מודולים בפריוריטי – מהם המודולים הנפוצים?

היום כבר ברור לכולם כי מערכת פריוריטי נחשבת לאחת ממערכות ה- ERP המוצלחות והאיכותיות ביותר בתחום. כל מי שמעוניין להבטיח לעצמו התנהלות נבונה ויעילה יותר של העסק, החברה או הארגון, חייב להתקין מערכת פריוריטי, על מנת לצמצם הוצאות מיותרות ולהגדיל את שורת הרווחים בסוף החודש. מדובר למעשה על תוכנה מודולרית, המספקת לכל עסק ולכל ארגון את הצרכים המתאימים לו באופן אישי. אנו בחברת מידעטק (חברה ליישום פריוריטינשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, על מנת שתוכלו ליהנות מתהליכי ניתוח עבודה מתקדמים, בקרה ושליטה מלאה על כל מחלקות החברה וכמובן יכולת להגיע להחלטות עסקיות על סמך נתונים מדויקים בזמן אמת. נשמח לייעץ לכם לגבי מודולים בפריוריטי המתאימים לצרכים של העסק שלכם, במטרה לייעל את ההתנהלות של העסק ולהוביל אותו לרמה הבאה.

מודולים בPriority  – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב להבין כי תוכנת priority הינה תוכנה ישראלית, הנמצאת בשימוש באלפי חברות וארגונים בארץ ובחו"ל. הסוד להצלחת התוכנה הוא המודולאריות הגבוהה שלה, המאפשרת לספק לכל חברה ולכל ארגון את הצרכים הייחודיים להם. מדובר על תוכנת ERP גמישה במיוחד, המאפשרת התאמה מושלמת לצרכים ולרצונות של כל חברה, ארגון או בית עסק. יש לזכור כי ישנן חברות למשל, המתעסקות עם ניהול מלאי ואילו חברות אחרות, כלל אינן נוגעות בתחום. לכן תוכנת פריוריוטי מספקת לכל חברה את המודול האידיאלי ביותר עבורה. יש לזכור כי כל חברה וכל בית עסק יכולים לבחור אך ורק את הפיצ'רים המתאימים להם, על מנת להוזיל עלויות ולהבטיח לעצמם מערכת ERP המותאמת באופן מושלם למלוא הצרכים שלהם. ניתן להוסיף או להוריד פיצ'רים בהתאם לצרכים של העסק.

מודולים בפריוריטי – מהם המודולים הנפוצים ביותר?

אחד המודולים הנפוצים ביותר הינו מודול הכספים, המאפשר לבית העסק להוציא חשבוניות ללקוחותיו. ניתן להפיק דוח חשבוניות, דוחות כספיים ולנהל את כל הנהלת החשבונות של העסק על גבי המערכת. באמצעות מודול זה ניתן לנהל ולתכנן את התקציב של העסק וליהנות משליטה ובקרה מלאה על ההכנסות וההוצאות של העסק שלכם. כמו כן, כדאי להכיר את מודול שיווק ומכירות, המאפשר לנהל את כול קשרי הלקוחות של העסק ולהישאר עם היד על הדופק בכל הנוגע למערך השיווק והמכירות של החברה. מודול זה מאפשר להציב יעדים ותחזיות, לשלוח הצעות מחיר, ליצור שאלוני לקוח, לנהל לידים וכמובן ליצור אירועים, מבצעים, הנחות וכדומה. מעבר לכך, כדאי להכיר את מודול הרכש, המאפשר לנהל את מערך הספקים וליצור הזמנות רכש. כדאי להכיר גם את מודול ניהול המשרד, ניהול המלאי, ליסינג, משאבי אנוש, שרות ואחזקה ועוד.

אנו בחברת מידעטק מטמיע פריוריטי נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי מודולים בפריוריטי המותאמים לעסק או לחברה שלכם. אנו נהנים משלושה עשורים בתחום ומאלפי לקוחות מרוצים. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגים של דבקים לתעשייה
על מנת שנוכל לחבר חלקים מחומרים שונים, הרי שבאופן טבעי אנחנו צריכים להשתמש בדבק. לשמחתנו הרבה, אנחנו...
קרא עוד »
נוב 07, 2018
מכונות ארקייד
מכונות ארקייד הן סוג של משחק וידאו. הם צורת בידור פופולרית והם צורת הבידור הנפוצה ביותר בעולם, עם יותר...
קרא עוד »
ינו 21, 2023
אילו קוראי ברקודים קיימים כיום?
קוראי ברקוד הם כלי נהדר לעסקים. הם יכולים לעזור להם לגלות מה יש במחסן שלהם, אילו מוצרים נמכרים היטב...
קרא עוד »
נוב 19, 2022