סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מכשיר להצערת העור – איך זה עובד?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לעור צעיר יש כמה מאפיינים, שנותנים לו את המראה הבריא, הגמיש והמושך שלו, אשר למרבה הצער, נעלמים ומשתנים עם הזמן והגיל.

כדי לתת מענה למאפיינים השונים של עור צעיר, קיימים מכשירים שונים, שפועלים על העור בצורות שונות, אבל כולם משמשים לצורך הצערה של העור.

אז איך זה עובד?

מכשיר קריותרפיה להסרת נגעים ופיגמנטציה מהעור

כתמי פיגמנטציה הנקראים גם מלזמה הם בין השינויים הבולטים שמתרחשים על העור בעקבות הגיל. כתמים כהים, נקודות קטנות, סימנים שונים על העור, המעידים על הריונות ולידות, על שינויים הורמונליים, על חשיפה ממושכת לשמש ובעיקר – על התבגרות של העור והגוף.

מכשיר להסרת כתמי פיגמנטציה בשיטת קריותרפיה מאפשר הסרה מהירה וקלה של נגעים שונים מהעור, על ידי הקפאה.

זהו טיפול ללא תופעות לוואי, ללא כאבים שמעניק תוצאות מיידיות.

מיצוק העור בעזרת גלי רדיו

מכשיר הפועל באמצעות גלי רדיו, מאפשר לתת לעור מראה צעיר יותר, למצק ולמתוח אותו, אך גם מאפשר לשפר את חילוף החומרים וזרימת הדם, לטפל בצלוליטיס, וגם להעמיק את הלחות בעור, לעבות את הדרמיס, להחדיר לעור פפטידים ואנטי אוקסידנטים באופן יעיל ביותר.

חידוש ומיצוק העור עם מזותרפיה

מכשיר ביתי קל לשימוש, מתאים גם לשימוש עצמי בבית. מבוסס על סיליקון בדרגת ניקיון גבוהה, מאפשר ספיגה מוגברת של חומרי הזנה חיוניים לעור.

 

מכשיר להצערה ומיצוק העור בטכנולוגיית ALT

הטכנולוגיה מאפשרת מתן טיפולים שונים ומגוונים, אשר הצערה וחידוש העור הם חלק בלתי נפרד מהם. בין היתר, הטכנולוגיה משמשת להסרת שיער, מיצוק העור, חידוש העור, מתיחה של העור, הסרת פיגמנטציה בעור, עצירת תהליכי הזדקנות והצערת עור SR , הבהרת העור, טיפול באקנה ואף טיפול בפטרת הציפורן.

 

רוצה להכיר טכנולוגיות חדשות ומרגשות להצערת העור? דברי איתנו!

פוסטים אחרונים

מה לומדים בקורס פיתוח צד שרת?

צעירים וצעירות אשר מחפשים דרכים כיצד להשתלב בעולם ההייטק, יכולים למצוא הרבה מאוד קורסים ותחומי לימוד שונים. באופן טבעי, כל צעיר וצעירה

מספר שני ללא סים

איך אפשר לקבל מספר שני ללא סים?

אם אתם משתמשים בטלפון הסלולרי האישי שלכם למטרות עסקיות, סביר להניח שיש לכם שני חששות עיקריים: שמירה על פרטיות המספר האישי שלכם