סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מכונות ארקייד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מכונות ארקייד הן סוג של משחק וידאו. הם צורת בידור פופולרית והם צורת הבידור הנפוצה ביותר בעולם, עם יותר מ-6 מיליארד יחידות שנמכרות בעולם.

 

זוכר כמה כיף היה לך לשחק במשחקי המשחקים הקלאסיים האלה בילדותך? מכונות ארקייד מציעות חווית משחק ייחודית שקונסולות, מחשבים ואפליקציות טלפון אינן יכולות להשתוות לה. המסך הגדול, ארון הארקייד המאובזר להפליא, הפקדים האינטראקטיביים והסאונד הפורח יוצרים תוספת מלהיבה לכל חדר משחקים ביתי או עסק למכונות ארקייד ומשחקים. טוס בחללית, תירה בזומבים, נסה ספורט חדש או הפוך לכוכב רוק – מכונות ארקייד מציעות שעות של כיף!

במשך שנים רבות, קטגוריית משחקי הארקייד נשלטה על ידי מכונות פינבול ומשחקים בודדים המופעלים על מטבעות. עכשיו, לעומת זאת, משחקי ארקייד הם עדות רבה עבור אלה שגדלו עם קונסולות ביתיות ישנות. מה דעתך לירות בחייזרים? לוקחים נסיעה במכונית הייטק בזמן? משחקים במשחקי וידאו קלאסיים משנות השמונים?

פותח עסק כמו ג'ימבורי או עסק של מכונות ארקייד שילדים יבואו לשחק ולשמוח? באינטרנט יש מספר חברות המחזיקות במגוון גדול של מכונות ארקייד ומשחקי וידאו, כולל מכונות משחק ספורט. בין אם אתה רוצה לקנות מכונת ארקייד לחדר המשחקים הביתי שלך ובין אם לעסק שלך.

 

עבור הארקייד הרציני והחוויות המרגשות ביותר, רק ארון ארקייד ייעודי יתאים. תפוס את האקדח שלך ופוצץ את דרכך בנופים חייזרים, כוונן את עבודת הרגליים שלך במכונת ריקוד, או תמריא בחלל בספינת הקרב שלך. מירוץ במכוניות המהירות ביותר שנוצרו אי פעם ברחובות הערים הגדולות בעולם, או תפסו את הג'ויסטיק וחיו מחדש את תור הזהב של משחקי וידאו עם קלאסיקת משחקים מחודשת כמו פאק מאן או סטריט פייטר.

 

לצד מכונות משחקי ארקייד אלה, קיימות גם מכונות שעשוע אחרות, כולל מכונות אגרוף, מכונות כדורסל, משחקי משחקי חידוש, מכונות חידונים ועוד ועוד. 

 

ליצירת קשר ולקבלת פרטים >>>

 

פוסטים אחרונים

למה צריך יועץ בינה מלאכותית?

הרבה בעלי עסקים ומנהלים פונים כעת ליועצי בינה מלאכותית לעזרה באסטרטגיית השיווק שלהם. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שבעלי עסקים ומנהלים פונים