סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

כמה עולה להדפיס דברים ב – 3D

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם לא פעם תהיתם איך החיים שלכם היו נראים אם הייתם יכולים להפוך מחשבה למציאות וליצור באופן קל ומהיר כל מוצר או חפץ אשר אתם מעוניינים ליצור, הרי שכיום לא מדובר בפנטיזה. באמצעות מדפסות D3, הלא הן מדפסות תלת ממדיות, ניתן לייצר כיום בלחיצת כפתור כמעט כל חפץ אשר חפצים לייצר: צעצועים, בגדים, נעליים ואף שתלים רפואיים ואיברים הרלוונטים להשתלה. מדפסת תלת ממד היא מדפסת שעתידה לחולל מהפך משמעותי בתחומים רבים בחיינו וגם כיום, אם מתחשק לכם להדפיס כמה מוצרים במדפסת תלת ממד המכונה גם מדפסת D3, הרי שתוכלו לעשות זאת.

מהי הדפסה תלת ממדית?

הדפסה תלת ממדית היא הדפסה המתבססת על עקרון דומה להדפסה הרגילה. בשונה מהדפה רגילה, השכבות המודפסות באמצעות המדפסת מורכבת מחומרים מגוונים כגון: פלסטיק, זגוגית,ף אבקת מתכת ואפילו מוצרי מזון כגון: סוכר, שוקולד ועוד. בשלב הראשון בהדפסה זו יש לתכנן את דגם ההדפסה הרצוי באופן תלת ממדי בתוכנה ייעודית. לאחר מכן, יש צורך להתחיל בתהליך הייצור באמצעות עיבוד שבבי. כיום ניתן להדפיס תלת ממד באמצעות מגוון טכניקות שונות, כאשר כל חברה העוסקת בתחום הדפסת מוצרי תלת ממד בוחרת את הטכניקה הנכונה והמתאימה לה לצורך הדפסה זו. אם אתם מעוניינים להדפיס מוצרים מסוים בהדפסת תלת ממד, הרי שכיום ישנם נותני שירות (הקליקו כאן) המציעים שירות הדפסה מעין זה.

כמה עולה להדפיס בתלת ממד?

שאלת השאלות היא כמובן כמה עולה להדפיס בהדפסת תלת ממד. ובכן, אין ספק שלא מדובר בדבר סטטי, אלא בדבר המשתנה בהתאם לכמה פרמטרים: ראשית כל, כמה מורכב הדגם של המוצר שבגינו יש להדפיס את המוצר. שנית, מהם חומרי הגלם הנדרשים עבור המדפסת לצורך הדפסת המוצר. שלישית, מה גודל המוצר וכמה זמן תארך ההדפסה. אין ספק שעל מנת להעריך הדפסת מוצרים בתלת ממד, יש לשים דגש על פרמטרים שונים ורצוי לבחון זאת אצל חברה המציעה שירותי הדפסת תלת ממד מקצועיים, במחירים נוחים ובאיכות גבוהה. לאחר שתבחנו זאת תוכלו לבחור היכן להדפיס את המוצרים הרלוונטיים לכם.

 

 

פוסטים אחרונים

מחשוב ענן

מחשוב ענן

מרבית החברות והארגונים כיום מעוניינים לעבור אל מחשוב ענן. המונח ענן כיום מהווה מונח דומיננטי וחשוב מאוד בעולם המחשוב. מדובר על מושג