האם אפשר לנהל קמפיין בגוגל באופן עצמאי?

ניהול קמפיינים בגוגל

המאמר באדיבות: https://industrialstrengthsem.com

המטרה של כל עסק צריכה להיות להרוויח כמה שיותר כסף. העניין הוא שכיום במציאות העסקית המטורפת שבה אנחנו חיים יש קושי אדיר להרוויח אם אנחנו לא משיגים כל הזמן לקוחות חדשים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי להגיע אל כמה שיותר לקוחות ולא להתפשר על הפרסום שאנו מבצעים. עליכם לקחת בחשבון כי כיום הדרך הטובה ביותר לפרסם היא באמצעות גוגל או באמצעות פרסום באינטרנט. קודם כל פרסום באינטרנט הוא מדיד וכך אנחנו יכולים לשפר אותו כל הזמן ולקבל תמורה הולמת יותר בעד הכסף שלנו. לא רק זאת אלא שפרסום בגוגל מאפשר לנו להגיע אל הרבה יותר לקוחות במחיר הרבה יותר נמוך מכל מדיה אחרת וזהו גם כן יתרון שאי אפשר להתעלם ממנו או להכחישו וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

מה הן החסרונות העיקריים של קמפיין עצמאי בגוגל?

כאשר אנחנו מדברים על ניהול קמפיינים בגוגל באופן עצמאי אנחנו צריכים לזכור כי יש בכך חסרונות אדירים. עליכם לדעת כי גוגל היא לא מערכת כל כך פשוטה וזה אומר כי רוב הסיכויים שאם תנהלו קמפיין עצמאי אתם תשלמו עליו הרבה יותר כסף וזאת עקב העובדה כי אתם פשוט לא יודעים לנהל את הקמפיין כמו שצריך. לא רק זאת אלא שעליכם לדעת כי גוגל קובעת את הדירוג של המודעה שלכם על פי פרמטרים קבועים ולכן אם הפרסום לא נעשה על פי הכללים של גוגל המודעה שלכם תהיה במקום הרבה יותר נמוך וזהו גם כן משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה.

האם גוגל עדיפה על פני פייסבוק?

אי אפשר לדבר על גוגל מבלי להזכיר את פייסבוק ולשאול את עצמנו מהי החברה הטובה מביניהם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אין דבר כזה שגוגל עדיפה על פייסבוק או ההפך מכיוון שכל מקרה הוא לגופו ויש לנתח אותו בצורה חכמה בהתאם לנסיבות ולכן יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה חברת פרסום אתם פונים.

למידע נוסף בנושא פרסום ממומן בגוגל 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי Unity לנוער – כל מה שצריך לדעת
משחקי מחשב כבר מזמן אינם נחלתם של ילדים או בני נוער בלבד. יחד עם זאת, אין ספק שכמעט כל ילד כיום מבלה לא...
קרא עוד »
דצמ 20, 2021
מקררים תעשיתיים
מקררים הם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. הם עוזרים לנו לשמר ולאחסן פריטי מזון, תרופות ומוצרים אחרים...
קרא עוד »
ינו 04, 2023
פרסום בלינקדאין
ייתכן שאתם תוהים עם עצמכם, מדוע עליכם להשתמש במודעות לינקדאין. לינקדאין, מציגה יותר מ-500 מיליון...
קרא עוד »
אוק 21, 2021