סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

תיקון מסך אייפון 7 – כיצד בוחרים את המקום הנכון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כשאנחנו מתמודדים עם בעיה עם מכשיר הסלולר שלנו, יש לנו מטרה לתקן אותה כמה שיותר מהר, שכן אנחנו לא יכולים להסתדר בלי המכשיר במשך זמן רב. היום, מכשירי סלולר הם הרבה יותר ממכשיר דרכו אנחנו מבצעים שיחות ושולחים הודעות, מבחינתנו מדובר במחשב קטן, שמשמש אותנו לצרכים אישיים ומקצועיים. 

לכן, אם נניח אנחנו מחזיקים מכשיר אייפון 7 ויש לנו בעיה במסך, אז אנחנו נעשה כל מה שנדרש בשביל לתקן את המסך בהקדם, זאת על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש במכשיר. צריך להדגיש, יש מקרים בהם יהיה נכון יותר להחליף את המכשיר, בין אם זה בגלל עוצמת הנזק ובין אם זה בגלל שנמצא לנכון, שמכשיר חדש ישרת אותנו טוב יותר. 

יחד עם זאת, אם אנחנו יכולים למצוא מעבדה לצורך תיקון מסך אייפון 7, אין סיבה שלא נעשה את זה. כך אנחנו יכולים לחסוך בעלויות וליהנות ממסך חדש במכשיר שלנו. זה גם יחסוך לנו את כל האופרציה להעביר נתונים ממכשיר למכשיר. 

כיצד מוצאים מעבדה לתיקון מסך

ראשית, אנחנו צריכים לבחון האם המעבדה אליה אנחנו מבקשים לפנות, מתמחה בתיקון מכשירי אייפון. בדרך כלל, מעבדות רבות מתמחות גם בתיקון מכשירי אייפון וגם בתיקון מכשירי סלולר עם מערכות אנדרואיד. 

שנית, יש לבחון כיצד מעבדת טלפונים שאנו בודקים מבצעת את התיקון והאם במידת הצורך המעבדה תוכל להחליף את המסך הישן במסך תקין, חדש ומקורי. 

שלישית, רצוי לבדוק תוך כמה זמן המעבדה תוכל להחזיר לנו את המכשיר. בדרך כלל, אם לא מדובר בבעיה מורכבת, אזי שהתיקון לוקח זמן קצר מאוד. 

ארע, חשוב לבדוק האם אנחנו מקבלים אחריות על התיקון וכן על המסך החדש. 

 

פוסטים אחרונים

אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות – מה זה אומר?

במסגרת התהליך של אפיון אפליקציות מכינים מסמך אשר מפרט צעד אחר צעד את הפיתוח והעיצוב של האפליקציה, תוך כדי מתן התייחסות לכל

מבצעים בפלאפון

כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה לחברות סלולר אחרות, חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה