שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

שירותי אחסון

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את התהליך? ריכזנו בעבורכם את השלבים העיקריים:

רכישת דומיין ואחסון

כדי להעלות אתר לאוויר אתם זקוקים לדומיין ולשרת אחסון. את הדומיין תוכלו לרכוש מספקי דומיינים שונים (כמו BOX, LIVEDNS ועוד). כמו כן, יש לבחור בחברת אחסון איכותית, כזו שתספק לכם את השירות המתאים ביותר, ופה נציין כי חברת GNS מספקת שירותי אחסון מגוונים, לצד שרתים מסוגים שונים, לרבות שרת ווירטואלי (שנחשב לשרת האידיאלי ביותר).

אפיון האתר

לפני שמעלים את האתר לאוויר, חשוב לאפיין אותו באופן המיטבי. האפיון כולל את שמות העמודים, סוגי התכנים שיעלו באתר והמבנה ההיררכי שלו. כמו כן, מומלץ לאפיין 10 מאמרים לפחות עבור הבלוג המקצועי של האתר (ואם לא תכננתם להוסיף בלוג – מוטב שתעשו זאת כבר עכשיו).

עיצוב גרפי ושפה עיצובית אחידה

השלב הבא הוא לבחור את השפה העיצובית של האתר, ולהעניק לו את העיצוב הגרפי הנכון והמדויק עבורו – עיצוב שיציג את המסרים השיווקיים ואת אופי העסק. בכל הנושא של מיתוג ועיצוב, כדאי להתייעץ עם מעצבים שמתמחים בתחום, תוך שיש לספק להם דגשים לגבי השירות או המוצר – כך יוכלו לבנות את השפה העיצובית באופן אידיאלי.

התאמה לSEO

SEO או בשמו השני, קידום אתרים אורגני, הוא חלק חשוב מאוד בתהליך הקמת האתר, משום שבלי  קידום אורגני – הסיכוי שלכם להופיע במיקומים הראשונים בגוגל הוא קטן יחסית. כדאי להתייעץ עם מומחה לקידום אתרים עוד בשלבי ההקמה, על מנת שתוכלו לבנות את האתר בהתאם למחקר המילים הרלוונטי ולפי ההנחיות של גוגל.

כתיבת תכנים והעלאתם לאתר

לאחר שאפיינתם את האתר, הבנתם מהי השפה העיצובית וכמובן הגדרתם את קהל היעד שלכם, זה הזמן לכתוב את התכנים שיעלו באתר. ולא, אנחנו לא מדברים רק על המאמרים המקצועיים אלא על כל תוכן שעתיד לעלות לאתר, החל מהסבר על המוצר, דרך עמוד "אודות" ועד לפסקאות שיופיעו בעמוד הבית. שימו לב שכתיבת התכני צריכה להיעשות באופן מושכל ובהתאם לכללי התחביר.

 

בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לפטופ לא נדלק, למי פונים?
בחברה שלנו, אנחנו מבינים כמה זה יכול להיות מתסכל כשהמחשב הנייד שלך לא נדלק, במיוחד כשאתה זקוק לו...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
שקילה במלקטות
עד כה, שקילה של פריטים או סחורות במחסן או בבתי העסק, חייבה שימוש במתקן שקילה או משקל שעומד בפני עצמו....
קרא עוד »
אוק 07, 2021
כמה עולה להדפיס דברים ב – 3D
אם לא פעם תהיתם איך החיים שלכם היו נראים אם הייתם יכולים להפוך מחשבה למציאות וליצור באופן קל ומהיר כל...
קרא עוד »
מרץ 05, 2020