סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

שליחת SMS

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם יש לכם טלפון סלולרי (וכנראה שיש) אז סביר להניח שגם אתם מקבלים מפעם לפעם הודעות SMS שונות. זה יכול להיות הודעות SMS מרשת המזון שאתם חברי מועדון בה ומעדכנת אתכם במבצעים, הודעה מהקאנטרי קלאב שאתם רשומים אליו לגבי חוגים ושיעורים שונים, הודעות SMS שאתם מקבלים לקראת בחירות לממשלה ואנו יכולים לתת לכם עוד הרבה דוגמאות אחרות אך אנו מאמינים שהבנתם את הרעיון. שליחת SMS ובניית רשימת תפוצה לדיוור בSMSים היא חלק אינטגרלי היום מאסטרטגיית השיווק של עסקים רבים ובכל סדר גודל אז אם אתם בעלי עסק שלא מנצלים את הכוח של רשימת תפוצה בSMS זה הזמן להתחיל.

מהי מערכת תפוצה לשליחת SMS?

מערכת תפוצה היא מערכת המאגדת רשימה אחת או יותר של אנשים עם פרטים ליצירת קשר. לדוגמה: שם, מייל ומספר טלפון. כך בעל העסק יוכל לשלוח לאותם אנשים הרשומים בתפוצה מייל או SMS עם עדכונים, חדשות, מבצעים והטבות ולנהל מהן "חברות מועדון" של לקוחות לקידום המכירות בעסק. כמובן שכמות ההודעות צריכה להיות במינון הנכון ויש לא מעט טיפים לכתיבת SMSים שיווקיים, מה האורך הנכון, כל כמה זמן צריך לשלוח וכו'. דרך מערכת התפוצה בSMS תוכלו לשלוח הודעות SMS ישירות לטלפונים של הלקוחות הרשומים שלכם בתפוצה/במועדון ולעדכן אותם אודות העסק.

אפשרויות שונות במערכת הSMS של פייקול:

  • ניתן לשלוח הודעות מתוזמנות או מידיות לפי הצרכים שלכם.
  • ניתן לבנות יותר ממאגר מידע אחד בכל משתמש ובהתאם לצרכים שלכם ובעת הרצון לשלוח או לתזמן SMS לסמן לאיזו רשימת תפוצה לשלוח. 
  • ניתן ליהנות ממגוון תבניות SMS מוכנות לשימוש ולשנות רק את הפרטים הייחודיים של העסק שלכם.
  • ניתן לממשק את המערכת לשירותים וכלים שונים באמצעות API ולקבל עדכונים במייל אודות התפוצה.
  • ניתן גם לקבל SMS חוזר כולל פעולות אוטומטיות כמו למשל כאשר מישהו משיב את הספרה 1 המערכת מסירה אותו מהתפוצה וכד'.
  • ניתן לשלוח הודעות דינמיות כמו סקרים, טריוויה ועוד.
  • ניתן לקבל דוחות בזמן אמת של מי פתח את ההודעה, מי לחץ על קישור בתוכה ועוד.

 

פוסטים אחרונים

הדברה בבני ברק

הדברה בבני ברק

שירותי הדברה בבני ברק הינם שירותים שכיחים במיוחד. כמו בכל עיר יש מזיקים שונים העשויים לפקוד את הבתים הפרטיים בעיר, בתי הכנסת,