סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מעצור חניה מגומי – מדוע משתלם להשתמש במעצור גומי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כשאנחנו מחליטים להתקין מעצור בחנייה, בין אם זה מעצור כללי או מעצור ספציפי לחנייה כזו או אחרת, עלינו לקחת בחשבון, בין היתר, את השאלה איזה סוג של מעצור אנחנו רוצים להתקין. זה נכון הן לגבי גודל המחסום, אופי השימוש בו וכן סוג החומר ממנו הוא עשוי. 

אחת הדוגמאות הטובות ביותר מבחינתנו, הוא מעצור חנייה מגומי. מדובר במעצור שניתן להשתמש בו בצורות שונות, בין אם זה בהתקנה על הקיר או התקנה על משטח החניון בנקודות מסוימות בשטח שלו. 

למעצור כזה יש מספר מטרות, ראשית, הוא מונע מגע בין הקיר לרכב, אם נניח מבקשים לעשות רוורס או מבקשים להיכנס עם הפנים אל הקיר ולא רוצים להתקרב אליו יותר מדי, שנית, המעצור נועד למנוע מעבר של מכוניות לאזורים מסוימים, שלישית, הוא נועד לשמש גם כמכשול בפני נהגים שלא ייסעו מהר מדי בתוך החניון, כלומר, במקרה כזה הוא לא משמש כמעצור אלא יותר בתור כפס האטה. 

בדקו מתי צריך מגן כבל

מדוע נכון להשתמש במעצור גומי

השימוש במעצור גומי משתלם, לא רק בגלל שהוא מאפשר לנו אופציות שונות ומגוונות ברחבי החניון, בכל גודל ושטח, אלא גם מסיבות נוספות. 

ראשית, קל מאוד להתקין אותו, הוא לא דורש התקנה מסובכת, הוא לא דורש שינוי מבני, אפשר להתקין אותו בצורות ובמקומות שונים. 

שנית, ניתן לנייד אותו אם רוצים בכך. אומנם זה דורש מאיתנו להסיר אותו מהמקום בו הוא מותקן, אך זה הרבה יותר פשוט ממעצורים קבועים, מעצורים מבניים. מדובר במעצור שאפשר להתקין אותו בכל מקום ולהזיז אותו אם אפשר, הקליקו לפרטים נוספים. 

שלישית, הוא לא גורם נזק למכוניות, הוא לא גורם נזק לגלגלים והשימוש בו הוא מאוד בטוח ונוח.

פוסטים אחרונים

שירותי אחסון

שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את

סרטונים לא צנועים

מהו פלאפון כשר?

מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו למכשירי טלפון ניידים כאשר כל אחד כיום מחזיק

האנטי וירוס המוביל בעולם

האנטי וירוס המוביל בעולם

לא מעט אנשים תוהים איזה אנטי וירוס יספק את ההגנה הטובה ביותר על המחשב שלהם או על מערכת המחשוב שלהם. ידוע לכל