סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

פיתוח אפליקציה – איך עושים את זה נכון?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אחד המוצרים הטכנולוגיים החשובים ביותר בתקופתנו, ללא ספק, היא אפליקציה. מדובר במוצר לא ממשי, אשר ניתן להתקין אותו על גבי טלפונים סלולאריים, טאבלטים, טלוויזיות חכמות ובמכשירים נוספים. 

כידוע, אפליקציות החלו להופיע בעולמנו בסוף העשור הראשון של שנות האלפיים, כאשר על סטיב ג'ובס על הבמה של אפל והציג לראשונה את מכשיר הטלפון החכם הראשון בעולם. אז למעשה הוא יצר פתח לעולם חדש במסגרתו, בדיוק כפי שבתי תוכנה פיתחו תוכנות במשך שנים, הם החלו לפתח אפליקציות לצרכים שונים. 

חברת קורל משתפת אותנו כי עולם פיתוח אפליקציות מתחלק לכמה רבדים. ישנן אפליקציות המיועדות לשימוש כלל הציבור וכל אחד יכול להשתמש בהן אם הוא רוצה. ישנן אפליקציות שאומנם פתוחות בפני כולם אך הן מקצועיות ומיועדות לצרכים ספציפיים, מקצועיים. כמו כן, אנחנו יכולים למצוא אפליקציות ספציפיות שמיועדות לצרכים מסוימים עבור קהל לקוחות שמשתמש במוצר מסוים. חשוב לציין גם, חלק מהאפליקציות מיועדות לשימוש בחינם, אחרות לעומת זאת מיועדות לשימוש בכסף. 

איך מפתחים אפליקציות בצורה נכונה?

בשביל לפתח אפליקציה, צריך לדעת איך לתכנן אותה לשם כך יש לאפיין את הצרכים של הלקוחות אשר אמורים להשתמש בה וכן יש לאפיין את התנאים של המערכת בשביל שיהיה ניתן להשתמש באפליקציה כפי שאנחנו רוצים, בין אם מדובר על אפליקציות המיועדות לשימוש במכשירי אנדרואיד, אפל ואחרים. 

אחרי כל זה, צריך לדעת כיצד לפתח את האפליקציה, איך לעצב אותה, איך להשתמש בכפתורים בצורה נכונה, ולעשות כל דבר אפשרי בשביל שאנחנו נוכל בסופו של דבר לייצר אפליקציה שלא רק תספק תוצרים מסוימים אלא גם תספק חווית שימוש לגולשים, בין אם הם ילדים או מבוגרים, בין אם מדובר על שימוש לרגע ובין אם מדובר על שימוש קבוע.

פוסטים אחרונים

חדרי חזרות

חדרי חזרות הם מקום שאליו הולכים שחקנים כדי לתרגל את השורות, השירים והריקודים שלהם. החזרות הן אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך התיאטרון.

שיעורים פרטיים באנגלית

כולם מכירים את האימרה ידע שווה כוח. ומסתבר שזה נכון מאוד. כאשר יש לכם ידע בתחום מסויים או ידע בהרבה תחומים יש

על היעילות של מייבשי לחות

מסיר לחות חיוני כדי לשמור על הבית או המשרד קריר ונוח. אבל אפשר להשתמש בהם גם בדרכים אחרות. לדוגמה, ניתן להשתמש בהם