סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

עיצוב ובניית אתרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

עיצוב לוגו הוא הרבה יותר מסתם לבנות צורה ובה שם החברה שלכם. ללוגו, יש חשיבות רבה שיכולה להכריע האם המותג שלכם יצליח, או שמה יצלול במעמקי האוקיינוס. אז איך יוצרים לוגו מנצח ולמה תהיו חייבים אתר אינטרנט?

עיצוב ובניית אתרים 

עיצוב ובניית אתרים זה לא עוד משהו פשוט שנוכל לתת לחבר מהשכונה לבנות לנו, (אלא אם הוא בונה אתרי אינטרנט ולוגואים מקצועי..). ללוגו, יש אחיזה עוצמתית ביותר בקרקע הכלכלי של העסק שלכם ותצטרכו לתת על כך את הדעת.

כמו כן, גם בניית אתר אינטרנט שישמש כחנות הוא משהו שלא תוכלו לזלזל בו, בבואכם לפתוח עסק חדש. יש יתרונות משמעותיים ביותר לאתר אינטרנט לעסק אבל גם אותו, כאמור, תצטרכו לבנות באופן מקצועי על ידי בונה לוגו ואתרי אינטרנט איכותי בלבד.

תחשבו בגדול מההתחלה 

תשומת הלב ומוחם של הצרכנים עם לוגו בלתי נשכח, יכולה להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון של עסק, כל עסק. לוגו קליל, יכול לגרום לאנשים להתחבר למותג שלכם ולזכור את העסק שלכם בהמשך הדרך.

טיפ למקצוענים: השקיעו את רוב שלבי ההתחלה בסקיצה ללוגו ולבניית עסק. הרעיון הראשון שלכם, לא יהיה הטוב ביותר שלכם. תאמינו למומחים..

טיפוגרפיה חשובה 

הטיפוגרפיה בלוגו היא כה משמעותית, שהיא יכולה ליצור או לשבור לוגו. לגופנים, יש אישיות משל עצמם; הם יכולים לספר לצרכנים לאיזה סוג מותג הם יכולים לצפות.

טיפ למקצוענים: נסו לפחות 10 – 20 גופנים לפני שתתיישבו ותסגרו על אחד מהם. נסו עם הגודל, המרווח והמשקל. אתם יכולים אפילו לנסות ליצור גופן מותאם אישית משלכם. לא ממש מבינים כיצד עושים את זה? פנו לבונה אתרים ולוגואים מקצועי, כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

פוסטים אחרונים

טיפים לבחירת מסך למחשב

רוצים להתחדש במסך מחשב חדש? מחפשים מסך גדול יותר או קטן יותר מכפי שהיה לכם עד כה? אנחנו כאן עם כל ההדרכה

מה תפקידו של יועץ בטיחות באש?

מערך שירותי הכיבוי בישראל תופס מקום מרכזי במתן אישורים לאכלוס מבנים ולפתיחת עסקים. לגורם פרטי שחסר ידע בנושא ואף לגורמים קבלניים ומוסדיים,