סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מתי כוכבי, סופטבנק משקיעה בסטארטאפים ישראלים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ישראלים רבים שמקימים סטארטאפים, חולמים על הרגע בו הם יוכלו לפנות אל משקיעים בינלאומיים, להציג את החברה ואת המוצרים או השירותים שהיא מספקת, ולקבל מהם הסכמה שאכן החברה תשקיע בהם. זה חלום עבור רבים, שכן זה מאפשר במקרים רבים, להמשיך ולקיים את החברה, להרחיב אותה, לפתח את המוצרים והשירותים השונים, ולהפוך מחברת סטארטאפ לחברה רצינית ומשמעותית. 

זה בדיוק מה שקרה לאיש השיווק מתי כוכבי עם חברת היד טכנולוגיה. החברה אשר מפתחת מוצרים ייחודיים שפונים לתעשיות הספורט, הבידור וכן לתעשיות נוספות, נהנית היום ממשקיע משמעותי בדמות סופטבנק, חברת אחזקות גדולה שהחלה להשקיע בסטאראפ ובכך איפשרה לו להתקדם ולהתרחב. 

זה לא פשוט למצוא משקיעים בינלאומיים שיהיו מוכנים להשקיע את הכסף שלהם בחברה קטנה ובטח לא בחברה ישראלית. זה לא פשוט, מאחר ואף משקיע לא מוכן לשים את הכסף שלו על חברה עם מוצרים ושירותים שאיש לא יודע אם הם יצליחו להתבסס בשוק, אף אחד לא מוכן להשקיע את הכסף שלו באנשים שהוא לא בהכרח מכיר ולא יודע מה טיבם המקצועי והאישי. 

כיצד אפשר ליהנות מהשקעות בינלאומיות

התשובה היא כמובן עבודה קשה, השקעה אמונה במוצר ובשירות, ומוכנות ללכת עד הסוף, לעשות כל מה שנדרש בשביל לקבל את ההשקעה. הרי אם רוצים להרוויח, חייבים להיות מוכנים לעשות כל מה שנדרש בשביל למשוך משקיעים שיסכימו להיכנס ולהשתלב. 

מן הסתם, למתי כוכבי ולחברה שלו יש מוצר איכותי, מוצר שעובד ובצורה טובה מאוד, מקורי וחדשני. על כן, הרבה יותר פשוט להם להציע למשקיעים להיכנס, אך תהיו בטוחים שבשלבים הראשונים זה לא היה קל וכאן נכנסת חברת סופטבנק, השקיעה בחברה ועזרה לה להתקדם אל עבר המטרות שלה.

פוסטים אחרונים

שירותי אחסון

שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את

סרטונים לא צנועים

מהו פלאפון כשר?

מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו למכשירי טלפון ניידים כאשר כל אחד כיום מחזיק

האנטי וירוס המוביל בעולם

האנטי וירוס המוביל בעולם

לא מעט אנשים תוהים איזה אנטי וירוס יספק את ההגנה הטובה ביותר על המחשב שלהם או על מערכת המחשוב שלהם. ידוע לכל