סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

החלפת שקע טעינה לאייפון 7 – כמה זה עולה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

העולם מתחלק אל שני סוגים של אנשים, כאלה שיש להם מכשירים מבית אפל העולמית וכאלה אשר מחוברים אל טלפונים שבהם יש מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד. אומנם הכמות של חברות אשר עובדת עם מערכת הפעלה מבית אנדרואיד היא הרבה יותר גדולה, ומכאן גם התדירות של שימוש וההעדפה, אבל עדיין יש קבוצה לא קטנה של אנשים שמאוד אוהבים את מכשירי אפל, ולא מוכנים להחליף את האייפון שלהם במכשיר מבית סמסונג ודומיה בעד שום הון שבעולם. מה קורה כשאר יש חשש כי הטלפון האהוב עם תקלה? זה מתחיל אם אבחון נכון של הבעיה ותיקון מהיר ומקצועי שלה.

איך יודעים מתי החלק תקול

הדבר הראשון שאותו תמיד רוצים להבין לפני שהולכים אל המעבדה על מנת לשים את הטלפון לתיקון, הוא ההבנה בסוג התקלה שלא על מנת לתקן אותה בצורה עצמאית, אלא כדי לדעת מה סדר הגודל של העלות עבור התיקון והמורכבות של הבעיה, אפשר לקבל מידע בנושא זה באתר https://sogerpina.co.il/. אם חוששים כי ישנה תקלה במכשיר הסלולרי בחלק של החיבור לטעינה, אפשר לראות זאת לפי כמה סימנים ברורים למיד. בעיה בטעינה כמו אי זיהוי של מצב טעינה וחיבור הכבל, בעיה בחיבור אל אייטיונס, אם יש בעיה בקליטה בטלפון וגם אם ישנה בעיה של שמיעה באוזניות. כל אלה מראים כי אולי הגיעה העת לשים את הטלפון לבדיקה ותיקון של שקע הטעינה.

תיקון משתלם בשירות מהיר

תיקון של שקט טעינה לאייפון 7 ולאייפון בכלל היא לא דבר שצריך להשיר ע בו סכום כסף רב, כי אם סכום קטן אשר ישיב את הטלפון לפעילות תקינה בצורה די מהירה. זה בהחלט לא הזמן לרוץ אל החנות הקרובה על מנת לרכוש טלפון סלולרי חדש, כאשר בשבריר של עלות ניתן לקבל את הטלפון האהוב לשימוש מחדש. יש שירותי תקיון שמאפשרים אפילו את האיסוף של המכשיר מבית הלקוח בעלות נוספת קטנה, וכך יכולים להמתין עד תום התיקון ולחזור אל השימוש בטלפון מבלי לצאת את הבית בכלל. אם מחכים יותר מידי זמן עם בעיה טכנית אחת, יכולים לגלות כי הבעיה נעשתה יותר מורכבת, וכך גם העלות תהיה יותר גדולה.

פוסטים אחרונים

Cashtech

Cashtech

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב,

מדפסת מדבקות תעשייתית

מדפסת מדבקות תעשייתית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה ומשוכללת, המאפשרת לכל אחד להדפיס