סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

פרסום בלינקדאין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ייתכן שאתם תוהים עם עצמכם, מדוע עליכם להשתמש במודעות לינקדאין. לינקדאין, מציגה יותר מ-500 מיליון משתמשים. קהל זה, כולל יותר מ- 60 מיליון מקבלי החלטות, 90 מיליון משפיעים ברמה בכירה. אז אולי כדאי לכם לפרסם בפלטפורמה הייחודית הזו?

פרסום בלינקדאין 

לינקאדין, היא פלטפורמה שחברות אינן יכולות להתעלם ממנה, במיוחד אלה במגזר העסקי. זו לא הסיבה היחידה מדוע חברות צריכות לפרסם בלינקדאין. היתרונות של פרסום בלינקדאין, חורגים מגודל הקהל וכוללים תכונות כמו מיקוד, סוגי מודעות, תקציב ועוד.

גישה לקהל עצום 

אתם כבר יודעים שלינקדאין מציגה קהל של יותר מחצי מיליארד משתמשים? ובכן, מספר זה אמנם לא מתקרב למספר המשתמשים בפייסבוק או באינסטגרם, אך לינקדאין מציעה יתרון ייחודי בכל הקשור לקהל שלה.

משתמשי לינקדאין, חולקים כמות מידע עצום הכולל:

 

  • מיקום – יעזור לכם לחבור לאנשים וחברות לצורכי מסחר
  • עמדה – תוכלו להציג את הרעיון שלכם
  • ניסיון עבודה מהעבר – תוכלו לבנות קו"ח מרשימים
  • כישורים ייחודיים – תוכלו להציג את הייחודיות שלכם ביחס לאחרים

 

בעוד שמשתמשים בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר חולקים גם הם פרטים אישיים, פרטים אלה ממעטים לכסות את היסטוריית העבודה של אותו משתמש. גם אז המשתמש עשוי לספק מידע לא מדויק ולהציגו כבדיחה.

קבלו גישה למידע עצום על ידי פרסום בלינקאדין 

באמצעות LinkedIn, החברה שלכם מקבלת גישה לקהל גדול ומידע מדויק יותר. אפילו יותר טוב מזה, משתמשי לינקדאין רבים, מעדכנים את הפרופילים שלהם באופן שגרתי, ומספקים לצוות שלכם את הפרטים העדכניים ביותר על ניסיון העבודה והמערכת המיומנות של אותו אדם.

כאשר אתם משיקים קמפיין מודעות ועושים קידום בלינקדאין, הצוות שלכם יכול לקבל אולטרה ספציפיות עם מיקוד קהל שלכם באופן מושלם.

פוסטים אחרונים

מה לומדים בקורס פיתוח צד שרת?

צעירים וצעירות אשר מחפשים דרכים כיצד להשתלב בעולם ההייטק, יכולים למצוא הרבה מאוד קורסים ותחומי לימוד שונים. באופן טבעי, כל צעיר וצעירה

מספר שני ללא סים

איך אפשר לקבל מספר שני ללא סים?

אם אתם משתמשים בטלפון הסלולרי האישי שלכם למטרות עסקיות, סביר להניח שיש לכם שני חששות עיקריים: שמירה על פרטיות המספר האישי שלכם