מתי כוכבי, סופטבנק משקיעה בסטארטאפים ישראלים

סופטבנק

ישראלים רבים שמקימים סטארטאפים, חולמים על הרגע בו הם יוכלו לפנות אל משקיעים בינלאומיים, להציג את החברה ואת המוצרים או השירותים שהיא מספקת, ולקבל מהם הסכמה שאכן החברה תשקיע בהם. זה חלום עבור רבים, שכן זה מאפשר במקרים רבים, להמשיך ולקיים את החברה, להרחיב אותה, לפתח את המוצרים והשירותים השונים, ולהפוך מחברת סטארטאפ לחברה רצינית ומשמעותית. 

זה בדיוק מה שקרה לאיש השיווק מתי כוכבי עם חברת היד טכנולוגיה. החברה אשר מפתחת מוצרים ייחודיים שפונים לתעשיות הספורט, הבידור וכן לתעשיות נוספות, נהנית היום ממשקיע משמעותי בדמות סופטבנק, חברת אחזקות גדולה שהחלה להשקיע בסטאראפ ובכך איפשרה לו להתקדם ולהתרחב. 

זה לא פשוט למצוא משקיעים בינלאומיים שיהיו מוכנים להשקיע את הכסף שלהם בחברה קטנה ובטח לא בחברה ישראלית. זה לא פשוט, מאחר ואף משקיע לא מוכן לשים את הכסף שלו על חברה עם מוצרים ושירותים שאיש לא יודע אם הם יצליחו להתבסס בשוק, אף אחד לא מוכן להשקיע את הכסף שלו באנשים שהוא לא בהכרח מכיר ולא יודע מה טיבם המקצועי והאישי. 

כיצד אפשר ליהנות מהשקעות בינלאומיות

התשובה היא כמובן עבודה קשה, השקעה אמונה במוצר ובשירות, ומוכנות ללכת עד הסוף, לעשות כל מה שנדרש בשביל לקבל את ההשקעה. הרי אם רוצים להרוויח, חייבים להיות מוכנים לעשות כל מה שנדרש בשביל למשוך משקיעים שיסכימו להיכנס ולהשתלב. 

מן הסתם, למתי כוכבי ולחברה שלו יש מוצר איכותי, מוצר שעובד ובצורה טובה מאוד, מקורי וחדשני. על כן, הרבה יותר פשוט להם להציע למשקיעים להיכנס, אך תהיו בטוחים שבשלבים הראשונים זה לא היה קל וכאן נכנסת חברת סופטבנק, השקיעה בחברה ועזרה לה להתקדם אל עבר המטרות שלה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס FULL STACK
הסבה מקצועית הינה נושא נפוץ. פעמים רבות עוד בהיותנו צעירים אנו בוחרים לעצמנו מקצוע שבראיה לאחור אנו...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020
ניווט במבוך המשפטי: תפקידם ההכרחי של עורכי דין בעסקאות מקרקעין
בעולם הסבוך של עסקאות נדל"ן, שבו סכומי עתק של כסף ונכסים קריטיים מחליפים ידיים, עורך דין משמש יותר...
קרא עוד »
ינו 04, 2024
למה חשוב להשתמש במערכות סינון אוויר?
בעבר, מערכות סינון אוויר שימשו לסינון מזהמים מהאוויר. מערכות אלו הותקנו במפעלים ובמשרדים כדי למנוע...
קרא עוד »
מרץ 21, 2023