מריבות בזוגיות

מערכת יחסים היא דבר מאוד דינמי ומורכב להיות בו. אולי היית עם בן הזוג שלך במשך שנים, אבל זה לא אומר שלא יהיו לך בעיות או ויכוחים בעתיד.

"מערכת היחסים בין גבר לאישה היא מערכת יחסים מורכבת מאוד. היא לא עוסקת רק בהיבט הפיזי של גופם, אלא גם בנפשם וברגשותיהם. 

אם מערכת יחסים מתנהלת כשורה, קל לשכוח מהאדם השני. האדם השני לא חייב להיות זה שגרם לבעיה. מריבות בזוגיות יכולות להיות מאוד קשות לפתרון. לא רק האדם טועה, אלא גם האדם צודק. יש הרבה סיבות למה יש מריבות בזוגיות וחשוב להבין שהמריבות האלה יכולות לקרות גם כשהדברים נראים מושלמים.

בעולם אידיאלי, לא יהיו מריבות בזוגיות. זה לא המצב במציאות ותמיד קשה לשמור על מערכת יחסים בריאה. זה יכול להיות מאוד מלחיץ להתמודד עם אי הסכמות בזוגיות. כאשר מתעוררות בעיות, זה יכול לגרום לאחד מבני הזוג או לשניהם להרגיש שהם לא מוערכים ושאין להם מה לתרום.

מערכת יחסים היא דבר מאוד מסובך. יש לזה עליות ומורדות, זה יכול להיות נהדר או זה יכול להיות נורא. יש מקרים שאתה מרוצה מהאדם שאתה איתו ויש מקרים שאתה רוצה לעזוב אותו.

"ככל שמערכת היחסים מתקדמת, נוצרים קונפליקט ואי הבנה. המפתח לפתרון קונפליקטים אלו הוא תקשורת. אם אינך יכול לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג שלך, לעולם לא תוכל לפתור קונפליקטים במערכת היחסים שלך".

בזוגיות יש הרבה מחלוקות וויכוחים בין שני השותפים. טבעי להם להילחם אחד עם השני, ואפשר להגיע לעמק השווה בסיוע של נעמה רגב מטפלת זוגית.

מערכת היחסים בין גבר לאישה היא אחת ממערכות היחסים החשובות בחייהם. מאמר זה דן בכמה מהמריבות העיקריות המתרחשות במערכות יחסים.

מערכת יחסים היא דו-סטרית. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי כוכבי, סופטבנק משקיעה בסטארטאפים ישראלים
ישראלים רבים שמקימים סטארטאפים, חולמים על הרגע בו הם יוכלו לפנות אל משקיעים בינלאומיים, להציג את...
קרא עוד »
מאי 07, 2020
הערכת השימוש במספרים מקוצרים בעסק שלך
בתחום התקשורת העסקית וייצוג הנתונים, הרעיון של שימוש במספרים מקוצרים הוא גם כלי מעשי וגם נכס אסטרטגי....
קרא עוד »
מרץ 27, 2024
גיימבוי – איך המכשיר הזה עדיין רלוונטי 
ה-Gameboy הוא מכשיר משחקים כף יד שיצא לראשונה בשנת 1989 על ידי נינטנדו. למרות היותו מעל גיל 30, ה-Gameboy הצליח...
קרא עוד »
מאי 27, 2023