מי לא חולם לקבל גם וגם? עכשיו זה אפשרי

עד היום כמעט ולא היו אלטרנטיבות למגורים איכותיים ונעימים בלב הארץ באופן כזה שלא מושפע באופן דרמטי מהפקקים של היציאות והכניסות מתל אביב. עד היום האפשרות, האופציה, למצוא גם וגם הייתה די מוגבלת. מזל שהיום אנחנו מדברים על עולם חדש לחלוטין. אם אתם גם כן רוצים לקבל גם וגם, אם גם אתם רוצים לחיות בלב הארץ, צמוד לחיי הפנאי ותרבות הבילוי התל אביבית, כל זה בלי להתפשר על איכות המגורים שלכם, פרויקט פארק בבלי – הגעתם למקום הנכון.

פארק בבלי הוא עולם חדש לחלוטין

עצרתם פעם לחשוב איך זה יכול להיות שניו יורק מלאה מגדלים? פאריז מלאה בשדרות מלאות בתי אבן יפיפיים? רק בישראל כולנו חיים בתוך דירות המסודרות כמו 'דירות רכבת', ישנות, הבנויות בתוך בניינים נמוכים של עד ארבע קומות בלבד?

היום אנחנו כבר כולם מבינים כי הגיע הזמן לסגנון מגורים חדש בתל אביב. בניה לגובה בשילוב יצירה של מבנים המאפשרים איכות חיים ברמה גבוהה, זה העתיד החדש, זה שלמען האמת כבר נמצא פה.

פארק בבלי הוא פארק ששואב מהסצנה הניו יורקית

הרעיון של פארק פרויקט בבלי היה לשאוב מהסצנה הניו יורקית בואכה סנטרל פארק. העובדה כי אנחנו מדברים על בנייני קומות מרשימים כל כך, עשויים באיכות גבוהה, צמודים לפארק הירקון שהוא באמת פיסה נדירה ויפה כל כך של טבע אורבני, הופכים את פארק בבלי למה שמאפשר לכם ליהנות מהגם וגם.

מצד אחד נוף עוצר נשימה לתל אביב וכל איזור המרכז, מהצד השני, מגורים בצמוד לריאה הירוקה של העיר תל אביב. מצד אחד אתם קרובים לכל מרכזי הבילוי, מצד שני לא מתפשרים על חווית המגורים שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גאדג’טי – כל הסיקורים הכי חמים מעולם הטכנולוגיה והגאדג'טים
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים כי הקדמה ועולם הטכנולוגיה שאינו מפסיק להפתיע, יכול לסייע לרבים...
קרא עוד »
דצמ 28, 2018
מחשבון
מחשבונים שימושיים להרבה דברים. הם משמשים בחיי היומיום והם חיוניים גם לביצוע חישובים הדורשים זמן,...
קרא עוד »
יול 26, 2022
עיצוב גרפי ובניית אתרים – ייחודיות היא שם המשחק
כל הנושא של עיצוב גרפי ובניית אתרים צריך להיות גבוה בסדר העדיפויות שלכם וזאת אם אתם חושבים על הקמת...
קרא עוד »
יול 21, 2021