סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

בודק תוכנה, תראה איך אתה יכול להתקדם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בודק תוכנה הוא אדם הבודק תוכנה לאיתור באגים, שגיאות, ליקויים או כל בעיה העלולה להשפיע על ביצועי תוכנת המחשב או האפליקציה. אם אתם רוצים להתקדם בחיים שלכם מבחינת קריירה ולהרוויח המון, למדו בודקי תוכנה.

 

בודק תוכנה, תראה איך אתה יכול להתקדם

בודקי תוכנה הם חלק מצוות פיתוח תוכנה ומבצעים בדיקות פונקציונאליות ולא פונקציונליות של תוכנות תוך שימוש בטכניקות בדיקת תוכנה ידניות ואוטומטיות.

לרוב, בדיקות אלה מבוצעות על ידי תוכנות אוטומטיות אך גם יש בדיקות שנעשות על ידי בודקים בצורה ידנית ופשוטה.

במידה ואתם מעוניינים ללמוד את התחום, מומלץ לבדוק על קורס אוטומציה למובייל.

 

מה עושה בודק תוכנה מקצועי?

בודק תוכנה, מבצע בעיקר הליכי בדיקת איכות תוכנה בתוכנות שונות ויישומים שצריכים לצאת אל השוק. בדרך כלל יש להם תפיסה חזקה בכלים וטכניקות בדיקת איכות התוכנה, יחד עם ידע וניסיון בפיתוח תוכנה.

בודק התוכנה מבטיח שהתוכנה תתפקד כמצופה ממנה – גם מבחינה פונקציונאלית וגם לא פונקציונאלית. כך החברה תוכל לשווקו ולהביאו אל השוק בידיעה שהתוכנה מוכנה לשימוש ציבורי ומסחרי.

חלק מהטכניקות שבודקי תוכנה חייבים להיות בעלי ניסיון בהן כוללים:

 

  • בדיקת מערכת
  • בדיקת קופסאות שחורות
  • בדיקת עומסים
  • בדיקת יחידות
  • בדיקת קבלת משתמשים (UAT)
  • בדיקת מדרגיות

 

 

פרופיל עבודה של בודק תוכנה

בודקי תוכנה אחראים על איכות פיתוח ופריסת תוכנה, הם בדרך כלל עשו קורס אוטומציה למובייל. הם מעורבים בביצוע בדיקות אוטומטיות וידניות על מנת להבטיח שהתוכנה שיצרו המפתחים, מתאימה למטרה. חלק מהעבודה כוללת ניתוח תוכנות ומערכות, הפחתת הסיכון ומניעת בעיות תוכנה.

על מנת למשוך בודק תוכנה המתאים ביותר לצרכים שלכם, חשוב מאוד לכתוב תיאור משרה ברור ומדויק של בודק תוכנה. תפקיד זה יציע למועמד המוסמך הזדמנות מצוינת לעבוד על פרויקטים חדשים ומרתקים כאחד.

פוסטים אחרונים

טכנאי מחשבים מומחה 

למה לבחור טכנאי מחשבים מומחה 

כאשר יש לנו בעיה מסוימת במחשב, הרבה פעמים אנחנו מנסים לפתור אותה בעצמנו או לחילופין, אנחנו מבקשים מהילדים שלנו, קרובי משפחה או