החלפת שקע טעינה לאייפון 7 – כמה זה עולה?

שקע טעינה אייפון 7

העולם מתחלק אל שני סוגים של אנשים, כאלה שיש להם מכשירים מבית אפל העולמית וכאלה אשר מחוברים אל טלפונים שבהם יש מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד. אומנם הכמות של חברות אשר עובדת עם מערכת הפעלה מבית אנדרואיד היא הרבה יותר גדולה, ומכאן גם התדירות של שימוש וההעדפה, אבל עדיין יש קבוצה לא קטנה של אנשים שמאוד אוהבים את מכשירי אפל, ולא מוכנים להחליף את האייפון שלהם במכשיר מבית סמסונג ודומיה בעד שום הון שבעולם. מה קורה כשאר יש חשש כי הטלפון האהוב עם תקלה? זה מתחיל אם אבחון נכון של הבעיה ותיקון מהיר ומקצועי שלה.

איך יודעים מתי החלק תקול

הדבר הראשון שאותו תמיד רוצים להבין לפני שהולכים אל המעבדה על מנת לשים את הטלפון לתיקון, הוא ההבנה בסוג התקלה שלא על מנת לתקן אותה בצורה עצמאית, אלא כדי לדעת מה סדר הגודל של העלות עבור התיקון והמורכבות של הבעיה, אפשר לקבל מידע בנושא זה באתר https://sogerpina.co.il/. אם חוששים כי ישנה תקלה במכשיר הסלולרי בחלק של החיבור לטעינה, אפשר לראות זאת לפי כמה סימנים ברורים למיד. בעיה בטעינה כמו אי זיהוי של מצב טעינה וחיבור הכבל, בעיה בחיבור אל אייטיונס, אם יש בעיה בקליטה בטלפון וגם אם ישנה בעיה של שמיעה באוזניות. כל אלה מראים כי אולי הגיעה העת לשים את הטלפון לבדיקה ותיקון של שקע הטעינה.

תיקון משתלם בשירות מהיר

תיקון של שקט טעינה לאייפון 7 ולאייפון בכלל היא לא דבר שצריך להשיר ע בו סכום כסף רב, כי אם סכום קטן אשר ישיב את הטלפון לפעילות תקינה בצורה די מהירה. זה בהחלט לא הזמן לרוץ אל החנות הקרובה על מנת לרכוש טלפון סלולרי חדש, כאשר בשבריר של עלות ניתן לקבל את הטלפון האהוב לשימוש מחדש. יש שירותי תקיון שמאפשרים אפילו את האיסוף של המכשיר מבית הלקוח בעלות נוספת קטנה, וכך יכולים להמתין עד תום התיקון ולחזור אל השימוש בטלפון מבלי לצאת את הבית בכלל. אם מחכים יותר מידי זמן עם בעיה טכנית אחת, יכולים לגלות כי הבעיה נעשתה יותר מורכבת, וכך גם העלות תהיה יותר גדולה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון מחשב נייד – מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מה עושים כאשר המחשב מתקלקל ?! תיקון כל סוגי התקלות במחשבים ניידים פירוט
ישנם מכשירים, מוצרים, אשר אנחנו לא יכולים להסתדר בלעדיהם בשום צורה שהיא. אם הם מתקלקלים, אנחנו עלולים...
קרא עוד »
אפר 10, 2021
כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!
חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה...
קרא עוד »
מאי 31, 2021
סנטר טים – הטובה ביותר בתחום ניהול ותחזוקת בניינים
חברת ניהול ותחזוקה היא חברה רלוונטית מאוד כמעט לכל בניין כיום. בעוד בעבר, היו מתנדבים מדיירי הבניין...
קרא עוד »
יול 20, 2022