סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

הכל על windows defender

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בתחום התוכנה יש תוכנות רבות שיש לשלם עליהן מחיר מלא כדי להתקין אותם על המחשב או בסמארט פון. אבל לעומת תוכנות אלו יש לא מעט תוכנות חינמיות שתוכלנה לשמש אותנו ללא כל עלות מצדנו. זה נכון גם כאשר מדובר על תוכנות אנטי וירוס. יש כל כך הרבה תכונות אנטיוירוס שנועדו להגן עלינו במהלך השימוש שלנו במחשב או בסמארטפון ולאפשר לנו גלישה בטוחה וללא נזקים.

גרסה חינמית או גרסה בתשלום

לכל חברת תוכנה יש שיטות שיווק משלה. המטרה היא כמובן להצליח למכור את התוכנה למספר גדול ככל האפשר של משתמשים. אחת השיטות המקובלות שחברות לא מעטות עושות בה שימוש רב היא הפצת תוכנה בגרסה חינמית. מדובר על תוכנת בסיס שנועדה לאפשר למשתמשים להכיר את התוכנה ולהתרשם ממנה. אם כי במרבית המקרים תוכנה כזו אינה מספיקה ולא מגנה על המשתמש מכל הבחינות. כך שהתוכנה הזו תוכל לשמש ככלי שיווקי רב עוצמה. מצד אחד המוצר נותן לחברה דריסת רגל במחשבים של לקוחות פוטנציאליים, ומצד שני הם לא מקבלים את כל מה שהם צריכים גם אם מדובר באנטיוירוס מומלץ, ולכן ישקלו ברצינות רכישה של מוצר.

האם הגרסאות החינמיות מספקות לנו הגנה מלאה?

גרסה חינמית עשויה להראות מתקדמת ומקצועית. אבל במציאות זה לא תמיד כך. לכן כאשר בוחרים להתקין גרסה חינמית חשוב לבדוק מה הקאץ'. האם זו תוכנה לא מעודכנת שלא תצליח להתמודד מול וירוסים הרסניים? האם התוכנה תגרום לכם לפעילות איטית ממה שאתם רגילים? אולי אתם עתידים לקבל פרסומות או הודעות שיווקיות במהלך הגלישה? חשוב לדעת מראש מדוע אתם מקבלים את המוצר בחינם. כך אפשר לבחון את הכדאיות של השימוש במוצר. כי במקרים רבים משתמשים יחליטו כי מוטב להם לשלם את הסכום שנדרש עבור תוכנה בתשלום ולמנוע מעצמם סיכונים או תופעות אחרות שכרוכות בגרסאות חינמיות.

> הכירו את מקאפי אנטי וירוס שיגן על המחשב שלכם

אנטי וירוס יעיל שיעשה את העבודה

וירוסים ותוכנות זדוניות עלולות לחל בכל מה שיש לנו במחשב. לא כדאי לקחת סיכון ולחסוך עבור העניין הזה. כי זה חיסכון שעלול להוביל לנזקים חמורים.

פוסטים אחרונים