שלב אחר שלב: כך תבנו אתר עסקי

שירותי אחסון

מתכננים לבנות אתר עסקי? ובכן, זו החלטה נכונה, משום שכיום אתרים מהווים מקור נהדר להכנסה ומכירות. אבל מאיפה מתחילים וכיצד צולחים את התהליך? ריכזנו בעבורכם את השלבים העיקריים:

רכישת דומיין ואחסון

כדי להעלות אתר לאוויר אתם זקוקים לדומיין ולשרת אחסון. את הדומיין תוכלו לרכוש מספקי דומיינים שונים (כמו BOX, LIVEDNS ועוד). כמו כן, יש לבחור בחברת אחסון איכותית, כזו שתספק לכם את השירות המתאים ביותר, ופה נציין כי חברת GNS מספקת שירותי אחסון מגוונים, לצד שרתים מסוגים שונים, לרבות שרת ווירטואלי (שנחשב לשרת האידיאלי ביותר).

אפיון האתר

לפני שמעלים את האתר לאוויר, חשוב לאפיין אותו באופן המיטבי. האפיון כולל את שמות העמודים, סוגי התכנים שיעלו באתר והמבנה ההיררכי שלו. כמו כן, מומלץ לאפיין 10 מאמרים לפחות עבור הבלוג המקצועי של האתר (ואם לא תכננתם להוסיף בלוג – מוטב שתעשו זאת כבר עכשיו).

עיצוב גרפי ושפה עיצובית אחידה

השלב הבא הוא לבחור את השפה העיצובית של האתר, ולהעניק לו את העיצוב הגרפי הנכון והמדויק עבורו – עיצוב שיציג את המסרים השיווקיים ואת אופי העסק. בכל הנושא של מיתוג ועיצוב, כדאי להתייעץ עם מעצבים שמתמחים בתחום, תוך שיש לספק להם דגשים לגבי השירות או המוצר – כך יוכלו לבנות את השפה העיצובית באופן אידיאלי.

התאמה לSEO

SEO או בשמו השני, קידום אתרים אורגני, הוא חלק חשוב מאוד בתהליך הקמת האתר, משום שבלי  קידום אורגני – הסיכוי שלכם להופיע במיקומים הראשונים בגוגל הוא קטן יחסית. כדאי להתייעץ עם מומחה לקידום אתרים עוד בשלבי ההקמה, על מנת שתוכלו לבנות את האתר בהתאם למחקר המילים הרלוונטי ולפי ההנחיות של גוגל.

כתיבת תכנים והעלאתם לאתר

לאחר שאפיינתם את האתר, הבנתם מהי השפה העיצובית וכמובן הגדרתם את קהל היעד שלכם, זה הזמן לכתוב את התכנים שיעלו באתר. ולא, אנחנו לא מדברים רק על המאמרים המקצועיים אלא על כל תוכן שעתיד לעלות לאתר, החל מהסבר על המוצר, דרך עמוד "אודות" ועד לפסקאות שיופיעו בעמוד הבית. שימו לב שכתיבת התכני צריכה להיעשות באופן מושכל ובהתאם לכללי התחביר.

 

בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אלי רחמין נותן טיפים לתיקון תקלות במחשב
הנה בוקר חדש הגיע: התעוררתם בכיף, הכנתם קפה, אכלתם משהו קטן, ראיתם את השמש זורחת והנה אתם רוצים להתחיל...
קרא עוד »
מאי 25, 2021
מיגון – כל הדרכים להרגיש בטוחים
מיגון לכל מיגון הוא שם כללי לכל אמצעי ההגנה בבית, בבית העסק, במבנה כלשהו, במכונית וכדומה. מיגון צריך...
קרא עוד »
מרץ 29, 2019
איטום קירות חיצוניים בסנפלינג
הרבה פעמים מדברים על איטום גגות אבל שוכחים לדבר על הדבר שהוא באמת לא פחות חשוב, זה איטום הקירות...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022