סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

כיול – מה זה אומר ואיפה עושים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כיול היא פעולה שידועה כדיוק פריטים ואביזרים שמשמשים בני אדם למחקר, תעשייה, ייצור, הפעלת גופים מסוימים, וכולי. כיול ידוע גם בשם קליברציה והוא מאפשר הערכת ציוד מבחינת דיוק מדידה. הפעולה שנעשית על ידי מומחים ומכשירים ייעודיים – נועדה לאימוד סטיות במכשירים ובכלי מדידה והיא מאפשרת לכוונן את הכלים לתוצאה מדויקת בכל פעולה שנעשית באמצעותם. לדוגמא: כלים שמודדים טמפרטורות זקוקים מידי תקופה לכיול ע"מ שיספקו תוצאה מדויקת. 

כיול של כלי מדידת טמפרטורה מתבצעת באמצעות 'מד אב' המאפשר בדיקה של אחידות ויציבות של כלי הקיבול. התוצאות מועברות למי שזקוק לכיול באמצעות דוח ממכשיר הכיול ומספקות למי שזקוק לכך גם הערכה לגבי מידת הדיוק של מכשיר המדידה עמו הוא עובד. אותה פעולה תעשה גם לגבי מכשיר מדידת לחץ, מכשיר למדידת אורך, זוויות וכולי. 

כיצד בוחרים חברה שתספק מדידה וכלים נכונים לכיול? 

כשאתם בוחרים את המומחים בבדיקות כיול, שימו לב כי אתם בוחרים אנשי מקצוע ותיקים שעוסקים בשירותי כיול, ולידציה, איכות ורגולציה. חשוב לבחור מומחים בתחומי התעשייה וההייטק ובעיקר בתחום שבו אתם עוסקים, זאת למשל במידה ואתם מנהלים מעבדת מחקר וכולי. 

וודאו כי החברה מקצועית ומוסמכת על ידי הארגון הבינלאומי ISRAC  וכי היא מבצעת את העבודה תחת הסמכה ותווי התקן הדרושים כגון תקן 17025, כך שהתוצאות יהיו מדויקות ואמינות יותר. 

חשוב לבחור מומחים שמשתמשים בבדיקות וטכנולוגיות מתקדמות ובכך מאפשרים לכם עבודה מדויקת נכונה ומוצלחת יותר. 

בצעו התאמה בבחירת אנשי המקצוע אל התחום בו אתם עוסקים ובזמן שאתם מחפשים אחר חברות מומחיות בכיול: וודאו כי לחברה יש את היכולות לבצע בדיקות במכשירי המדידה שאתם עובדים עמם בכול יום. אז זה הזמן לדייק את העבודה באמצעות מומחים בתחום. 

 

פוסטים אחרונים

אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות – מה זה אומר?

במסגרת התהליך של אפיון אפליקציות מכינים מסמך אשר מפרט צעד אחר צעד את הפיתוח והעיצוב של האפליקציה, תוך כדי מתן התייחסות לכל

מבצעים בפלאפון

כל המבצעים בפלאפון שלא כדאי לפספס!

חברת פלאפון הינה חברה ידועה וותיקה, כיום היא מציעה חבילות סלולר משתלמות ואטרקטיביות. בנוסף, בדומה לחברות סלולר אחרות, חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה