סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

יתרונות של מרכזיות בענן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אחד הכלים הכי משמעותיים והכי חשובים שאנחנו יכולים למצוא היום עבור בתי עסק, הוא כל מה שקשור לנושא של מחשוב ענן. אנחנו יכולים למצוא את זה בלא מעט עסקים, גדולים וקטנים, אשר בוחרים להתחבר לשירות של אחת החברות אשר מספקות אותו, וכך הם נהנים משרת חיצוני מאובטח שמספק להם אפשרות לעלות את כל החומרים של המשרד אל מחשב ענן, בו הם יכולים להשתמש מכל מקום, בכל זמן, בצורה מאובטחת ונוחה.

אחד הכלים שניתן לאחסן על גבי מחשב ענן, הן מרכזיות טלפון. על פניו זה נשמע אולי מוזר, שכן מדובר במכשיר פיזי אשר מונח על כל שולחן במשרד, אך למעשה מדובר במערכת שמכשיר הטלפון הוא בסך הכל הקצה שלה, שכן המערכת כשלעצמה מספקת אינספור שירותים ואופציות חדשניות לפעולה, אשר אותן ניתן לאחסן על גבי מחשבי ענן. למשל, מדובר בהקלטות של שיחות, וידיאו, רשומות ועוד.

מדוע משתלם לקנות מרכזיות בענן?

ראשית, בצורה כזו אנחנו חוסכים לא מעט מקום כשאנחנו מתקינים את המערכת על גבי מחשב ענן ולא על גבי המחשבים של העסק. קראו עוד באתר טלקום אקספרטס שירותי ענן לעסקים.

שנית, זה הרבה יותר בטוח, הרבה יותר קשה לפרוץ ולגרום נזק לשרת כזה מאשר למחשב משרדי רגיל או אפילו לשרת פנימי. צריך לומר, שאם אנחנו רוצים, הרי שאנחנו יכולים גם לאחסן את החומר הזה במחשב ענן תחת הצפנה, כלומר, גם מי שיש לו גישה לשרתים, עדיין לא יוכל להגיע אל החומרים של המרכזייה, הם יהיו סגורים בפניו לגמרי.

שלישית, אם יש תקלה מסוימת במחשבים של העסק, עדיין כל החומר מגובה, כל החומר נמצא על גבי מחשב ענן וניתן להתחבר אליו בכל עת.

ארבע, אנחנו יכולים להגיע אל החומר של המרכזיות בכל מצב, בכל זמן ומכל מקום. כלומר, אם אנחנו נמצאים למשל, מחוץ למשרד, עדיין אנחנו יכולים להתחבר אל מחשב ענן ולהוציא משם חומרים של המרכזייה.

חמש, אפשר לעבוד על החומר הזה מתוך מחשבים שונים בו זמנית, אף אחד לא תלוי בכך שאחרים לא משתמשים בו או כל דבר אחר.

פוסטים אחרונים

מרכזיה לעסק

מידע על מרכזיה לעסק וכל מה שכרוך בזה

עד כמה אתם רוצים להשאיר את העסק שלכם חזק בעניינים? ככל שהטכנולוגיה מתקדמת זוהי בהחלט משימה לא פשוטה, שכן האפשרויות הופכות להיות

מחשוב ענן

מחשוב ענן – שימושים נפוצים

אנו עדים היום לעידן טכנולוגי אדיר, הכול משתנה והופך להיות מהיר יותר, נגיש יותר, יעיל יותר, אם פעם בשביל להעביר קבצים, מידע

תרגום פטנטים

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר מתרגמים פטנט?

המאמר באדיבות GTS global בעולם ישנם מיליארדי פטנטים והמצאות שנשלחות בכל שעה אל מרכזי הפטנטים בכל רחבי העולם! בעוד שמשרדי פטנטים מקצועיים: מסייעים