סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

כמה עולה בניית אפליקציה לאנדרואיד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

פעמים רבות אנשים לא מבינים כי החיים הם לא משחק אסטרגיה או משחק מונופול אלא יש אנשים עם רגשות, מחשבות ולא רק זאת אלא שכל פעולה שאנו עושים משפיעה על אותם אנשים. הדבר נפוץ במיוחד בעולם העברייני שם יש אנשים רבים עם בעיות נפשיות אשר מונעות מהם לראות את האחר ולהבין כי כל מה שהם עושים פוגע באותו אדם. פעמים רבות אותם אנשים לא מבינים את המעשים שלהם, אך הם משלמים עליהם מחיר יקר בישיבה בכלא ואז הם מבינים אט אט מה קורה כאשר פוגעים באדם אחר וזאת בגלל שהאסירים האחרים פוגעים בהם ללא הפסקה. על רקע זה יש לציין כי ממש בצורה דומה בעל עסק חייב להבין כי לכל פעולה שלו יש משמעות ולכן הוא חייב לשאול כמה עולה בניית אפליקציה לאנדרואיד וזאת בכדי להחליט האם כדאי לו לפתח את האפליקציה או לא.

מדוע כל כך חשוב לערוך מחקר שוק לפני שאנו בונים אפליקציה?

כמובן שההחלטה האם לפתח את האפליקציה אצל חברה לפיתוח אפליקציות לא יכולה להיות בחלל ריק אלא היא חייבת להיות החלטה מושכלת וחכמה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי לפני כל פיתוח של אפליקציה אתם חייבים לערוך מחקר שוק מקיף. במסגרת המחקר הזה עליכם לבחון את המוצר של החברה שלכם או את השירות שאתם נותנים, את המתחרים שלכם, את הלקוחות שלכם ואת השאלה איפה תרצו להיות עוד חמש שנים. העניין הוא שאת המחקר הזה קשה מאוד לבצע אם אינכם מנוסים וזה אומר כי אתם צריכים לפנות אל מומחה שיסייע לכם גם לבצע את המחקר וגם לפתח את האפליקציה בצורה הטובה ביותר שיש.

מדוע כל כך חשוב ליצור אפליקציה מקורית?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שהאפליקציה שלכם חייבת להיות מקורית וזהו משהו שאסור לכם להתפשר עליו. אם האפליקציה שלכם תהיה דומה במקצת לאפליקציה של גוף או חברה אחרת אתם תהיו בבעיה חמורה ביותר אשר יכולה לגרום לכם לנזק אדיר לאורך זמן וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

פוסטים אחרונים

אלמנטור

כל מה שתרצו לדעת על אלמנטור

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים לוקחים את העניינים לידיים שלהם, ומחליטים לבנות בכוחות עצמם אתר מעוצב ויפה לעסק שלהם. כיום הדבר