סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

ייעוץ משפטי לחברות טכנולוגיה – כל מה שצריך לדעת

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אין ספק כי ייעוץ משפטי הוא דבר חשוב מאוד לכל אדם ולכל חברה שכן באמצעות עו"ד ניתן לקבל את הייצוג המקצועי הטוב ביותר בבית המשפט. כאשר מדובר על ייעוץ משפטי לחברות טכנולוגיה, לרבות חברות הייטק למשל, חשוב לבחור בעו"ד המבין עניין גם בתחום הטכנולוגיה ובנושאים שונים בתחום שכן תהיה לכם שפה משותפת עם עורך הדין והוא גם ידע לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. 

מדוע חשוב לעבוד עם עו"ד המתמחה גם בטכנולוגיה:

התחום המשפטי הוא מורכב ומסועף גם כך אולם כאשר מתמחים בתחום מסוים חשוב להיות בקיא גם בנישות השונות שבהם עוסקים הלקוחות. זאת כדי שבמידת הצורך יהיה ניתן לרדת לדקויות, לבנות אסטרטגיה משפטית תואמת וכדי שתהיה שפה משותפת בין המיוצג לעורך הדין. עורך הדין המתמחה בתחום הטכנולוגי יוכל לספק ללקוחותיו העסקיים בתחום הטכנולוגיה את השירות הטוב ביותר ואת הייצוג הטוב ביותר ללקוח שלו שכן הוא יכול לנתב את הידע המשפטי והניסיון שלו לצד הידע הטכנולוגי למציאת פתרונות שיכולים להטות את הכף בבית המשפט.

אילו דברים עושה עורך הדין בליווי חברות טכנולוגיה?

ליווי וייצוג משפטי לחברות הייטק וחברות אחרות בתחום הטכנולוגיה הינו חיוני מאוד בכל שלבי חייו של הארגון, החל משלבי ההקמה שלו, דרך תפעולו השוטף ועד מכירתו במידה וזה יקרה. בין היתר יעזור עורך דין בהכנת הסכמים ומסמכים שונים, תנאי שימוש ופרטיות, עריכת הסכמי ניהול, חוזי שכירות, חוזים עם שותפים, הסכמים עם בעלי מניות, הסכמים וייצוג מול משקיעים, הסכמים וחוזים בנוגע לקניין רוחני, ליווי צמוד במהלך סבבים של גיוס הון, ניהול מו"מ בשם החברה, תקנונים, מהסכמי מיזוג ורכישה ועוד. במקרים כאלה ואחרים שחוב שעורך הדין לא רק יתמחה בתחום המסחרי אלא גם בתחום הטכנולוגיה ואף יפעל לטובת הכרת השוק והמתחרים של הלקוח שהוא מייצג.

 

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.ivri-kerner.co.il/

פוסטים אחרונים