סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

כל מה שתרצו לדעת על אלמנטור

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים לוקחים את העניינים לידיים שלהם, ומחליטים לבנות בכוחות עצמם אתר מעוצב ויפה לעסק שלהם. כיום הדבר אפשרי טכנולוגית הודות למגוון מערכות תוכן נוחות וידידותיות לכל משתמש, גם כאלו ללא רקע טכני, ידיעת שפות תכנות ואנשי פיתוח מקצועיים.

אחת ממערכות התוכן הפופולריות ביותר כיום היא מערכת וורדפרס. נוסף לכך שהיא חינמית לחלוטין, כל אחד יכול לפתוח לעצמו אתר אינטרנט, ולהתחיל "לשחק" עם העיצובים, התוכן והנראות של האתר ככל העולה על רוחו.

החבר'ה בוורדפרס מבינים את הצורך של אנשים רבים בבניית אתרים באופן עצמאי, כפי שמארק צוקרברג והצוותים שלו הבינו מזמן מה פרסום בפייסבוק יכול לחולל, ולכן מעדכנים כל הזמן עם תוספים ופיצ'רים מגניבים ושימושיים עבור כל אחד. אחד מהפלאגינים שעשה היסטריה בקרב משתמשי וורדפרס הוא אלמנטור, המאפשר בנייה של עמוד או פוסט בקלות ובנוחות ועם עוד המון יתרונות מועילים.

עיצובים מרהיבים

אחד מהדברים העיקריים של אתר הוא העיצוב שלו. כמו שפגישה מול אנשים זרים מעוררת אצל כולנו את נושא הרושם הראשוני, כך כאשר גולשים נפגשים לראשונה עם אתר – הרושם הראשוני הוא הקובע אם הגולש יישאר באתר, דבר שמשפיע גם בהליך קידום בגוגל כמובן. זאת אומרת, ככל שהאתר יהיה מעוצב בצורה יפה, נעימה ואיכותית יותר כך הסיכויים שהגולש יימשך להישאר באתר יותר זמן.

אלמנטור מאפשרת לכל אחד לבחור עיצוב מובנה לאתר שלו, ללא צורך בהטמעת קודים מסובכים וידיעה וכתיבה של שפת CSS השולטת בעיצוב של אתרים. ניתן לבחור עיצוב אחיד שיכלול את כל העמודים באתר, והרי לכם אתר מעוצב ומהמם.

שליטה על מראה ומבנה כל עמוד

לא רק שאלמנטור מאפשרים מגוון פיצ'רים עיצוביים מרהיבים, הם גם מעניקים לכל אחד את אפשרות השליטה בעיצוב של כל עמוד באתר ברמת המרווחים, רוחב וגובה של כל אלמנט ופיצ'ר שמופיע בעמוד.

בעזרת אלמנטור ניתן להתאים לכל עמוד מבנה רצוי באופן חופשי, כך שאם בא לכם לשים בדף הבית תמונה יפה שתהיה בולטת – פשוט בחרו את האפשרות שהתמונה תוצג לכל רוחב המסך.

מותאם לקידום האתר

דבר לא פחות חשוב בכל הנוגע לאלמנטור, הוא כמובן ההתאמה של הפלאגין לקידום האתר בגוגל. הודות לקוד תקין ואיכותי ממנו האלמנטור בנוי, הפלאגין הזה יכול לתרום לקידום אתרים שבנויים באלמנטור גם בעזרת זמן הטעינה המהיר בהחלט שהוא מציע.

פוסטים אחרונים

מדידת לולאה קצרה

מדידת לולאה קצרה

מתקני חשמל בעלי זרם מתח חשמל נמוך, בדומה למתקני חשמל בעלי זרם מתח גבוה, חייבים להיבדק באמצעות מכשירי מדידה שונים המיועדים לצרכי

טכנולוגיות של שוברי תשלומים

טכנולוגיות של שוברי תשלומים

מי שמנהל אוניברסיטה, מי שמנהל מכללה, מוסד גדול, ארגון ואפילו בנקים מסחריים – חשוב שייחשף אל טכנולוגיה של הדפסת שוברי תשלום. שוברים