רבקה סגל – חלוצה בתחום ההייטק

רבקה סגל

כאשר מסתכלים על רבקה סגל אפשר לראות כי מדובר באחת הנשים הראשונות שהובילה את ענף ההייטק והביאה אותו למקום בו הוא נמצא היום. בעזרת הידע וההבנה המשמעותיים שלה היא הצליחה להביא את ענף ההייטק אל עבר שיאים חדשים ולהנפיק מספר חברות מובילות. זאת יחד עם העובדה שהיא בעלת תואר שני במדעי המחשב והייתה קצינה בצבא הופכים אותה לסיפור השראה גדול עבור נשים רבות.

סיפור הצלחה המרשים של רבקה

רבקה סגל זוהי אישה אשר מאמינה בעבודה קשה ובכך שאפשר להשיג כל דברים שרוצים אם באמת עושים את הדרך הארוכה כדי להגיע אליו. כשמסתכלים על קורות החיים שלה, אפשר לראות כי יתכן והיא צודקת. לאורך הדרך היא הצליחה להגיע להישגים מאוד משמעותיים והיא עשתה זאת בצורה שיטתית ותוך כדי שהיא יודעת להתייחס להיבטים החשובים ביותר שנוגעים לצורת העבודה שלה, כמו עצם זה שהיא עבדה על יכולות הניהול שלה לאורך כל הדרך.

תמיד ניסתה להתפשר מבחינת הכישורים האישיים

לאורך כל הדרך רבקה סגל עשתה ככל שביכולתה על מנת לשפר את יכולות הניהול שלה וכדי שהיא תהיה מסוגלת לבצע את העבודה שלה בצורה הרבה יותר מקצועית וממוקדת. אפשר לראות זאת בצורה ברורה וקלה על ידי כך שהיא צברה ניסיון ניהולי מרשים וכך אט אט היא הגיעה להישגים פשוט מצוינים והובילה שלל חברות הייטק לביצועים מעולים והנפקות בבורסה.

רבקה זוהי אישה שיודעת מה היא עושה ומסוגלת לעשות את העבודה שמוטלת עליה בצורה מאוד יסודית ומקצועית. ללא ספק אפשר ללמוד ממנה המון וזאת מכיוון שהיא השיגה לא מעט בחיים שלכם ועשתה זאת בצורה מאוד עקבית ומרשימה. אין שאלה בנוגע לכך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלפת שקע טעינה לאייפון 7 – כמה זה עולה?
העולם מתחלק אל שני סוגים של אנשים, כאלה שיש להם מכשירים מבית אפל העולמית וכאלה אשר מחוברים אל טלפונים...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018
מעבדת LEM – מקבלים את תוצאות הבדיקה במהירות
אתם לא צריכים לעשות את הבדיקה שלכם בדרך מסורבלת דרך מוסד רפואי כזה או אחר, ולבסוף לגלות שאתם נאלצים...
קרא עוד »
דצמ 14, 2021
צינורות לתעשייה עם חיבור מהיר
מפעלי תעשיה הם כאלה שבהם יש התקנה של כל מה שהופך אותם למכונה משומנת שמייצרת את הנדרש בשעות הפעילות של...
קרא עוד »
פבר 24, 2019