סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

כמה עולה בניית אפליקציה לאנדרואיד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

במאה ה-21 בעולם שכל כולו מנוהל על ידי אפליקציות שמאפשרות לך לעשות כמעט כל דבר בלחיצת כפתור, לא קיימת אפשרות שעסקים יכולו להרשות לעצמם להתנהל ללא אפליקציה, בייחוד אם מדובר בעסק שעובד על מכירת מוצר או שירות.
לכן, לא מעט עסקים מגיעים לתובנה שפיתוח אפליקציה הוא Must ואז מתנהל דיון מאוד רלוונטי וחשוב האם לפתח את האפליקציה למכשירי Android בלבד או גם למכשירי Apple שכן העלויות פיתוח לשתי ה- OS שונות ברמת הפיתוח וברמת הדרישות.

על רקע זה יש לציין כי ממש בצורה דומה בעל עסק חייב להבין כי לכל פעולה שלו יש משמעות ולכן הוא חייב לשאול כמה עולה בניית אפליקציה לאנדרואיד וזאת בכדי להחליט האם כדאי לו לפתח את האפליקציה או לא.

מדוע כל כך חשוב לערוך מחקר שוק לפני שאנו בונים אפליקציה?

כמובן שההחלטה האם לפתח את האפליקציה אצל חברה לפיתוח אפליקציות לא יכולה להיות בחלל ריק אלא היא חייבת להיות החלטה מושכלת וחכמה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי לפני כל פיתוח של אפליקציה אתם חייבים לערוך מחקר שוק מקיף. במסגרת המחקר הזה עליכם לבחון את המוצר של החברה שלכם או את השירות שאתם נותנים, את המתחרים שלכם, את הלקוחות שלכם ואת השאלה איפה תרצו להיות עוד חמש שנים. העניין הוא שאת המחקר הזה קשה מאוד לבצע אם אינכם מנוסים וזה אומר כי אתם צריכים לפנות אל מומחה שיסייע לכם גם לבצע את המחקר וגם לפתח את האפליקציה בצורה הטובה ביותר שיש.

מדוע כל כך חשוב ליצור אפליקציה מקורית?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שהאפליקציה שלכם חייבת להיות מקורית וזהו משהו שאסור לכם להתפשר עליו. אם האפליקציה שלכם תהיה דומה במקצת לאפליקציה של גוף או חברה אחרת אתם תהיו בבעיה חמורה ביותר אשר יכולה לגרום לכם לנזק אדיר לאורך זמן וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

פוסטים אחרונים

מדידת לולאה קצרה

מדידת לולאה קצרה

מתקני חשמל בעלי זרם מתח חשמל נמוך, בדומה למתקני חשמל בעלי זרם מתח גבוה, חייבים להיבדק באמצעות מכשירי מדידה שונים המיועדים לצרכי

טכנולוגיות של שוברי תשלומים

טכנולוגיות של שוברי תשלומים

מי שמנהל אוניברסיטה, מי שמנהל מכללה, מוסד גדול, ארגון ואפילו בנקים מסחריים – חשוב שייחשף אל טכנולוגיה של הדפסת שוברי תשלום. שוברים