סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

הילדים שלך לא עוזבים את הנייד? תרשמו אותם לקורס פיתוח אפליקציות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הילדים של היום לא מכירים מציאות אחרת, מציאות אותה הכרנו אנחנו כשהיינו ילדים. הילדים של פעם ידעו מה זה משחקי חצר, מהם משחקי חברה, הבילויים היו בעיקר בקרב חברים בני אותו גיל. היום מעבירים בני הנוער והילדים את שעות הפנאי שלהם, בעיקר מול המחשב, מול הטאבלט או הסמארטפון. אולי זוהי הזדמנות לשלוח אותם להפוך את התחביב למקצוע? לא תאמינו למה הילדים שלכם מסוגלים להגיע עם מעט כללים וידע מקצועי.

הילדים של היום חשופים מאוד למחשבים, לאייפדים ולכל שאר הכלים הווירטואליים הפותחים עבורם את השערים לעולם הגדול. הם מוצאים את עצמם מבלים שעות רבות וארוכות מול אותם מכשירים ולא תמיד מדובר בבילוי נכון עבורם. אז אם גם הילדים שלכם מתעניינים במיוחד בעולם התוכנה, אתם יכולים להציע להם להפוך את התחביב למקצוע.

כך השעות האבודות והמבוזבזות לריק יהפכו להיות שעות איכות אשר בהם הם לומדים, רוכשים ידע והופכים לאנשי מקצוע.

קורס לפיתוח אפליקציות

אז אם אנחנו מדברים על מקצועות המחשב יש לנו למעשה הרבה מאוד אפשרויות. יש את מקצועות הגרפיקה על כל ענפיו, יש את המקצועות של הנהלת חשבונות, בניית אתרים ועוד. אך נדמה כי מה שבאמת נמצא כרגע במקום הכי מבוקש כאשר הצפי הוא כי הביקוש רק יעלה ויגבר זה הביקוש לאפליקציות.

מי צריך אפליקציה?

כיום, כל מי שיש לו אתר באינטרנט, כבר יודע כי זה לא באמת מספיק. כי אם עד לא מזמן נעשה השימוש באתרים הללו על ידי המחשבים, הרי שכיום, כאשר כל אחד מצויד במכשיר טלפון חכם והחיים מתנהלים בעיקר דרכם, הרי שגם הגלישה בכל האתרים הרצויים, החל מאתרי החדשות וכלה באתרי החנויות, נעשים באמצעות המכשירים הסלולריים. על כן, אתר שאינו מתאים לגלישה במכשירים אלו זהו אתר שלא יזכה באמת לחשיפה.

האפליקציה היא זו ש'מתרגמת' ומתאימה את האתר למכשירים הסלולריים.

בניית אפליקציה דורשת ידע מקצועי והיכרות עם הכלים השונים המשמשים לצרכי הבנייה של האפליקציה.

שווה להשקיע וללמוד ולהתמקצע בתחום מבוקש כל כך כאשר ניתן אחר כך להתפרנס מהדבר בכבוד.

עוד מידע תוכלו למצוא בכתובת https://tekkieuni.co.il

פוסטים אחרונים

סקר גזי קרקע

סקר גזי קרקע – איך זה עובד

אחד הסקרים החשובים ביותר מבחינה סביבתית, בכל מה שקשור להגנה על הסביבה ובכלל בכל מה שקשור להיבטים שונים של ביצוע פרויקטים בנדל"ן