סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מצבר בנס ציונה עד הבית – יש דבר כזה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מחפשים מצברים בנס ציונה?
מצבר לרכב, הוא אחד מהפריטים היותר חשובים שקיימים ברכב. כאשר אנו רוצים לקבל יציבות לאורך זמן עם הרכב שלנו, נצטרך לבדוק את המצבר אחת לשנה לפחות. כך במצבר חדש. באשר למצבר ישן, כל כמה חודשים, בדיקה כזו תהיה הכרחית יותר.

מצבר בנס ציונה עד הבית – יש דבר כזה!

נס ציונה, אחד המקומות היותר מעניינים במדינה, לפחות בכל מה שקשור לפיתוח אזורי ולרכבי שטח, כמובן גם באזורי התעשיה הגדולים שבה. נאמר בעדינות שאם נתקעתם עם הרכב שלכם בנס ציונה בגלל מצבר תקול, נראה שבחרתם את המקום הכי טוב לעשות זאת.

אחריות על מצבר זה דבר חשוב

את זמן עבודתו של מצבר, לא ניתן להעריך בזמן. כלומר, הוא כן מסוגל לעבוד ולתת תפוקה לאורך שנים, אך אין לדעת אף פעם, איך יגיב ומה הם ההפתעות שעלולות לצוץ לפתע עם הזמן באשר למצבר.

בדיוק בגלל דברים כאלה, אנו נרצה בכל פעם שנקנה מצבר כלשהו, לקבל עליו אחריות, כלומר 24 חודשים לפחות. בגלל שאנחנו לא נדע מתי הוא יחליט לסיים את תפקידו, האחריות תיתן לנו ראש שקט וגם אם המצבר יפסיק לעבוד, אנו מבוטחים.
לחצו קבלת מצבר עד הבית עם אחריות:
https://bestmazber.co.il/

למה מצברי START & STOP טובים ולמי הם מתאימים?

הייבוא הגדול של מצברים כמו "סטארט אנד סטופ" למשל, נבנו על מנת לתת מענה לצרכי השוק המשתנים, אשר הביאו את יצרנית המצברים הגדולה בישראל לפתח סדרת מצברים חדשה העונה לדרישות הרכבים החדשים, לצורך אספקת אנרגיה למערכות הרכב למשך זמן.

על מנת לעמוד בדרישות, משיקה מותג המצברים "שנפ" לדוגמה, את סדרת מצברים חדשה המותאמת לעידן החדש בתחום הרכב למכוניות מיקרו היברידיות שבהן מותקנות מערכות הפועלות להקטנת זיהום האוויר.

המצבר הולך להתרוקן – תסמינים

סימן כלשהו לפעולה לא תקינה של המצבר תבוא כנראה עם הזמן, כך שלא נחכה שיעברו 3 שנים, אלא פונים מיד לבדיקה של המצבר. הסימן החשוב ביותר שאסור לפספס הוא התעמעמות התאורה בלוח השעונים, ובפרט בזמן שהמזגן פועל או האורות דולקים.
מ

פוסטים אחרונים

שירותי אחסון

שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את

סרטונים לא צנועים

מהו פלאפון כשר?

מכשירי הטלפון עברו מהפך מהותי ומשמעותי ביותר בעשרים השנים האחרונות. מטלפונים ביתיים עברנו כולנו למכשירי טלפון ניידים כאשר כל אחד כיום מחזיק

האנטי וירוס המוביל בעולם

האנטי וירוס המוביל בעולם

לא מעט אנשים תוהים איזה אנטי וירוס יספק את ההגנה הטובה ביותר על המחשב שלהם או על מערכת המחשוב שלהם. ידוע לכל