מקבוק פרו 14/16 – מעבדי m1 פרו ומקס

אחד המחשבים הניידים הטובים ביותר הקיימים בשוק, ללא צל של ספק, הוא מחשב מקבוק. מדובר על מחשב מבית אפל, אשר נחשב לאחד ממוצרי הדגל של החברה. רבים בעולם ובפרט בישראל בוחרים להשתמש בו, הן בזכות העובדה שהוא מכיל מרכיבים איכותיים והן בזכות העובדה שהוא דק מאוד, קל לנשיאה, מעוצב בצורה יפה וכמו הרבה מוצרים אחרים של החברה, מספק חווית שימוש יוצאת דופן. 

אחת הדוגמאות לכך הוא מחשב מקבוק פרו 16 / 14 אינץ' מסך, אשר כולל בתוכו גם מעבדי M1 פרו ומקס. מדובר על על מעבדים ברמה הגבוהה ביותר שיש, אשר יכולים לספק חווית שימוש יוצאת דופן, בין אם בוחרים להשתמש במחשב לצורך עבודה (למשל עיצוב גרפי ועבודות עיצוב אחרות) ובין אם בוחרים בו לצרכים אחרים, כולל צרכים פרטיים. 

חשוב לציין, מלבד העובדה שהמחשבים מגיעים עם מעבדים חזקים ואיכותיים, אזי שהם גם מגיעים עם שורה של חיבורים לחומרה חיצונית, זיכרון בסיסי שניתן להגדיל, נפח אחסון גדול, ועוד שורה ארוכה של מרכיבים שהופכים את המחשב למוצר מאוד אפקטיבי ושימושי. 

איך רוכשים מחשב בצורה חכמה

בשביל לרכוש מקבוק פרו 14 או 16 בצורה נכונה, יש לבחון תחילה את הצרכים שלנו ואז להחליט מה הם המרכיבים שאנחנו מבקשים שהוא יכיל. למשל, אנחנו צריכים לבחון האם ברצוננו לקנות מעבד פרו או מקס, האם אנחנו צריכים זיכרון ברמה כזו או ברמה אחרת. 

חשוב לקחת בחשבון את ההיבטים השונים של שימוש במחשבי אפל, כולל כל מה שקשור למערכת עבודה וכן את הפונקציות השונות המותקנות במחשב, אשר חלקן אינן ניתנות לשינוי. בכל מקרה, מדובר באחד המחשבים הטובים ביותר שקיימים בשוק היום. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
8 תובנות שלא ידעתם שאתם צריכים לפרסום בעיתונים מקוונים
התחום הדיגיטלי סיפק למפרסמים אינספור הזדמנויות, אך אף אחד לא ממש כמו עיתונים מקוונים. מדיום זה מציע...
קרא עוד »
ספט 24, 2023
מה זה CRM בכלל? כל הפרטים החשובים
אם שאלתם מה זה CRM הנה תשובה לפניכם. המטרה של מערכת CRM, אשר בהגדרתה היא מערכת קשרי לקוחות, היא להתנהל טוב...
קרא עוד »
יול 05, 2020
תיקון אייפונים – בעיות נפוצות שמצריכות מעבדה מקצועית
בעידן הדיגיטלי המהיר, האייפון ביסס את עצמו כבן לוויה חיוני, משתלב בצורה חלקה בחיי היומיום שלנו. עם...
קרא עוד »
אוג 19, 2023