סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מסכי הקרנה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מקרנים איכותיים מצד אחד עם מסכי הקרנה מצד שני, הם הולכים נהדר ביחד זה עם זה. בזכות מסך מתאים אפשר ליהנות מחוויית צפיה קולנועית, להציג בצורה טובה יותר מצגות עסקיות, לשדרג את האירועים המשפחתיים או החברתיים או ליהנות מסרט טוב.

לרכוש או להשכיר, זו השאלה

מסכי הקרנה ניתן לרכוש או להשכיר, ויש שיקולים לכאן או לכאן. אם אתם שוכרים מקרן לשימוש חד פעמי, לאירוע מיוחד, ברור כי אין טעם לרכוש מסך ועדיף להשכיר. לעומת זאת, אם יש ברשותכם מקרן ואתם רוצים ליהנות משיפור בחוויית הצפייה, כדאי לרכוש מסך תואם.

מהו מסך חשמלי

במידה והחלטתם שאתם רוצים לרכוש אחד מאותם מסכי הקרנה שהפכו לפופולריים תוכלו לרכוש דגם רגיל או דגם חשמלי. השיקולים שכדאי להביא בחשבון הם ניידות, תקציב ונוחות. את המסך החשמלי מפעילים בעזרת מנועי. ניתן לגלול את המסך בצורה מהירה וללא מאמץ, בדיוק לגודל הרצוי. אם אתם רוצים מסך שתוכלו להעביר ביתר קלות מחדר לחדר או לשאת אותו מחוץ לבית או למשרד, מסך ידני יהיה הרבה יותר קל משקל ונייד. המסכים החשמליים יותר יקרים אך הרבה יותר פופולריים מכפי שהיו בעבר ומחירם יחסית נוח. המסכים הקבועים לא נגללים אלא נשארים פתוחים היכן שממקמים אותם.

כדאי להתרשם מכמה מותגים המתמחים במכירת מקרנים שכן טווח המחירים יחסית רחב.

אילו מסכים מקובלים לשימוש בבית

עבור שימוש בבית מאוד מקובל כיום לרכוש מסכי הקרנה HD. הם בנויים בצורה רחבה אך קיימים כמה גדלים נפוצים. מחירם נגיש למדי, הם קומפקטיים ומשתלבים נהדר בסלון, בחדר השינה הביתי, בגינה. נהוג להשתמש בהם בעיקר לצפייה בסרטים, עבור משחקי פלייסטיישן, וויי וכדומה. לצרכים עסקיים ובאולמות מקובלים מסכים גדולים, לפעמים במידה רבה.

פוסטים אחרונים