סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

לחצן מצוקה בפלאפון: למה הוא אפקטיבי?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לחצני מצוקה זו ללא ספק אחת ההמצאות הכי יעילות בכל הקשור בהזעקת עזרה וקבלת טיפול יעיל ומהיר. אנחנו יכולים למצוא לחצני מצוקה במגוון רחב של תצורות, אם כצמיד, מכשיר במקום אסטרטגי בבית, לחצן מצוקה לרכב, לחצן מצוקה בפלאפון ועוד. כל לחצן מצוקה מסייע בצורה אפקטיבית ביותר בהתאם לצרכים עליהם הוא צריך לענות. לחצן מצוקה בפלאפון מביא איתו לא מעט יתרונות, כמו לא מעט לחצני מצוקה מסוגים שונים.

איך לחצן מצוקה בפלאפון יכול לעזור?


ישנו פריט שנמצא איתנו כמעט כל שעות היממה, מתלווה אלינו לאירועים, לסופר, לטיול עם הכלב או אפילו בבית בין החדרים השונים. הפלאפון הנייד נמצא עלינו או בקרבתנו כמעט כל הזמן, מה שאומר שהוא אחד המכשירים הזמינים לנו ביותר גם בשעת מצוקה. הטכנולוגיה המפותחת מעניקה לנו את היכולת להזעיק עזרה באמצעות הקשה פשוטה ומהירה בפלאפון. בעזרת זיהוי הנתונים הניידים, יהיה ניתן לזהות את האדם הזקוק לעזרה. בנוסף, בזכות נתוני המיקום של הפלאפון הנייד, יהיה ניתן לאתר במהירות את מיקומו ולהגיש את העזרה בצורה המהירה ביותר.

לחצני מצוקה ניידים נוספים אשר יוכלו לסייע


מלבד לחצן המצוקה בפלאפון, ישנם עוד כמה לחצני מצוקה ניידים אשר יוכלו גם הם לתת נו מענה מהיר ואיכותי במצבי חירום:

  • לחצן מצוקה נייד – מדובר בלחצן מצוקה קטן אשר נוכל לקחת איתנו לכל מקום, הוא קל משקל, קליל לתפעול, דוחה מים ומספק גם מידע אודות מיקומו של הלקוח.

  • צמיד מצוקה – זהו לחצן מצוקה דוחה מים אשר ניתן לענוד על היד כמו צמיד. כך בעצם אם חלילה לקוח נפל ולא מצליח לקום, יוכל להזעיק עזרה מיידית.

  • לחצן מצוקה לרכב – לחצן מצוקה הממוקם ברכב, בעל יכולת לזהות התנהגויות חריגות ולתקשר עם הלקוח על מנת בדוק אם זקוק לסיוע.

פרטים נוספים על שירות לחצן מצוקה וטלרפואה >>>

פוסטים אחרונים