סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

מקבוק פרו 14/16 – מעבדי m1 פרו ומקס

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אחד המחשבים הניידים הטובים ביותר הקיימים בשוק, ללא צל של ספק, הוא מחשב מקבוק. מדובר על מחשב מבית אפל, אשר נחשב לאחד ממוצרי הדגל של החברה. רבים בעולם ובפרט בישראל בוחרים להשתמש בו, הן בזכות העובדה שהוא מכיל מרכיבים איכותיים והן בזכות העובדה שהוא דק מאוד, קל לנשיאה, מעוצב בצורה יפה וכמו הרבה מוצרים אחרים של החברה, מספק חווית שימוש יוצאת דופן. 

אחת הדוגמאות לכך הוא מחשב מקבוק פרו 16 / 14 אינץ' מסך, אשר כולל בתוכו גם מעבדי M1 פרו ומקס. מדובר על על מעבדים ברמה הגבוהה ביותר שיש, אשר יכולים לספק חווית שימוש יוצאת דופן, בין אם בוחרים להשתמש במחשב לצורך עבודה (למשל עיצוב גרפי ועבודות עיצוב אחרות) ובין אם בוחרים בו לצרכים אחרים, כולל צרכים פרטיים. 

חשוב לציין, מלבד העובדה שהמחשבים מגיעים עם מעבדים חזקים ואיכותיים, אזי שהם גם מגיעים עם שורה של חיבורים לחומרה חיצונית, זיכרון בסיסי שניתן להגדיל, נפח אחסון גדול, ועוד שורה ארוכה של מרכיבים שהופכים את המחשב למוצר מאוד אפקטיבי ושימושי. 

איך רוכשים מחשב בצורה חכמה

בשביל לרכוש מקבוק פרו 14 או 16 בצורה נכונה, יש לבחון תחילה את הצרכים שלנו ואז להחליט מה הם המרכיבים שאנחנו מבקשים שהוא יכיל. למשל, אנחנו צריכים לבחון האם ברצוננו לקנות מעבד פרו או מקס, האם אנחנו צריכים זיכרון ברמה כזו או ברמה אחרת. 

חשוב לקחת בחשבון את ההיבטים השונים של שימוש במחשבי אפל, כולל כל מה שקשור למערכת עבודה וכן את הפונקציות השונות המותקנות במחשב, אשר חלקן אינן ניתנות לשינוי. בכל מקרה, מדובר באחד המחשבים הטובים ביותר שקיימים בשוק היום. 

 

פוסטים אחרונים

חדרי חזרות

חדרי חזרות הם מקום שאליו הולכים שחקנים כדי לתרגל את השורות, השירים והריקודים שלהם. החזרות הן אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך התיאטרון.

שיעורים פרטיים באנגלית

כולם מכירים את האימרה ידע שווה כוח. ומסתבר שזה נכון מאוד. כאשר יש לכם ידע בתחום מסויים או ידע בהרבה תחומים יש

על היעילות של מייבשי לחות

מסיר לחות חיוני כדי לשמור על הבית או המשרד קריר ונוח. אבל אפשר להשתמש בהם גם בדרכים אחרות. לדוגמה, ניתן להשתמש בהם