סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מה זה גיבוי אתר בענן ומדוע צריך אותו?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם בעבר שמרנו את המידע שלנו באמצעות דפים מודפסים, כיום אנו שומרים את המידע דרך הפלטפורמה הדיגיטלית. בכדי לשמור על המידע מפני התקפות סייבר כמו גם לצורך גישה מהירה, ניתן לקבל שירות של גיבוי בענן. מהו ומדוע כל אחד מאיתנו צריך אותו? להלן כל הפרטים.

גיבוי בענן: אחסון כל הקבצים במקום אחד

גיבוי בענן נועד בעבור גיבוי של מסמכים. למעשה, כאשר אנו מתקינים את תוכנת הענן על המחשב ניתן לגשת לתיקייה מיוחדת אשר באמצעותה ניתן לאחסן את הקבצים, ולקבל גישה מלאה לקבצים, כל זאת ברמת אבטחה מקסימאלית ועם גישה אותה ניתן לקבל מכל מקום. גיבוי בענן הוא פתרון מיידי בעת סיטואציה אשר הופכת לנפוצה יותר ויותר – ניסיונות פריצה לקבצים או תקלה אשר גורמת להשבתה מוחלטת. כל השבתה כזו עלולה לגרום לא רק למפח נפש אלא גם לניסיונות שחזור אשר עלולים להעלות חרס, ולכן באמצעות חברה מקצועית אשר מבצעת בעבורכם את התאמות הנדרשות תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר, לכל צרה שלא תבוא.

מדוע נדרש לבצע התקנה של גיבוי בענן כבר עכשיו?

הקדמה הטכנולוגית היא בהחלט מבורכת, אולם היא עלולה להוביל גם לנזקים משמעותיים. לצערנו, אנו שומעים לא מעט על חברות וארגונים אשר מצאו את עצמם תחת מתקפת סייבר אשר גרמה להשבתה מוחלטת של הקבצים החשובים ביותר ולעיתים אפילו תשלום כופר, סכומים אשר יכולים להגיע לעשרות אלפי דולרים. משום כך, גיבוי בענן מהווה בעבור ארגונים, עסקים והמגזר הפרטי פתרון אידיאלי אשר במסגרתו תוכלו לגבות את כל הקבצים החשובים ביותר במקום אחד, ולקבל ניהול מדוקדק אשר מבוסס על מענה מצד שירות לקוחות אשר זמין בעבורכם בכל עת. השירות ניתן לא רק בעבור מקרי קיצון כמו ניסיון פריצה, אלא גם בשל בעיות בתשתית אשר עלולים להוביל גם הם לאובדן של קבצים או לחילופין אי יכולת לשחזר אותם. כל פגיעה כזו עלולה להוביל לפגיעה תדמיתית אנושה כמו גם לסגירת החברה או הארגון, בעקבות אי בחירה באופציה של גיבוי בענן.

גיבוי בענן – תוכנה בהתאמה אישית

לסיכום, גיבוי בענן מהווה בשורה של ממש אשר מאפשרת לכם לנהל את הקבצים החשובים ביותר באופן מסודר, מנוהל ומדוקדק. באמצעות חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום תוכלו לקבל מענה בהתאמה אישית אשר נוגע לצרכים שלכם, ובכך להתקדם לעבר עידן טכנולוגי אשר מבוסס על שימוש בתוכנות גיבוי כמו גיבוי בענן, כחלק בלתי נפרד מניהול ואחסון. מדובר ללא ספק בהשקעה כספית נבונה, כפי שיעידו חברות, ארגונים ואנשים פרטיים אשר כבר עתה משתמשים בשירות ומדווחים על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה מניהול הקבצים באופן מאובטח ומגישה מלאה המתבצעת באמצעות קוד אישי.

פוסטים אחרונים

אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות – מה זה אומר?

במסגרת התהליך של אפיון אפליקציות מכינים מסמך אשר מפרט צעד אחר צעד את הפיתוח והעיצוב של האפליקציה, תוך כדי מתן התייחסות לכל

מבצעים בפלאפון

כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה לחברות סלולר אחרות, חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה