סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

רבקה סגל – חלוצה בתחום ההייטק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כאשר מסתכלים על רבקה סגל אפשר לראות כי מדובר באחת הנשים הראשונות שהובילה את ענף ההייטק והביאה אותו למקום בו הוא נמצא היום. בעזרת הידע וההבנה המשמעותיים שלה היא הצליחה להביא את ענף ההייטק אל עבר שיאים חדשים ולהנפיק מספר חברות מובילות. זאת יחד עם העובדה שהיא בעלת תואר שני במדעי המחשב והייתה קצינה בצבא הופכים אותה לסיפור השראה גדול עבור נשים רבות.

סיפור הצלחה המרשים של רבקה

רבקה סגל זוהי אישה אשר מאמינה בעבודה קשה ובכך שאפשר להשיג כל דברים שרוצים אם באמת עושים את הדרך הארוכה כדי להגיע אליו. כשמסתכלים על קורות החיים שלה, אפשר לראות כי יתכן והיא צודקת. לאורך הדרך היא הצליחה להגיע להישגים מאוד משמעותיים והיא עשתה זאת בצורה שיטתית ותוך כדי שהיא יודעת להתייחס להיבטים החשובים ביותר שנוגעים לצורת העבודה שלה, כמו עצם זה שהיא עבדה על יכולות הניהול שלה לאורך כל הדרך.

תמיד ניסתה להתפשר מבחינת הכישורים האישיים

לאורך כל הדרך רבקה סגל עשתה ככל שביכולתה על מנת לשפר את יכולות הניהול שלה וכדי שהיא תהיה מסוגלת לבצע את העבודה שלה בצורה הרבה יותר מקצועית וממוקדת. אפשר לראות זאת בצורה ברורה וקלה על ידי כך שהיא צברה ניסיון ניהולי מרשים וכך אט אט היא הגיעה להישגים פשוט מצוינים והובילה שלל חברות הייטק לביצועים מעולים והנפקות בבורסה.

רבקה זוהי אישה שיודעת מה היא עושה ומסוגלת לעשות את העבודה שמוטלת עליה בצורה מאוד יסודית ומקצועית. ללא ספק אפשר ללמוד ממנה המון וזאת מכיוון שהיא השיגה לא מעט בחיים שלכם ועשתה זאת בצורה מאוד עקבית ומרשימה. אין שאלה בנוגע לכך.

פוסטים אחרונים

מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות – למה משתלם להשתמש בהן

עם השנים, אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר במצלמות במרחב הציבורי. רשויות מקומיות רבות מתקינות מצלמות בגינות ציבוריות, ברחובות מרכזיים, עורקי תחבורה

טעינת טוקמן סלקום

טעינת טוקמן סלקום

יש לכם כרטיס סים ואתם רוצים להטעין אותו? יש כמה אפשרויות שכדאי לכם להכיר לפני זה. אחד מהם הוא זה שנדבר עליו