרבה מאוד הורים חולמים שהילדים שלהם יפתחו סטארט אפ. לא משנה באיזה תחום, אך כל עוד הם יוכלו לפתח אותו, להרוויח ממנו, ולהגשים את עצמם, אז החלום שלהם עבור ילדיהם יתגשם. 

הרבה אנשים נוטים לחשוב שזה קל ופשוט לפתוח סטארטאפ, הרי לכאורה כל אחד עושה את זה. אך זה לא מדויק. לא מדובר בדבר פשוט, זה דורש תכנון, זה דורש ידע והבנה לא רק מבחינה טכנולוגית במוצר או בשירות שרוצים לפתח אלא גם מבחינה עסקית, צריך לדעת כיצד לשווק אותו, איך לגייס אנשים ולא פחות חשוב, כיצד לגייס משקיעים שירצו להשקיע בו. הרי בלי אותם משקיעים, לא יהיה ניתן לפעול ולתת לסטארטאפ אפשרות להתפתח. 

זו הסיבה שהרבה מאוד צעירים וצעירות אשר מעוניינים לפתח סטארט אפ משתמשים בשירותי ייעוץ מקצועיים מצד גורמים שמתמחים בכך. 

מה זה ייעוץ סטאראפ?

ייעוץ לסטארט אפ אשר ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומובילים, מכוון למעשה לספק את כל הידע הרלוונטי בשביל לדעת כיצד לפעול בשוק מול מתחרים מסוגים שונים, כיצד לפלס את הדרך ולבנות את העסק, על מנת שיהיה ניתן לקדם אותו בשביל למשוך לקוחות ומשקיעים. 

הייעוץ מתבסס על המאפיינים של העסק, אותם לומד היועץ, על פי סוג השוק בו הסטארט אפ מתעסק, וכל דבר שקשור לעולם בו הוא פועל. בצורה כזו אפשר לאפיין טוב יותר את הצרכים והתנאים שלו, כך אפשר לנהל את העסק בצורה הרבה יותר טובה, באופן שיקדם את הצרכים שלו ויאפשר להשיג תוצאות איכותיות. 

היועץ חייב להכיר את העולם של הסטארט אפ, אך הוא חייב להכיר את הדרך בה חברות מסוג זה מתקדמות ומתפתחות עד שהן מבשילות.

 

לעוד מידע, בקרו באתר של טרגו ייעוץ

פוסטים אחרונים

חדרי חזרות

חדרי חזרות הם מקום שאליו הולכים שחקנים כדי לתרגל את השורות, השירים והריקודים שלהם. החזרות הן אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך התיאטרון.

שיעורים פרטיים באנגלית

כולם מכירים את האימרה ידע שווה כוח. ומסתבר שזה נכון מאוד. כאשר יש לכם ידע בתחום מסויים או ידע בהרבה תחומים יש

על היעילות של מייבשי לחות

מסיר לחות חיוני כדי לשמור על הבית או המשרד קריר ונוח. אבל אפשר להשתמש בהם גם בדרכים אחרות. לדוגמה, ניתן להשתמש בהם