סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

האם אפשר לנהל קמפיין בגוגל באופן עצמאי?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

המאמר באדיבות: https://industrialstrengthsem.com

המטרה של כל עסק צריכה להיות להרוויח כמה שיותר כסף. העניין הוא שכיום במציאות העסקית המטורפת שבה אנחנו חיים יש קושי אדיר להרוויח אם אנחנו לא משיגים כל הזמן לקוחות חדשים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי להגיע אל כמה שיותר לקוחות ולא להתפשר על הפרסום שאנו מבצעים. עליכם לקחת בחשבון כי כיום הדרך הטובה ביותר לפרסם היא באמצעות גוגל או באמצעות פרסום באינטרנט. קודם כל פרסום באינטרנט הוא מדיד וכך אנחנו יכולים לשפר אותו כל הזמן ולקבל תמורה הולמת יותר בעד הכסף שלנו. לא רק זאת אלא שפרסום בגוגל מאפשר לנו להגיע אל הרבה יותר לקוחות במחיר הרבה יותר נמוך מכל מדיה אחרת וזהו גם כן יתרון שאי אפשר להתעלם ממנו או להכחישו וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

מה הן החסרונות העיקריים של קמפיין עצמאי בגוגל?

כאשר אנחנו מדברים על ניהול קמפיינים בגוגל באופן עצמאי אנחנו צריכים לזכור כי יש בכך חסרונות אדירים. עליכם לדעת כי גוגל היא לא מערכת כל כך פשוטה וזה אומר כי רוב הסיכויים שאם תנהלו קמפיין עצמאי אתם תשלמו עליו הרבה יותר כסף וזאת עקב העובדה כי אתם פשוט לא יודעים לנהל את הקמפיין כמו שצריך. לא רק זאת אלא שעליכם לדעת כי גוגל קובעת את הדירוג של המודעה שלכם על פי פרמטרים קבועים ולכן אם הפרסום לא נעשה על פי הכללים של גוגל המודעה שלכם תהיה במקום הרבה יותר נמוך וזהו גם כן משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה.

האם גוגל עדיפה על פני פייסבוק?

אי אפשר לדבר על גוגל מבלי להזכיר את פייסבוק ולשאול את עצמנו מהי החברה הטובה מביניהם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אין דבר כזה שגוגל עדיפה על פייסבוק או ההפך מכיוון שכל מקרה הוא לגופו ויש לנתח אותו בצורה חכמה בהתאם לנסיבות ולכן יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה חברת פרסום אתם פונים.

למידע נוסף בנושא פרסום ממומן בגוגל 

פוסטים אחרונים