מקבוק פרו 14/16 – מעבדי m1 פרו ומקס

אחד המחשבים הניידים הטובים ביותר הקיימים בשוק, ללא צל של ספק, הוא מחשב מקבוק. מדובר על מחשב מבית אפל, אשר נחשב לאחד ממוצרי הדגל של החברה. רבים בעולם ובפרט בישראל בוחרים להשתמש בו, הן בזכות העובדה שהוא מכיל מרכיבים איכותיים והן בזכות העובדה שהוא דק מאוד, קל לנשיאה, מעוצב בצורה יפה וכמו הרבה מוצרים אחרים של החברה, מספק חווית שימוש יוצאת דופן. 

אחת הדוגמאות לכך הוא מחשב מקבוק פרו 16 / 14 אינץ' מסך, אשר כולל בתוכו גם מעבדי M1 פרו ומקס. מדובר על על מעבדים ברמה הגבוהה ביותר שיש, אשר יכולים לספק חווית שימוש יוצאת דופן, בין אם בוחרים להשתמש במחשב לצורך עבודה (למשל עיצוב גרפי ועבודות עיצוב אחרות) ובין אם בוחרים בו לצרכים אחרים, כולל צרכים פרטיים. 

חשוב לציין, מלבד העובדה שהמחשבים מגיעים עם מעבדים חזקים ואיכותיים, אזי שהם גם מגיעים עם שורה של חיבורים לחומרה חיצונית, זיכרון בסיסי שניתן להגדיל, נפח אחסון גדול, ועוד שורה ארוכה של מרכיבים שהופכים את המחשב למוצר מאוד אפקטיבי ושימושי. 

איך רוכשים מחשב בצורה חכמה

בשביל לרכוש מקבוק פרו 14 או 16 בצורה נכונה, יש לבחון תחילה את הצרכים שלנו ואז להחליט מה הם המרכיבים שאנחנו מבקשים שהוא יכיל. למשל, אנחנו צריכים לבחון האם ברצוננו לקנות מעבד פרו או מקס, האם אנחנו צריכים זיכרון ברמה כזו או ברמה אחרת. 

חשוב לקחת בחשבון את ההיבטים השונים של שימוש במחשבי אפל, כולל כל מה שקשור למערכת עבודה וכן את הפונקציות השונות המותקנות במחשב, אשר חלקן אינן ניתנות לשינוי. בכל מקרה, מדובר באחד המחשבים הטובים ביותר שקיימים בשוק היום. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באילו מקרים משתמשים ב Python
Python הינה שפת תכנות דינמית, המאפשרת להריץ תהליך או אפליקציה מסוימת באמצעות כתיבת קוד קצר במיוחד. בשנים...
קרא עוד »
אוג 18, 2019
ייעוץ משפטי לחברות טכנולוגיה – כל מה שצריך לדעת
אין ספק כי ייעוץ משפטי הוא דבר חשוב מאוד לכל אדם ולכל חברה שכן באמצעות עו"ד ניתן לקבל את הייצוג...
קרא עוד »
אוק 31, 2021
המברגות הטובות ביותר ל2019
מברג, הינו כלי עבודה בסיסי למדי, בדרך כלל מופעל לסיבוב ברגים עם ראשים מחוררים. עבור ברגים עם חריץ קוטר...
קרא עוד »
נוב 16, 2019