פיתוח אפליקציה – איך עושים את זה נכון?

אחד המוצרים הטכנולוגיים החשובים ביותר בתקופתנו, ללא ספק, היא אפליקציה. מדובר במוצר לא ממשי, אשר ניתן להתקין אותו על גבי טלפונים סלולאריים, טאבלטים, טלוויזיות חכמות ובמכשירים נוספים. 

כידוע, אפליקציות החלו להופיע בעולמנו בסוף העשור הראשון של שנות האלפיים, כאשר על סטיב ג'ובס על הבמה של אפל והציג לראשונה את מכשיר הטלפון החכם הראשון בעולם. אז למעשה הוא יצר פתח לעולם חדש במסגרתו, בדיוק כפי שבתי תוכנה פיתחו תוכנות במשך שנים, הם החלו לפתח אפליקציות לצרכים שונים. 

חברת קורל משתפת אותנו כי עולם פיתוח אפליקציות מתחלק לכמה רבדים. ישנן אפליקציות המיועדות לשימוש כלל הציבור וכל אחד יכול להשתמש בהן אם הוא רוצה. ישנן אפליקציות שאומנם פתוחות בפני כולם אך הן מקצועיות ומיועדות לצרכים ספציפיים, מקצועיים. כמו כן, אנחנו יכולים למצוא אפליקציות ספציפיות שמיועדות לצרכים מסוימים עבור קהל לקוחות שמשתמש במוצר מסוים. חשוב לציין גם, חלק מהאפליקציות מיועדות לשימוש בחינם, אחרות לעומת זאת מיועדות לשימוש בכסף. 

איך מפתחים אפליקציות בצורה נכונה?

בשביל לפתח אפליקציה, צריך לדעת איך לתכנן אותה לשם כך יש לאפיין את הצרכים של הלקוחות אשר אמורים להשתמש בה וכן יש לאפיין את התנאים של המערכת בשביל שיהיה ניתן להשתמש באפליקציה כפי שאנחנו רוצים, בין אם מדובר על אפליקציות המיועדות לשימוש במכשירי אנדרואיד, אפל ואחרים. 

אחרי כל זה, צריך לדעת כיצד לפתח את האפליקציה, איך לעצב אותה, איך להשתמש בכפתורים בצורה נכונה, ולעשות כל דבר אפשרי בשביל שאנחנו נוכל בסופו של דבר לייצר אפליקציה שלא רק תספק תוצרים מסוימים אלא גם תספק חווית שימוש לגולשים, בין אם הם ילדים או מבוגרים, בין אם מדובר על שימוש לרגע ובין אם מדובר על שימוש קבוע.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אופני עיר – איך הם הפכו להיות טרנד שלעולם לא יחלוף מהעולם
אם שמתם לב שאתם רואים בכל מקום עוד ועוד אופני עיר, אתם ממש לא היחידים. זה לא טרנד חדש ולמעשה, הסיבות...
קרא עוד »
מאי 14, 2022
מהפיכת האינטרנט החכם של טריפל סי
האינטרנט הוא שירות טכנולוגי חשוב מאוד המשרת אותנו במגוון רחב של תחומים בחיים. אם אתם שואלים אותנו כל...
קרא עוד »
מרץ 17, 2021
מחפשים תמונות להורדה? קבלו טיפים לבחירת המאגר
אם אתם רוצים להפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים כאשר אתם בונים את אתר האינטרנט שלכם, אז יהיה כדאי...
קרא עוד »
יונ 14, 2020