סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

הדברה בבני ברק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

שירותי הדברה בבני ברק הינם שירותים שכיחים במיוחד. כמו בכל עיר יש מזיקים שונים העשויים לפקוד את הבתים הפרטיים בעיר, בתי הכנסת, בתי העסק ומקומות נוספים אחרים. שירותי ההדברה בעיר מסופקים גם לצרכי חיטוי ומניעה וגם שירותי הדברה כמו זיסמן הדברות כאשר מזהים מזיקים בסביבת מגורינו ויש הצורך לטפל בהם במהירות. במידה ואתם מזהים מזיקים בסביבתכם אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו נשמח להגיע אליכם, לפתור את בעיית המזיקים שלכם והכול עם שירות מקצועי, אדיב, מחויך ובמחיר הוגן.

איך מזהים את המזיקים ואת הצורך בהדברה?

זיהוי המזיק תלוי במזיק עצמו. יש מזיקים אותם ניתן לזהות בצורה הפיזית שלהם כיוון שהם מספיק גדולים ונראים לעין. למשל תיקנים, נמלים, צרעות, דבורים, מכרסמים למיניהם וכו'. אצל מכרסמים ומזיקים אחרים ניתן לזהות אותם גם באמצעות הפעילות והעכבות שלהם כמו טרמיטים, צואה של עכברים וכד'. ישנם גם מזיקים שקשה מאוד לראות בעין בשל גודלם הזעיר אולם פעולות שונות כמו גירודים, עקיצות וסימנים אדומים על גופינו יכולים להתריע עליכם כמו פשפש המיטה, פרעושים, כינים ועוד. 

כיצד מתבצעת הדברה בבני ברק?

סוג ההדברה לגמרי תלוי בסוג המזיק. אין הדברה אחת המתאימה לכולם וגם חומרי הריסוס שמשתמשים בהם לצרכי הדברה או מניעה אלו חומרים המשתנים בהתאם לסוג המזיק. יש הדברות שבהם עושים שימוש בריסוס, הדברות אחרות כמו הדברת יונים לא מחסלת את המזיק אלא דוגלת בהרחקתו מהאזור שלנו ויש הדברות שבהן עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקה. כלומר חומרים ידידותיים לסביבה ואינם מסכנים את בני האדם אך כן מחסלים את המזיקים.

לחיות בראש שקט:

מומלץ להזמין שירותי הדברה בבני ברק גם לצרכי חיטוי ומניעה, פעם בשנה, מסביב לבית והבניין ואפילו בתוך הבית עצמו. שירותים אלה שכיחים במיוחד באזור בהם יש בנייני מגורים. 

 

פוסטים אחרונים

מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות – למה משתלם להשתמש בהן

עם השנים, אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר במצלמות במרחב הציבורי. רשויות מקומיות רבות מתקינות מצלמות בגינות ציבוריות, ברחובות מרכזיים, עורקי תחבורה

טעינת טוקמן סלקום

טעינת טוקמן סלקום

יש לכם כרטיס סים ואתם רוצים להטעין אותו? יש כמה אפשרויות שכדאי לכם להכיר לפני זה. אחד מהם הוא זה שנדבר עליו