סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

תיקון מחשבים ניידים – כיצד בוחרים את הטכנאי הנכון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אף אחד מאיתנו לא רוצה למצוא את עצמו, מתמודד עם מחשב נייד לא תקין ביום יום. התפקידים שיש למחשב נייד בחיים שלנו הם רבים, בין אם זה בצד המקצועי, ובין אם זה בצד האישי. על כן, ברגע שמתגלה בעיה קטנה, אנחנו ממהרים לפנות אל טכנאי שידע כיצד לתקן אותה בהקדם ובצורה מקצועית.

תיקון מחשבים ניידים מתבצע על פי הצורך, בהתאם לסוג הבעיה כמובן וכן בהתאם לסוג התקלה. התיקון יכול להתבצע בצד של החומרה או בצד של התוכנה. בשני המקרים, ייתכן ויהיה צורך לבצע שינויים, שדרוגים וכמובן סט של בדיקות לפני ואחרי, על מנת שהבעיה אכן נפתרה לשביעות רצוננו.

לפני שנסביר כיצד בוחרים טכנאי לצורך תיקון מחשבים ניידים, חשוב להבהיר כאן, יהיו מקרים בהם לא נוכל לתקן את המחשב, ואז לא תהיה לנו ברירה אלא לרכוש מחשב חדש. בוודאי אם מדובר בבעיה משמעותית, אשר עלות התיקון לא משתלמת ביחס לרכישת מחשב חדש.

טיפ קטן – בדקו מחירים עבור כל רכיב שאתם קונים ותראו אם יש דגם אחר שעדיף באותו מחיר, למשל כמו מעבד למחשב נייד.

 

כיצד בוחרים טכנאי לתיקון מחשב נייד?

תהליך בחירת טכנאי לתיקון מחשב נייד, מתבצע על פי פרמטרים מוגדרים וברורים. בראש ובראשונה, אנחנו צריכים לבחור טכנאי מקצועי ומנוסה, אדם שאנחנו יכולים לסמוך על הידע והניסיון שעומדים לרשותו, כמו כן, הוא צריך להתמחות בתיקון מחשבים מהסוג שעומד לרשותנו.

מעבר לכך, חשוב לבדוק כיצד הוא מספק את השירות ללקוחות שלו. למשל, האם השירות ניתן במעבדה, האם הוא ניתן בבית, האם הוא דואג לאסוף את המחשב מבית הלקוח ולהחזיר אותו אליו ועוד.

נקודה אחרונה, חשוב לוודא שהוא מספק לנו שירותים עם אחריות, בין אם זה על השירות עצמו ובין אם זה על הרכיבים אותם הוא נדרש להחליף.

פוסטים אחרונים

אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות – מה זה אומר?

במסגרת התהליך של אפיון אפליקציות מכינים מסמך אשר מפרט צעד אחר צעד את הפיתוח והעיצוב של האפליקציה, תוך כדי מתן התייחסות לכל

מבצעים בפלאפון

כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה לחברות סלולר אחרות, חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה